320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma isiklikult pooldan mourinhot kõige rohkem.

    Kommentaar


      Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
      jällegi küsin, et kui palju on hetkel edukate riikide top 4 klubides nende U21 mängijaid, kes väljakule ka saavad? minu arust on mõistetav, et u21 tase ei tohiks reeglina olla piisav tippliiga tippklubis mängimiseks. muidugi on erandeid, aga nii üldiselt saab neid olla vaid üksikuid.
      Muidugi üksikuid. Aga pole isegi mitte üksikuid. Lyonil näiteks jooksis eile vahetusest paar tükki sisse. Tase oli päris lootustandev.
      Süüdi pole seejuures üksnes klubid ega nende rikkuritest omanikud, ahned ja laisad pallurid ise samamoodi. Mitu inglast selle nädala ML mängudes platsile jookseb? Statistika oleks huvitav - eriti võrrelduna prantslaste, sakslaste, hispaanlaste, itaallastega.
      Kvootide mõju olekski pigem kaudne: Premieri klubide tiibu saaks veidi kärbitud, väheneksid klubide sissetulekud ja ühtlasi mängijate astronoomilised palgad. Poleks enam nii mõnus ja mugav tagumise otsa klubisid välismaalastega täita. Peaks tõsiselt sellele mõtlema, miks kodumaised mängijad nii kehvad on. Kiire ja päris kindlasti toimiv lahendus see ei ole. Ja ajutiselt sisseviiduna hoopis mõttetu.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Kvootide mõju olekski pigem kaudne: Premieri klubide tiibu saaks veidi kärbitud, väheneksid klubide sissetulekud ja ühtlasi mängijate astronoomilised palgad.
        Kuna ilmselt oled ka sina kunagi mikroökonoomikat õppinud, siis peaksid mäletama, et olid mingid nõudlus, pakkumine, tasakaal ja muu säärane värk. Mina küll ei saa aru, mis rõõm sellest tekiks, kui klubid oleks näiteks paarkümmend protsenti vaesemad ja Terry saaks 120000 quidi asemel palka ainult 100000. Umbes sama proportsiooni klubi käibest moodustaks see niikuinii, ning parklas seisaksid Bentleyd ka edasi.

        Mulle jätkuvalt tundub, et koondise ootatust tagasihoidlikum esinemine ühel valikturniiri on pannud inimesed lollusi rääkima. Mina ei ole näinud ühtki analüüsi, mis suudaks hinnata kvootide varjukülgi, lihtsalt kõik oletavad, et nende tulemuseks oleks samaväärne edu kodumaiste mängijatega + maailmameistritiitel rahvuskoondisele. Sest noh, mismoodi saab juhtuda et jalgpalli sünnimaa ja 300 aastat tagasi maailma võimsaim riik olnud Inglismaa ei ole ühtäkki jalgpallis maailma parim.
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Mitu inglast selle nädala ML mängudes platsile jookseb? Statistika oleks huvitav - eriti võrrelduna prantslaste, sakslaste, hispaanlaste, itaallastega.
          Kiire lugemine eilsetes koosseisudes, kus ma kindlasti mõne nimega eksisin, aga mingi pildi annab.
          Barcal 4 hispaanlast. Sevillal 4. Interil 1 itaallane, Romal siiski lausa 7. Lyonil 7 prantslast. Stuttil 5 sakslast. Unitedil 3 inglast, Arsenalil 2. Ja nüüd, trummid... Rangersil 8 šotlast. Rangersil! Kaheksa! VAU. Igale inglise klubile inglise waltersmith ja mingeid kvoote pole vaja.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
            Mulle jätkuvalt tundub, et koondise ootatust tagasihoidlikum esinemine ühel valikturniiri on pannud inimesed lollusi rääkima. Mina ei ole näinud ühtki analüüsi, mis suudaks hinnata kvootide varjukülgi, lihtsalt kõik oletavad, et nende tulemuseks oleks samaväärne edu kodumaiste mängijatega + maailmameistritiitel rahvuskoondisele. Sest noh, mismoodi saab juhtuda et jalgpalli sünnimaa ja 300 aastat tagasi maailma võimsaim riik olnud Inglismaa ei ole ühtäkki jalgpallis maailma parim.
            Ma pole midagi taolist 25 aastat arvanud ega arva ka praegu. Muidugi loodan, et ühel päeval see juhtub, et inglased tõesõna on maailma parimad. Praeguse olukorra jätkumine sellise võimaluse tekkimisele kaasa ei aita.

            Kui kvootidele on olemas tõhusam alternatiiv, mis Inglise jalgpalurite taset tõsta aitaks, siis mina olen kahe käega nõus. Niisama jauramine, et kõik on hästi ja läheb aina paremaks, ise aina rohkem sohu vajudes, ei aita küll sugugi.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Kiire lugemine eilsetes koosseisudes, kus ma kindlasti mõne nimega eksisin, aga mingi pildi annab.
              Barcal 4 hispaanlast. Sevillal 4. Interil 1 itaallane, Romal siiski lausa 7. Lyonil 7 prantslast. Stuttil 5 sakslast. Unitedil 3 inglast, Arsenalil 2. Ja nüüd, trummid... Rangersil 8 šotlast. Rangersil! Kaheksa! VAU. Igale inglise klubile inglise waltersmith ja mingeid kvoote pole vaja.
              Huvitaks küll rohkem see, et milline on suhe kõigi kodakondsete osas. Ehk siis arvestades ka neid prantslasi, kes mängivad mõne teise riigi klubides jne
              Inglased teatavasti võõrsile ei kipu ja oma riigi tippklubides väljakule ei mahu.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Küsimus on ju puhtalt majanduslik. Kui Premiership oma raha teiste liigadele andma ei hakka, siis mängitaksegi niimoodi edasi, et neli suurt ja rahu majas.

                Mis need stardiboonused tänavu olid? 50 milli kõigile Premiershipi omadele ja mill Championshipile? Alumistest ei maksa üldse rääkida.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  selle 50 miljoni eest saab sunderland osta 10 kenwynejonesi. aga arsenal ostab 100 cesc fabregast. mida teeksid sina?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                    selle 50 miljoni eest saab sunderland osta 10 kenwynejonesi. aga arsenal ostab 100 cesc fabregast. mida teeksid sina?
                    Võibolla saaks Sunderland ka cesc'i endale, kuid tegemist on jalgpallimaailma perifeeriaga, kuhu ükski normaalne mängija ju minna ei soovi. Tra. on kellelgi vaja divari ja tipu vahel töllerdada. Nii saavad tipud staarid endale kühveldada ja väiksemad poisid võivadki kenwynejoneside või marlonmarewoodide, nigelreocokerite ja claudedavistega leppida, sest järgmisel aastal on divaris vaja jälle võlgu ja palku maksta.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      inglise jalgpallis ongi perses see, et mingite marlonharewoodide eest peab maksma 5 miljonit, kuigi nende tegelik väärtus on nullilähedane.

                      Kommentaar


                        kuna inglismaal ei osata jalgpalli mängida, ehitatakse wembley asemele võidusõidukompleks

                        Kommentaar


                          Jah mootorsport on nüüd populaarsem.
                          Hamilton kah osaleb?

                          Kommentaar


                            Guardian spekuleerib Mourinhoga.
                            Mina oleksin sellise lahendusega igati päri. Piisava kogemustepagasiga ja näidanud end korraliku motiveerijana. Seda viimast on koondisele kõige enam tarvis.
                            Kõige huvitavam kandidaat seal lõpuloetekus on muidugi kogemuste poolest treenerina Alan Shearer. Ma võin muidugi FA-st igasuguseid asju arvata, aga sellist otsust nad nüüd ka langetada ei saa.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Ma näeks hea meelega Jurgen Klinsmann'i Inglismaa koondise peatreenerina aga ta vist ise ei taha.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Ma näeks hea meelega Jurgen Klinsmann'i Inglismaa koondise peatreenerina aga ta vist ise ei taha.
                                Minu teada ta ju keeldub Käliforniast ära kolimast.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X