320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Green ju päris tubli olnud, kui punane Ukraina vastu välja arvata.

    Kommentaar


      robertgreenenglandcroatia.jpg
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
        robertgreenenglandcroatia.jpg
        Carson ei olnud?

        Green muidu on tõesti sellel neetud kohal, Inglismaa nr. 1, käkkideta pääsenud.

        Kommentaar




          taanlane jah raisk...
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Et ennast USA, Alžeeria ja Sloveeniaga pundis olles kahe hulgast välja jätta, peaks ikka päris kõvasti talenti olema. Samas noh, vaadakem teema pealkirja.

            ja kaheksandikfinaali vastane tuleb niikuinii D-grupist, ehk et... tüüpiline.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Kui nad mütsiga lööma ei lähe, siis peaks edasi saama küll. Sest USA on viimasel suurturniiril head mängu näidanud ja üks üllatus otsa teiste poolt ja läinud ta ongi.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                siis peaks edasi saama küll..
                fu*k that!

                teema pealkiri on üsna vähelubav küll, aga krt seekord usun et VÄHEMALT poolfinaal on võimalik
                kahju ainult et alagrupp nii uinutavalt sitt tuli

                jah, ma tean, suvel pärast 1/8 või 1/4 finaali tuleb nagunii pettuda ja sõnu süüa aga sinna veel aega on

                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                ja kaheksandikfinaali vastane tuleb niikuinii D-grupist
                so? serbia või austraalia või ghana peaks ju ometigi löödav olema.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ertz Vaata postitust
                  so? serbia või austraalia või ghana peaks ju ometigi löödav olema.
                  Teades inglasi, siis tuleb sealt grupist vastu saksamaa. Aga whatever - 26/06 olen rustenburgis kohal. Ja 2/07 johannesburgis, kui inglased peaksid sealt edasi saama.
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Agbonlahor või Owen?
                    Aga jänkid ei mõista, et ründaja ei peagi alati vastases hirmu tekitama. Iga Lineker vajab oma Beardsley't. Koostöö peab klappima, siis tulevad ka väravad.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      beardsleyga küll pimedal tänaval ootamatult kokku ei taha sattuda.

                      Kommentaar


                        no ma ei tea, kui agbonlahor ei saa koondisesse, siis on küll midagi väga valesti.
                        minu valik oleks rooney, defoe, agbonlahor ja crouch.

                        Kommentaar


                          James Milner on maailma parim !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                            no ma ei tea, kui agbonlahor ei saa koondisesse, siis on küll midagi väga valesti.
                            minu valik oleks rooney, defoe, agbonlahor ja crouch.
                            Crouchi võite kossu mängima saata. Darren Bent FTW!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Crouchi võite kossu mängima saata. Darren Bent FTW!
                              Mingit pikemat tola oleks sinna kah siiski vaja. Üks kolmikust Carlton, Crouch, Heskey ikkagi võetakse kah kaasa. Kuskilt kuulsin, et Fabio tahab loobuda Sillast, kuna ka Lescott saab vajadusel Ashley´t kaverdada. Selle arvelt peaks siis saama ühe lisa ründaja või poolkaitsja.

                              Kommentaar




                                selline pauk siis.
                                ei tea, kes soos paremkaitsjat hakkab mängima, wes brown?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X