320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      "Because it makes me angry that club which is supposed to be our partner, treats us like crap!"

      Ehk seletame? Ilma igasuguse teravuseta huvitavad mind päriselt partnerluse tagamaad ja miks T******** H******* fännid, tsiteerides klassikuid, seda vihkavad.

      Kommentaar


        Ma olen vähemalt nii aru saanud, et see partnerlusside loodi Levy poolt eesmärgiga klubi laiemalt turundada ja pehmendada fännidele lööki, mis tuli Modric'i lahkumisega. Tuli ju tol ajal uudis a la stiilis "Modric küll lahkus, aga me saime suure summa ja vaadake, kellega me nüüd suured sõbrad oleme!!".

        Miks Tottenham'i fännid seda vihkavad? Meie partnerlussuhe on selline nagu prostituudil ja kliendil: üks on kummargil, teine trukib nii kuis jaksab ja maksab. Seda kõike räpaste meetoditega: nii Modric'ut kui Bale'i üritati läbi meedia igatpidi Tottenham'is unsettle'da, kui esimest suudeti veel kuidagi veenda üheks hooajaks klubisse jääma, siis teisega enam läbi ei läinud. Juba need olid piisavad põhjused Real'iga enam mitte kunagi mitte midagi ajada, hiljem muidugi Özil'i müük Arsenal'i oli viimne piisk karikas. Müüa põhimõtteliselt Tottenham'i suurimale konkurendile oma üks parimatest mängijatest, samal ajal kui PSG pakkumised lükati kõik põhimõtteliselt tagasi. Ilmselt nemad oleks lõppkokkuvõttes isegi rohkem maksnud.

        Oma osa on siin muidugi ka Perez'i ja Levy iseloomudel. Mõlemad parajalt jonnakad ja rohkem väga polegi vaja, et need klubid kunagi läbi ei hakka saama ja seda mõistetamatum on, miks formaalselt hoitakse mingisugust sõprussuhet üleval.

        Kommentaar


          Algselt postitas Fouree Vaata postitust
          hiljem muidugi Özil'i müük Arsenal'i oli viimne piisk karikas
          Kui kaks rivaali lepivad omavahel kokku, et kolmanda rivaaliga nad asju ei aja, kas see siis pole kõige ehedam kartellikokkulepe? Emotsionaalsel tasandil on fännidel ehk seda õigus nõuda, aga selliste kokkulepete lubamine viiks vuti õite rämedasse rappa. Ja noh üldse, kui Perez ja Levy kokkuleppeid sõlmivad, siis prostituudi ja kliendi laadne kokkulepe tundub eetiliselt maksimum, mis sealt välja pigistada annab.

          Kommentaar


            Algselt postitas laas Vaata postitust
            Kui kaks rivaali lepivad omavahel kokku, et kolmanda rivaaliga nad asju ei aja, kas see siis pole kõige ehedam kartellikokkulepe? Emotsionaalsel tasandil on fännidel ehk seda õigus nõuda, aga selliste kokkulepete lubamine viiks vuti õite rämedasse rappa. Ja noh üldse, kui Perez ja Levy kokkuleppeid sõlmivad, siis prostituudi ja kliendi laadne kokkulepe tundub eetiliselt maksimum, mis sealt välja pigistada annab.
            Vaesed Tottenhami fännid, kes selle kõige kõrval mingit õigust nõuavad. Õige jutt täiesti.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Mis Sa jahud, tippjalgpall on äri. See kliendi-prostituudi võrdlus ei ole päris tabav, sest ühelt poolt on Real teilt ka sitta saanud (Juande Ramos), teiselt poolt teile pärleid poolmuidu andnud (van der Fart). Lihtsalt suurklubi valib, keda tahab ja annab ülejäägid poolmuidu ära, Reali kõrval olete väikeklubi ja teie partnerlus on sama, nagu lest magaks vaalaga.
              Tippjalgpall ongi äri. Kõik saavad sellest aru, lihtsalt keegi ei hakka jalgpalliklubi fännama selle finantsseisu tõttu. Siiamaani pole Tottenham saanud Real'i käest partnerluse raames mitte midagi. Sinu poolt mainitud üleminekud toimusid ammuilma enne selle partnerluse loomist. Lihtsalt absurdsus on hoida sellist alandavat partnerlust formaalselt üleval ja ma mõistan täielikult, et inimesed, kes lapsest saati ja põlvkondade kaupa Tottenham'i toetanud, hakkavadki koguma allkirju selle jama lõpetamiseks.

              Algselt postitas laas Vaata postitust
              Kui kaks rivaali lepivad omavahel kokku, et kolmanda rivaaliga nad asju ei aja, kas see siis pole kõige ehedam kartellikokkulepe?
              No ei ole ju. See on sama, et sa lähed Hiina, tahad omale osta Apple'i allhankija käest iPhone'i jupid ja selle ise kodus kokku panna. Kui nad sulle ei nõustu müüma, siis sinu arusaama järgi on see kartell, sest nad ju ka risustavad turgu, piiravad tootmist ja pärsivad konkurentsi...

              Ja no lõpuks jõuamegi selleni ikkagi, et see partnerlus on nii mõttetu ja naeruväärne, et see lihtsalt tulebki ära lõpetada. Lihtsalt nende jaoks, kelle jaoks see klubi pole vaid "lest", on see oluline, et sellist sorti partnerlust Tottenham'il poleks. Antud juhul ei ole vahet kui suur või väike mõni klubi on, vaid asi ongi põhimõttes.

              Kommentaar


                Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                Vaesed Tottenhami fännid, kes selle kõige kõrval mingit õigust nõuavad. Õige jutt täiesti.
                Oluline on aru saada, et fänne ei kotiks absoluutselt Özil'i müük Arsenal'i, kui taustal poleks mingisugust võltsi partnerlust. Müügu, keda tahavad ja ostku, keda tahavad, aga praegune olukord on lihtsalt mõnitav.

                Kommentaar


                  Teise külje pealt keerasite ise selle asja ju perse. Saades aru, et Real vajab suurt sainingut ja võttis sihukule Bale'i, siis nu**isite akna lõpuni neid ja lüpsite tegelikult Reali suht sundolukorras (Neymari tulek Barcasse) idiootse rahasumma välja. Lisaks see suur summa sundis neid müüma Özili, kes vb 20 milli väiksema Bale'i numbri korral olek jäänud klubisse. Real võiks samuti väita, et te rikkusite hea koostöö.

                  Kommentaar


                    Siin hakatakse päris mingit laiemat filosoofiat ajama. Aga näiteks van der Vaarti diil ei puutu üldse siia. See "partnerlus" loodi siis kui hollandlase üleminek juba ammu toimunud oli. Tegelikult müüdi VDV juba sellel ajal maha, kui partnerlusest juttu hakkas tõusma. Ja no Ramos ? Joppenpohh, väga eilne lumi selle kõige taustal.

                    Selge on see, et Modric müüdi Reali ja mingite kuulduste kohaselt pole nad isegi suutnud lubatud tasumise graafikust kinni pidada. Ja pärast seda lendasid kohe Reali ametnikud, mängijad ja isegi treenerid letti ja hakkasid nii Bale kui klubi survestama, et üleminek läbi läheks.

                    Ärge saage minust valesti aru. Ma mõistan, et Real on toiduahelas Spursist ülevalpool. Aga siis ärge ajage mingit sitta nagu oleks lamba reiekonti näriv hunt tolle lambakesega mingites partnerlussuhetes.

                    “Gareth was a player we had absolutely no intention of selling,” said Levy. “Such has been the attention from Real Madrid and so great is Gareth’s desire to join them, that we have taken the view that the player will not be sufficiently committed to our campaign in the current season."
                    Partnerlus peaks olema midagi mõlemale poolele kasulikku. Kui aga üks pool saab kasu ja teine mitte, siis see ei ole partnerlus. As simple as that. Ja ma panin selle lingi siia ka mõningase kõhklusega. Ei usu, et see mingisuguse revolutsiooni kaasa toob, aga minul isiklikult see tükki küljest ei võtnud...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                      Teise külje pealt keerasite ise selle asja ju perse. Saades aru, et Real vajab suurt sainingut ja võttis sihukule Bale'i, siis nu**isite akna lõpuni neid ja lüpsite tegelikult Reali suht sundolukorras (Neymari tulek Barcasse) idiootse rahasumma välja. Lisaks see suur summa sundis neid müüma Özili, kes vb 20 milli väiksema Bale'i numbri korral olek jäänud klubisse. Real võiks samuti väita, et te rikkusite hea koostöö.
                      Neymari Barcasse minek ei pannud nüüd Reali küll kuidagi sundseisu. See on total crap. Ja nagu selles tsitaadis, mis ülevalpool on, näha võib, siis klubi ei tahtnud Bale'i müüa. See, et PFA aasta mängijat, kes on noor ja ilmselt veel mitte oma võimete tipus müüa ja kellel on mitu aastat lepingut järel mingi odava summa eest käest ära ei antud, on n*******e ??? Ehk et kui Sul oleks olnud Eesti-Hollandi mängu pilet üliheasse kohta, sa oleksid tahtnud väga minna mängu vaatama ja ma oleks tahtnud piletit ära osta, samal ajal kui nõudlus oli kõrge ja piletid müügist otsas, kas Sa oleksid müünud mulle selle letihinnaga ? Huiabellanova...

                      Ja ma sügavalt kahtlen, et see 20 milli ette-taha nii suurt erinevust teinud oleks Reali jaoks. Neil oli täiesti haiglane kinnisidee Bale osta ju.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daniel Levy
                        Gareth was a player we had absolutely no intention of selling.
                        iga kord, kui ma seda loen, ajab miskipärast naerma, aga noh eks ta fännidele peabki sellist raiuma.

                        arusaamatu hala, üldiselt. praegu jääb mulje, nagu Real oleks saanud Bale'i, siis Arsenal oleks saanud Özili ja Spurs oleks saanud valusalt tillist. halloo, te ostsite omale pool algkoosseisu selle raha eest. kusjuures kuradi hästi ostsite, võinuks ka raisata arusaamatu sõnniku peale, meenutagem torres -> andy carroll.

                        sada faking miljonit gareth faking bale'i eest osata välja pressida. sada miljonit. saate te üldse ise ka aru, milline saavutus see on? tont tahtis ise ära minna ja juut võttis sellest absoluutse maksimumi pluss veel natuke peale. kui ma oleks fänn, ma läheks paneks altari whl ette püsti juhtkonnale, mitte ei nutaks foorumites, kuidas hispaania inkvisitsioon tuli ootamatult.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          iga kord, kui ma seda loen, ajab miskipärast naerma, aga noh eks ta fännidele peabki sellist raiuma.

                          arusaamatu hala, üldiselt. praegu jääb mulje, nagu Real oleks saanud Bale'i, siis Arsenal oleks saanud Özili ja Spurs oleks saanud valusalt tillist. halloo, te ostsite omale pool algkoosseisu selle raha eest. kusjuures kuradi hästi ostsite, võinuks ka raisata arusaamatu sõnniku peale, meenutagem torres -> andy carroll.

                          sada faking miljonit gareth faking bale'i eest osata välja pressida. sada miljonit. saate te üldse ise ka aru, milline saavutus see on? tont tahtis ise ära minna ja juut võttis sellest absoluutse maksimumi pluss veel natuke peale. kui ma oleks fänn, ma läheks paneks altari whl ette püsti juhtkonnale, mitte ei nutaks foorumites, kuidas hispaania inkvisitsioon tuli ootamatult.
                          No türbel küll, ega keegi ei urisegi otseselt Bale ülemineku osas. Nagu ma ütlesin, siis Real on toiduahelas Spursist kõrgemal hetkel. See mis inimestel kopsu üle maksa ajab on see, et räägitakse partnerlusest, sellal kui klubide vahel ei ole mingisugust partnerlust vaid suvaline rappimine...

                          Ja mis ta valesti ütleb, kui räägib sellest, et polnud alguses plaani Bale müüa. Sellest tsitaadist ei anna imo välja lugeda, et tal 20. augustil polnud plaani Bale müüa. Jutt võib olla üleminekuakna üsna algusest näiteks...

                          Kommentaar


                            See ongi patnerlus, et teile Bale'i eest £35m üle turuhinna maksti.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              No vaadates, kuidas kulutused ja tulud üsnagi tasakaalus olid, siis kas ei saaks lugeda Bale'i diili viibimist kahe meeskonna vaheliseks koostööks, et turuhinnad Spursi jaoks lakke ei tõuseks. Tundub nagu tehti 100 milli eest kulutusi juba eos teadmisega, et papp voolab nii või naa tagasi taskusse. Teie uhked uued nimed on suuresti Reali teene

                              jah ma otsin popkorni

                              Kommentaar


                                raha ei olnud see transfer window mingi probleem spursi jaoks ja oleks kõik väga vonks olnud, kui bale poleks läinud ja näiteks lamela oleks ostmata jäetud või isegi siis oleks ok, kui ka lamela oleks tulnud. Rahadega jäädi tegelikult plussi. eelmiste hooaegade säästud, mis võisid ka staadioni alla minna, jäid kasutamata ja lewise 50+ milkut jäi ka kasutamata nüüd.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X