320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    marv3llous - Warnock kui kindel sõitja, loen ma välja? Ma usuks küll rohkem Bainesi võimalustesse. Ja King on tervena keskele ikka väga vajalik kate. Lisaks jääb enne välja Upson kui Dawson.

    poolkaitse - ei usu Barry paranemisse ja ta ei ole nüüd ka nii tähtis, et tasuks Rooney kombel kasvõi poolvigasena ühtegi trenni tegemata kaasa vedada. Kui Lennonile-Walcottile just kivi katuselt kaela ei kuku, siis kohvri võib rahulikult pakkimata jätta ka SWP, veel selgem on asi Huddlestone'i ja Parkeriga. Kui Barry peaks imekombel kokku lapitama, siis kahju küll, aga õigustatult byebye Carrick.

    ründajatest oleks suur-suur üllatus, kui Bent jääks.


    ja kurat küll, kui õhuke see punt ikkagi süvenedes tegelikult paistab.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Mispärast? Barry on 100% algrivistuse mees kui ta terve on ning Young on ääreründaja mis on täiesti erinev positsioon sellele mida mängib Barry.
      100%?:

      1) Barry ei ole terve

      2) Viimasel ajal on ta kesine olnud

      3) Milner - Lampard - Gerrard - Walcott/Lennon

      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      7 meest kes lõplikku koosseisu ei mahu - Baines, Huddlestone, Johnson, Parker, Bent on suht kindlad
      Miks Bent kindel lahkuja on? Ta peaks alustama algkoosseisus imo .

      Kommentaar


        Algselt postitas raz Vaata postitust
        Miks Bent kindel lahkuja on? Ta peaks alustama algkoosseisus imo .
        no see Capello vasikavaimustus (pun intended) ju karjub näkku igast vähegi võimalikust avaldatud koosseisust/mänguprotokollist, seega üsna ilmsesti enne tuleb veeuputus kui et Emilio koju jääb. ja Rooneyt kui konstanti arutlusest kõrvale jättes kombo üks pikk poiss + kaks suurt kolli ei kõla kuskilt otsast eriti tasakaalustatud ründeliinina. pealegi on Defoe ja Benti koondisekogemused sisuliselt võrreldamatud. mõmm-mõmm pole katsetamise koht.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Jah Warnock/Baines on selline 50/60 aga mõni kuu tagasi kui Cashley/Bridge olid eemale jäämas arvati just Warnocki olevat kes kaasa saab, mitte Baines.

          Ning jah Barry tervena oleks algrivistuse mees.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            nojah, see oli samas ka mõni kuu tagasi. üleüldse, mehi eraldi ette võttes on olnud hooaja lõpus vaikselt ära vajujaid tegelikult ikka sitta kanti rohkem kui vormikõvera kergitajaid või kasvõi stabiilsuse hoidmist. ergo - mure, hirm, õudus, veerandfinaal, penaltid, john terry, bollocks.

            või siis tulevad maailmameistriks.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              no see Capello vasikavaimustus (pun intended) ju karjub näkku igast vähegi võimalikust avaldatud koosseisust/mänguprotokollist, seega üsna ilmsesti enne tuleb veeuputus kui et Emilio koju jääb.
              Äkki seekord võtab Capello mõistuse pähe ja teeb Bent > Heskey lükke ära.

              Defoe pole peale vigastust pooltki nii hea kui varem oli. Crouch on ehtne back-up tüüp pingil. Heskey on vana kasutu Villa pingipoiss ja ei tohiks koondises ollagi. Nii et eluvormis Bent algkoosseisu Rooney kõrvale oleks loogiline käik .

              Kommentaar


                Algselt postitas raz Vaata postitust
                3) Milner - Lampard - Gerrard - Walcott/Lennon
                kaks kreatiivset meest ei ole arvatavasti korraga keskel. Lampardi kõrvale tuleb mõni Carrick või Barry, ime korral võib-olla isegi Huddlestone/Parker.
                Ja Gerrard kupatatakse vasakule, või üldse pingile.

                ja tõesti, Heskey minema ning Bent algkoosseisu.

                Kommentaar


                  vaat ma ei tea. mulle see Benti teemaline jõledam tants ja trall meenutab tegelikult vägisi ühte teist endist S'landi ründajat, kes tagus ka kümnete kaupa ja madalamal taob siiani, aga koondisega läks nagu ta teadagi läks. no ei ole lihtsalt päris see materjal, et brasside ja asjade vastu mängida.

                  ja nii või teisiti, emotsioone kõrvale jättes ja loogiliselt võttes - oleks väga üllatav, kui Capello oleks Heskeyt siiani niimoodi pilpa peal tassinud ja nüüd kõrvale viskaks. seega kogu see Heskey asendamise jutt taandub puht hüpoteetiliseks, võib meeldida või mitte, aga ju siis on tal tähtis koht Capello filosoofias. avalikkuse arvamus kortskulmu ka ilmselgelt sugugi ei koti ja ega tegelikult ei peagi ju, aga igatahes kui ta ei ole Benti seni Rooneyga paaris mängitanud, siis ei juhtu seda ülisuure tõenäosusega ka mm-il.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Jätke Gerrard koju klubivahetust planeerima. On kõigile parem. Ja praegust vormi vaadates ei tohiks ju Johnson koju jääda, SWP on ta City's pingile tõuganud, Lennoni vorm peale vigastust on küsimärgi all ja Walcott on.. Walcott.

                    Kommentaar


                      l'Equipe andmetel üritas Capello ka Scholesi ära rääkida aga Scholes siiski ise ei soovinud.

                      Kommentaar


                        Capello ka piider? Ei oleks osanud arvata...

                        Kommentaar


                          Ei no tõesti-tõesti. Kuhu jätsite A. Youngi härra Capello? Igatahes hetkel tundub see ikkagi kesine valik, võrreldes Hispaaniaga näiteks. Kuid eks saab MMil näha, mis saama hakkab. Minu pöial on igaljuhul Inglismaa poolt, kuigi loodan, et noorsõduri ajal lubatakse natukene ikkagi mänge vaadata!

                          Kommentaar


                            Valik on ju algseid kandidaate arvestades üsnagi loogiline ja kui Carragher ja mõni kärss veel välja arvata, siis ka üsna üllatustevaba. Pisiasjades nagu näiteks SWP eelistamine Youngile võib halama jäädagi, aga suures plaanis ei muuda need detailid küll suurt midagi. Ja võrreldes Hispaaniaga peabki koosseis hõre tunduma. Piisab, kui vaadata inglaste viimaseid tulemusi suurturniiridel, et nad favoriidikoormast üsna kiirelt vabastada. Ise hoian pöialt nagu ikka, aga mingeid kõrgeid ootusi küll ei evi.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              nojah, kui vaadata, et mujal teemades vaieldakse praegu a la selle üle, et milline keskväljaäss ikkagi neist kolmest-neljast peaks alustama või et mis formatsioonis saaks kõiki neid ründajaid ikkagi võimalikult hästi ära kasutada või loetakse kahe käe näppudel üles kõvasid vendi, kes oleks võind ju ka...

                              ...ja samal ajal siin käib põhiline dispuut Darren Benti koondisekoha ümber. võtab 'jalgpalli sünnimaa' reaalsed võimalused ja taseme ju tegelt päris kenasti kokku.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Skillid skillideks - kes kellega paremini kokku mängib - see on see õige tee nirvaana suunas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X