320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
    Ma kommenteerisin McClareni peatreenerina juhendatud mänge, mitte konkreetselt eilset kohtumist. Muidu hea nali. Not. Võinuks siis midagi Downingu kaitseks öelda, kui sellist postitust vaevusid tegema.
    McClaren pole varem ju kolme keskkaitsjat ja Downingut korraga platsile pannud. Kolm keskkaitsjat oli uus eksperiment(mitte kõige õnnestunum), mis näitas punast tuld just Downingule.
    Muidu pole mul Downingu vastu midagi. Vastupidi, ta on Lennoni ja Hargreavesi kõrval üks silmapaistvamaid koondislasi olnud(MM-il ja peale seda).
    Kui Lennon ja Downing mõlemad mängus hoida, siis on selline olukord, kus ühelt äärelt tulevad kiired läbimurded Lennoni näol ning teiselt äärelt täpsed tsenderdused Downingu näol. McClaren võiks mängitada mehi, kes on hetkel heas mänguvormis, mitte neid, kellel on nimi ning kellel nime taga mõjuvõimas klubi.

    Kommentaar


      Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
      Muidu pole mul Downingu vastu midagi. Vastupidi, ta on ... üks silmapaistvamaid koondislasi olnud(MM-il ja peale seda).
      aasta nali

      Kommentaar


        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
        aasta nali
        Tore kui ma su igavasse ja mõttetusse ellu killukese päikest tõin

        Kommentaar


          millega ta siis silma on paistnud? keskpärasusega ehk kõige enam. aga sellega on enamus inglasi hakkama saanud, nii et ta ei paista teiste hulgast väga kaugele

          Kommentaar


            Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
            Kas ma ütlesin seda? Ma rääkisin sellest, mida Martin sulle vastas. Ehk siis tal ei olnud põhjust seda palli kohe täiega ette põrutada.
            Samas olid kaks horvaati teda umbes 10 meetri peal atakeerimas,pärast peatamist oleks palli minema löömisega väga nibin nabin olnud.Mina Robinsoni ei süüdistaks.Platsi viga.
            Sama nagu 96 hoki MM-il Soomes Fin-Tch mängus kui sommide kipper läks poorti löödud litrit värava taha ootama aga poortel oli väike defekt sees ja litter põrkas veidral kombel värava ette kust see kak kolliks löödi.Kipper tegi kõik õieti ja loogiliselt,litter käitus tänu defektile aga ebaloomulikult
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Just!!Robinson tegi kõik õieti, ainult et väljakul oli täpselt seal kühm, kus seda vaja poleks olnud.Ebaõnn lihtsalt!!!!
              AILTON

              Kommentaar


                aga esimene värav??... seal oli lisaks kaitsete ülimale pasale(lasti selline pisike sardell kahe juraka vahelt peaga lööma...) ka robinsoni kohavalik suhteliselt kahtlane... ja see, et ta isegi ei proovinud pallile järele hüpata(vaid langes tahapoole) oli veel kahtlasem... paul tegi ebastabiilse mängu.... kõik olid sitad... aga ikkagi sooviks pigem ben fosterit puuris näha!

                Kommentaar


                  Mõttetu jutt et oleks võinud palli rahulikult kontrollida.Kes see hakkab kaotusseisus rahulikult seal palli kontrollima, loomulikult kiirelt pall ette. Ükskõik kas seal oleks Buffon, Casillas või Cech olnud, oleks sama ebaõnn juhtunud. Lihtsalt oli Robinson ja nüüd on tema hirmus patuoinas. Kaotuses on süüdi terve meeskond. Eriti masendav on ründetöö või eriti selle puudumine. Mu arust kogu mäng oli pask.Tahaks loota et tehakse õiged järeldused. Millised iganes need ka poleks. Peace guys!!!!!
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Egas jah mu arust pole peale Seamani ühtegi tipp väravavahti koondisel olnudki.Foster oleks ka mu arust hää valik.
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      Samas olid kaks horvaati teda umbes 10 meetri peal atakeerimas,pärast peatamist oleks palli minema löömisega väga nibin nabin olnud.Mina Robinsoni ei süüdistaks.Platsi viga.
                      Sama nagu 96 hoki MM-il Soomes Fin-Tch mängus kui sommide kipper läks poorti löödud litrit värava taha ootama aga poortel oli väike defekt sees ja litter põrkas veidral kombel värava ette kust see kak kolliks löödi.Kipper tegi kõik õieti ja loogiliselt,litter käitus tänu defektile aga ebaloomulikult
                      Kipper on mingi laeva juht.Kiiper oleks ehk õigem .

                      Kommentaar


                        Olingi vastamas, aga marcello jõudis ette. Loomulikult oleks tippväravavaht palli peatanud, paar meistriringi teinud koos särgi seljast võtmisega ja siis skorpioni-löögiga selle välja ajanud. Mulle vähemalt kordusest tundud, et ega tal seal eriti aega selleks ei oleks jäänud.

                        Esimene värav on küll natuke teine teema, aga jällegi on küsimus mida tegi paremkaitsja ja miks keskkitse pikad tolgused lasid kääbusel rahulikult peale lüüa. Aga eks lõpuks on väravaht see viimane kaitsliin, kelle peale näpuga näidata ja esimese puhul argument, et Buffon/Cech vms oleks selle ära toonud, minu puhul isegi vaikselt toimib. Kuigi ka see on korralik aga...
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Miks sa süüdistad paari kaitsjat kaotuses kui terve koondis mängib alla igasugust arvestust juba mmi ajast. Mehed ei suuda end motiveerida lihtsalt. Tuleks rohkem rõhuda meestele kes tahaks end näidata ning võidelda võidu eest. praegu tundub inglismaa mäng lihtsalt liiga aeglane ja iga natukenegi korralikult kaitsev võistkond võib neilt punkte võtta, kaasaarvatud Eesti muidugi.

                          Kommentaar


                            kus kohast sa nüüd loed välja et ma süüdistan paari kaitsjat mängu kaotuses. kaotati selle pärast et oldi sitta täis, kuid küsimus oli et kui hakata üldse kedagi konkreetsetes väravates süüdistad, et mis ma sellest arvan.
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              koondis mängis alla igasugu arvestust esimest korda. Viimane kord oli Põhja-Iiri 0:1 kaotus

                              CALL OLD MAESTRO BACK
                              minge Kingissepa praami peale

                              Kommentaar


                                becks võiks küll tagasi tulla....
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X