320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas präänik Vaata postitust
    O M G ma suren vist õnnest ära!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Oota enne ikka Meistrite Liiga 4. eelring ära. Ehk polegi põhjust joovastuseks - lõpetate seal, kus Shitty.

    Kommentaar


      FUUUUUCKK YEAAAAAAAAAAAAAAAAH!!!!!!!!

      Põnevaim mäng ever mis jälginud vist. No kurat, see värav pidi ära tulema, liiga palju võimalusi tekkis juba.
      Kindel 4s koht ning väga-väga rahul sellega, aga ei ütleks ära ka Arsenali 3ndast kohast. Tuleb või ei tule, ikkagi, 4s koht for sure. ÜLIRAHUL!!!

      CROUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCH!!!

      Kommentaar


        Selle sitta päeva lõpetuseks,lihtsalt super!Iga viimane kui shitty näru nutku nüüd patja...lihtsalt magus.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Õnnitlen Tottenhami fänne. Olin küll suhteliselt neutraalne, aga kaalukeeleks oli see, et jalgpall võitis. Pean siin silma seda, et rahakotile tõmmati kott pähe.

          Kommentaar


            Rahakott tõmbas suuremale rahakotile koti pähe Aga jah, olin ise ka Spursi poolt.

            Kommentaar


              Krt kui hea tunne on.........täna võitis selgelt parem tiim ning parimad mängivad Meistrite liigas..

              Kommentaar


                Algselt postitas allantt Vaata postitust
                Krt kui hea tunne on.........täna võitis selgelt parem tiim ning parimad mängivad Meistrite liigas..
                eelringis mitte meistrite liigas siiski. kasutage jargmine aasta oma voimalus ara siis eks. arge tehke evertoni...

                Kommentaar


                  Spursi fännid saavad lõpuks tuntud laulu kuulata?


                  Et siis eelringis kohe välja ei kukuks, parem Spurs kui City.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                    Rahakott tõmbas suuremale rahakotile koti pähe
                    Spurs ei ole ju selline laristajate tiim? Kus üritatakse mingit imetiimi luua. (Real, City, Chelsea). Või on mul midagi kahe silma vahele jäänud, sest ega ma tegelikult Tottenhamist suurt ei tea.

                    Kommentaar


                      Väga ilus lugu

                      Kommentaar


                        Mida ma hooaja alguses ütlesin?! Spurs marsib tipus! Tõeliselt hea meel!
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas magicm Vaata postitust
                          Spurs ei ole ju selline laristajate tiim? Kus üritatakse mingit imetiimi luua. (Real, City, Chelsea). Või on mul midagi kahe silma vahele jäänud, sest ega ma tegelikult Tottenhamist suurt ei tea.
                          Nii suured laristajad nad loomulikult ei ole, aga ometigi kulutavad nad ambitsioonikale klubile omaselt väga palju.
                          06-07 -22.350.000 €
                          07-08 -72.750.000 €
                          08-09 -60.550.000 €
                          09-10 -10.500.000 €

                          Võrdluseks Man C viimased 4 hooaega
                          06-07 -2.350.000 €
                          07-08 -54.650.000 €
                          08-09 -130.725.000 €
                          09-10 -118.950.000 €

                          Üldiselt tuleb tõdeda, et paljud Premier League'i klubid, kes armastavad toonitada, et raha eriti pole, nt Aston Villa või Everton, kulutavad ometigi pahatihti märkimisväärseid summasid, mis nii mõnegi tuntud välisliiga hiiu häbisse jätaks, aga see on juba off-topic.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Mida ma hooaja alguses ütlesin?! Spurs marsib tipus! Tõeliselt hea meel!
                            Neljandad ju, Chelsea on tipus. Seda ütlesid vist ka, et ManU lõpetab relegatsioonis

                            Kommentaar


                              ära toida trolli..

                              Kommentaar


                                http://www.youtube.com/watch?v=ULMPt...layer_embedded
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X