320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

    Kihlvekontorite järgi on parimad shansid saada uueks kapteniks Terryl. Teiselt kohal on Gerrard. Ise paneks oma raha viimase härra peale. Ta vist lihtsalt tahab rohkem - nagu Beckhamgi omal ajal. Liigutav oli vaadata tänast pressikonverentsi. Kaptenina oli Beckham tõeline liider. Au talle, tegu on suure jalgpalluri ja ääretult sümpaatse kodanikuga.
    Elämä on laiffi!





    Kommentaar


      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

      need kaks (lamps ja gerrard) ei suuda jah ühes mängus kohe kuidagi koos särada

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

        Ühe põlvkonna unistus on purunenud. Minu üks suurem jalgpallialane lootus samuti. Neli aastat on pikk aeg. Õnneks oli laupäeval ümber häid inimesi, kes lohutasid. Loodetavasti jalgpalluritel samuti.
        Miljon asja tehti taaskord valesti. Aga kõige rohkem hämmastas mind see, millise pühendumusega Inglismaa vähemuses mängis. Justkui see punane kaart oleks nad lõpuks kammitsaist vabastanud. Kahjuks aga mitte penaltihirmust. Aga vähemalt ühe kauni mänguperioodi nad mälestusse jätsid.
        Enamiku väljakul olnud meeste jaoks on nende suur võimalus nüüd tõepoolest läinud. Eks ole näha, kui paljud jaksavad selle sõimu ja pettumuse enda turjalt lükata ja jätkata. Mõni ikka.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

          Algselt postitas vincent


          Algselt postitas rooney


          15. külm rahu penaltite löömisel
          Kahjuks Portugali vastu oli olukord vastupidine
          Viimaseid nädalaid arvestades peaks tõsiselt kaaluma Mini-Raimo ehk päevaauhinna kasutuselevõttu. Või no vähemalt iganädalane võiks olla.
          Need olid liiga head naljad - Meelis M ja rooney saavad Raimo Aasa auhinna.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

            Algselt postitas mcnamara

            Enamiku väljakul olnud meeste jaoks on nende suur võimalus nüüd tõepoolest läinud. Eks ole näha, kui paljud jaksavad selle sõimu ja pettumuse enda turjalt lükata ja jätkata. Mõni ikka.
            Peale Beckhami ning Neville, on nendest kõige vanem ju kuskil ca 27-28 aastat vana (Lampard??). Küll nad jätkavad ju ning küll neist enamuses ka Lõuna-Aafrikasse jõuavad. Neville on vist juba kinnitanud, et jätkab - kas ta 35sena 2010 rivis on ei tea, aga vahepeal ju ka EM.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

              Ma ka nii väga pateetiline ei oleks selle \"põlvkonna lootuste purunemise\" osas. Ehk on selleks ajaks mõnel mehel pinge haripunktis makaronide asemel midagi tahkemat jalgadesse tekkinud
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                Algselt postitas jyriöö


                Ma ka nii väga pateetiline ei oleks selle \"põlvkonna lootuste purunemise\" osas. Ehk on selleks ajaks mõnel mehel pinge haripunktis makaronide asemel midagi tahkemat jalgadesse tekkinud
                Ma ei suuda küüniline olla nii kurval hetkel. Neli aastat on raisku läinud.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                  uskusid tõemeeli inglise koondise edusse? jaan!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                    Algselt postitas eston maravilha


                    uskusid tõemeeli inglise koondise edusse? jaan!
                    Alati. Ja usun ka tulevikus. Muidu kaoks mõte jalgpalli jälgida.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                      Algselt postitas mcnamara


                      Algselt postitas eston maravilha


                      uskusid tõemeeli inglise koondise edusse? jaan!
                      Alati. Ja usun ka tulevikus. Muidu kaoks mõte jalgpalli jälgida.
                      ka mul hakkab esmane agoonia üle minema. ja hea on teada et siiski on veel mõttekaaslasi.

                      loodan EM2008 peale. lootus. see veel jääb hetkel.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemis

                        Algselt postitas mcnamara
                        Algselt postitas eston maravilha
                        uskusid tõemeeli inglise koondise edusse? jaan!
                        Alati. Ja usun ka tulevikus. Muidu kaoks mõte jalgpalli jälgida.
                        Õnneks on Walcottil veel meeletult võimalusi.

                        Kui ausalt öeldes - selle roppu ja igavat ning üldiselt vastikut jalgpalli mänginud koondise vääriline koht olnuks alagrupis kolmas või neljas. Kahju, et nad nii kaugele jõudsid, õnneks suudeti see roppus peatada ja ehk võidab ka finaalis ründavat ja ilusat jalgpalli mängiv riik - praegu Saksamaa.

                        CLis sai see võimalikuks, loodetavasti ka MMil.

                        Ehk siis lõppeb see hale ja rõve kaitsev mäng. Või vähemalt tekib lootus.

                        Inglismaa, öäk.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                          inglaste MM jama juures on see kõige parem et värdjas SGE enam pole nende treener, oh seda õndsust, kõikke sitta talle edaspidiseks:P

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                            Hämmastav, aga isegi siin olen ma Smutoviga täielikult ühel meelel. Kui Smutile veel sumo ka meeldima hakkaks, siis ma läheks soovahetusopile.

                            Aga Inglismaast. Väga igavat ja võimalustevaeset mängu mänginud meeskond jõudis minu arvates isegi liiga kaugele.
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                              Nagu Euronewsilt öeldi, et new captain, new coach and once again England hopes
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                                Jah, tegelikult peaks Elevandiluurannik meistriks tulema, kuna nemad mängisid minu arust kõige nauditavamat ja ründavamat vutti. Kui rääkida roppuste peatamisest, pidanuks vähemalt pooled 16. hulka jõudnud riigid elimineerima. Nelja hulka jõudnutest on vaid Saksamaa kohati tõesti üritanud, teiste kohta võiks sama paralleeli tõmmata, mis Martin Inglismaa kohta.
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X