320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundub, et ründeliini kauaoodatud upgrade'imine piirdub sellega, et ollakse tagasi samas kohas, kus alustati. Andre Villas-Boas satisfied with Tottenham's attacking options
    ja Jermain Defoe has future at Tottenham - Villas Boas . Muidugi lisab AVB kohustusliku "but in football you just never know", ja nädala ajaga võib veel paljugi juhtuda, aga kerge antikliimaks oleks küll, kui kõik need pikemat aega levinud kuuldused uue ja vägeva maailmaklassi ründaja peatsest soetamisest vaid spekulatsioonideks jääksidki. Jääb siis loota, et Adet ei taba teise hooaja sündroom ja AVB Defoe'le rohkem mänguaega annab kui Redknapp.

    Muidugi võib AVB ka vabalt bluffida ja juba nt esmaspäeval teatatatakse Damiãoga lepingu sõlmimisest.

    Kommentaar


      Suht kahju sellest kui on tõsi mida räägib AVB, et rohkem ründajaid ei osteta, 2 pole minu meelest piisavalt. Aga vähemalt meil huvitav 31 august tulemas.

      Kommentaar


        Guardian kirjutas täna meie mängijateturul toimetamisest. http://www.guardian.co.uk/football/b...re-villas-boas

        Üldiselt senikaua kuni aken on lahti on kõik võimalik ja miski pole välistatud. Nii heas kui halvas mõttes

        Kommentaar


          Keegi Willianit mängimas on näinud? Ma olen ainult ühe korra Shakthari eest teda näinud ja silmapaistvat ta midagi korda ei saatnud.

          Kommentaar


            Kõik mida mehe kohta teada vaja: Football Manageris on ta jõhker püss!

            Ei tegelt olen vist 2 mängu näinud ning ei suutnud isegi teda väga silma panna. Siiski hinnatakse teda väga kõrgelt nii, et sattusin vist valedele mängudele.

            Kommentaar


              AVB kinnitas, et Van Der Vaart jääb klubisse.

              Kommentaar


                Haha, just. FM'is on ta totaalne legend. Loodan et mees siiski liitub meiega.

                Kommentaar


                  Ja jooksevad järgmised 48h kui Modric Reali peaks teoks saama. Huvitav mitu korda on juba seda kuulutatud

                  Kommentaar


                    WBA täna siis, juhhuu

                    Kommentaar


                      Lukaku täna siis, juhhuu ... Sära, sära väike täht

                      Kommentaar


                        minu kogemus temaga piirdub fm-iga

                        Kommentaar


                          Lukaku on tulevikus kindlasti 1 suurimaid ründetähti, kuid täna ei usu et ta meile probleeme valmistab. Kamoon Spurs

                          Kommentaar


                            see mäng oli küll paras pettumus. kõik lõid üksteise järel volleysid üle...

                            Kommentaar


                              Täitsa persses aga noh, AVB'le on vaja aega anda, ootame ostud ära ja siis vaatame kuida mäng sujub

                              Kommentaar


                                Kuradi napilt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X