320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    väikene AMG Tuning kulub ikka ära.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      väikene AMG Tuning kulub ikka ära.
      Neelab natuke Ansipi seemet ja ongi korras.

      Kommentaar


        scholes tagasi kutsuda

        Kommentaar


          hodgson for ingerlund!
          Algselt postitas fitti
          Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
          LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

          LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

          Kommentaar


            haaah. el puta madre. ma nüüd ei teagi, kes see tänase päeva suurim idikas on: galojan, minister unzip või fa.
            mis kuradi maailmas me elame. huus giddink on minu bet, vähemalt ajutiselt.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              tuleb foolium mütsi alla panna ja Harry mullivanni saata. muidu saab vanahärra finaalis südari.

              Redknapp ftw!!

              Kommentaar


                Inglased on ikka nii kahepalgelised ning nende eetika ajab kohati ikka naerma. Glenn Hoddle'i saaga on saanud jätku.

                Kommentaar


                  Pigem pakuks Hiddinkut (on spekuleeritud ka Pearce osas, aga vaevalt sama reha peale astutakse?), Arryl on ju hetkel imeline hooaeg Tottenhamis käsil, paljud pidasid teda järgmiseks treeneriks, aga alles pärast eurot. Eks siin on küsimus, et kas Arry võtab FA kutse vastu lausetega: I couldnt say no...ja noh reaalselt ju ainult 3 sõprusmängu ongi vaja mängida ja kuna euroopas Tottenham ei mängi siis leiaks ju aega küll, samas, oma põntsu ta ikka paneb Tottenhami liigahooajale, hetkel on ju veel õhkõrn võimalus epl tiitel võita. Tema lahkumine oleks kindlasti Tottenhamile suur löök ja arvestades hetke tabeliseisu peaks just stabiilsusele rõhuma, muidu võib pärast isegi CL kohast ilma jääda.


                  Kas Capello on hea või mitte, on iga ühe otsustada, aga sisuliselt ta keeras praegu koondisele. Teenis kena pensi endale.

                  Kommentaar


                    Mida ta siis keeras, kui ei lasta rahulikult tööd teha?

                    Kommentaar


                      Ütlen ausalt, et ega ma neid inglaste tegemisi väga ei valda, aga nagu ma aru saan, oli Terryl mingi rassismiskandaal ja FA otsustas seetõttu talt kaptenipeale võtta. Mulle tundub see loogilise sammuna. Rassism on rassism ja mitte et ma ise kõiges rassismi näen, aga kapten on eeskuju, rollimudel jne ja kui nüüd sellisel mängijal lasub rassismiskandaal, siis paneb nagu mõtlema küll.


                      Ja peab ütlema, et England, who else....No sorry, aga ma ei näeks sellisel hetkel kus on 4 kuud jäänud euroni mõne teise suure koondise treenerit tagasi astumas. See justkui näitab seda, et Capello tegi tööd ainult raha nimel....veri ongi paksem kui vesi (raha) siis? Kas saksa koondise treener astuks tagasi kui oleks mingi selline probleem nende kaptenil rassismiga? Kui on jäänud 4 kuud, võimaliku tiitli heitluse nimel. Capello viimane võimalus....lõi vedelaks? Pigem lahkub nüüd kui suvel mättasse lööduna.

                      Seda spekulatsiooni loen just praegu inglise lehelt, et mingil määral võib seda võtta ka kui Capello varajast ja hea kindla vabandusega lahkumist areenilt...alati saab tuua õigustuse, et saksamaa vastu jäi värav lugemata ja nüüd tekkisid erimeelsused sest fa otsustas kaptenipaela ära võtta rassistilt?

                      Nii kui nii on seda kaptenipaela seal inglismaal solgutatud mängijalt mängijale rohkem kui mõnel mehel aluspesu vahetatud. Mind ei pane imeks, et FA nii tegutses, neil ju seal põhi tunnuslause, say no to rassism pidevalt tribüünidel ju. Pretsedent olemas....

                      Kommentaar


                        FA võttis Terrylt paela ilma Capelloga nõu pidamata. Selles mõttes on tema samm arusaadav küll, et selline tegu nullib sisuliselt igasuguse peatreeneri autoriteedi. Kuigi teisalt on ka seal kindlasti oma tõde, et talle avanes praegu sobiv võimalus enam-vähem puhta poisina uksest välja astuda.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          the special one
                          William Hill: 12/1

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Panso Vaata postitust
                            Ütlen ausalt, et ega ma neid inglaste tegemisi väga ei valda, aga nagu ma aru saan, oli Terryl mingi rassismiskandaal ja FA otsustas seetõttu talt kaptenipeale võtta. Mulle tundub see loogilise sammuna. Rassism on rassism ja mitte et ma ise kõiges rassismi näen, aga kapten on eeskuju, rollimudel jne ja kui nüüd sellisel mängijal lasub rassismiskandaal, siis paneb nagu mõtlema küll.
                            iseensest pole Terry't süüdi mõistetud, kuid eks asja tõsidust näitab muidugi see, et kohtukulli ette peab ilmuma. Samas oli üks teine kohtudraama seal riigis, mis sai alguse viis aastat tagasi ning millele uurimise käigus kulutati väidetavalt 8M naela, et inimene 50k maksude tasumata jätmises... kõige hullemal juhul tühiseks ajaks vangi panna (?). Jutt käib otseloomulikult Dirty Harry'st endast.
                            Kui taolised asjad "juhtuvad," siis paneb nagu mõtlema küll, kas on ikka õige poolkõva Johnsoniga torkima minna, sest JT on praegu potentsiaalne nöör-kaelas pallur.

                            Capello tegi pigem õige otsuse - andis töö kellegile, kes suudab koondist heas usus ja tahtes juhtida. Pigem oli tal igasuguste aukudeni tolles riigis toimuvatest kõvatamistest, kui... referentsist - ainukesed, kes koondiselt midagi ootavad on mingi hulk inglasi ja üheksa konteinerlaeva täis hiinlasi. Ülejäänud maailm sööb plaksumaisi ja naerab nende neegrite üle (ma ei pea mängijaid silmas).
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              No eks inglased peavad läbi elama sama asja nagu kunagi hollandlased.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Panso Vaata postitust
                                Ütlen ausalt, et ega ma neid inglaste tegemisi väga ei valda, aga nagu ma aru saan, oli Terryl mingi rassismiskandaal ja FA otsustas seetõttu talt kaptenipeale võtta. Mulle tundub see loogilise sammuna. Rassism on rassism ja mitte et ma ise kõiges rassismi näen, aga kapten on eeskuju, rollimudel jne ja kui nüüd sellisel mängijal lasub rassismiskandaal, siis paneb nagu mõtlema küll.


                                Ja peab ütlema, et England, who else....No sorry, aga ma ei näeks sellisel hetkel kus on 4 kuud jäänud euroni mõne teise suure koondise treenerit tagasi astumas. See justkui näitab seda, et Capello tegi tööd ainult raha nimel....veri ongi paksem kui vesi (raha) siis? Kas saksa koondise treener astuks tagasi kui oleks mingi selline probleem nende kaptenil rassismiga? Kui on jäänud 4 kuud, võimaliku tiitli heitluse nimel. Capello viimane võimalus....lõi vedelaks? Pigem lahkub nüüd kui suvel mättasse lööduna.

                                Seda spekulatsiooni loen just praegu inglise lehelt, et mingil määral võib seda võtta ka kui Capello varajast ja hea kindla vabandusega lahkumist areenilt...alati saab tuua õigustuse, et saksamaa vastu jäi värav lugemata ja nüüd tekkisid erimeelsused sest fa otsustas kaptenipaela ära võtta rassistilt?

                                Nii kui nii on seda kaptenipaela seal inglismaal solgutatud mängijalt mängijale rohkem kui mõnel mehel aluspesu vahetatud. Mind ei pane imeks, et FA nii tegutses, neil ju seal põhi tunnuslause, say no to rassism pidevalt tribüünidel ju. Pretsedent olemas....
                                Ma olen sellega üsna nõus. Mõttetu on jahuda, et "Capello tegi õige otsuse" või "Mis tal siis üle jäi". Üks normaalne mees ei veaks lihtsalt mõned kuud enne suurturniiri oma meeskonda nii haledalt alt.
                                Ei ole autoriteeti enam ? Tekkis probleem, aga sellele on ka muid lahendusi kui hakata väikest plikat mängima. Ja kas temal piisavalt autoriteeti üldse ingländi koondise kukkede juures on olnud... ma pole selles sugugi nii kindel.

                                Okei, sellesmõttes olen nõus, et Capelloga oleks pidanud koondiselpaela äravõtmist kooskõlastama. Aga samas ma ei näe sellele alternatiivi. Sellises asjas ei kehti süütuse presumptsioon, sest asi ei ole juriidiline vaid hoopis eetiline. Siin on suur vahe. Koondise kapten peaks olema just eetilisuse etalon ja kui temal on kasvõi kahtluse vari, siis tuleks tagasi astuda.

                                Iseasi on see, et kuidas sellisele kukele üldse anti kaptenipael... Nojah, äkki siis juba annaks Rooney-le. Üsna usaldusväärne, stabiilse närvisüsteemiga ja kindel mees ju ! Ei kee üle ega midagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X