320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    iseensest pole Terry't süüdi mõistetud, kuid eks asja tõsidust näitab muidugi see, et kohtukulli ette peab ilmuma. Samas oli üks teine kohtudraama seal riigis, mis sai alguse viis aastat tagasi ning millele uurimise käigus kulutati väidetavalt 8M naela, et inimene 50k maksude tasumata jätmises... kõige hullemal juhul tühiseks ajaks vangi panna (?). Jutt käib otseloomulikult Dirty Harry'st endast.
    Maksualased kohtuasjad koosnevad enamasti kümnetest köidetest kohtutoimikutest. Rassismikeiss piirdub ilmselt ühe köitega. Mahud on täiesti võrreldamatud.

    Kommentaar


      Kui FA JT'lt kaptenipaela ära võttis siis korraks käis peast läbi mõte, et huvitav kas Fabio snapib. Snapimise all pean silmas kuude pikkus muda ja si*ta loopimist tabloidide esikaantel. Ja loomulikult läheks inglismänide EM sinna kuhu ta tavaliselt läheb. Aga ei Fabio tegi asja stiilselt ära. Kui nüüd koondisel lähebki tavarada pidi siis sisuliselt ei saa ju mitte kedagi teist kui FA'd ennast süüdistada?

      Hämmastav on vaadata, kuidas nii suure kogemustepagasiga riik nii järjekindlalt samasse ämbrisse astub.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Maksualased kohtuasjad koosnevad enamasti kümnetest köidetest kohtutoimikutest. Rassismikeiss piirdub ilmselt ühe köitega. Mahud on täiesti võrreldamatud.
        ot: ma ei tea mitu märki on nende juhtumite toimikutes, kuid see polegi teema - teema on pigem juuksekarva poolitamises. napatsism.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Stuart Pearce to take charge of Holland friendly at the end of the month, after that the priority will be to find a long term manager.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Ilusad plaanid FA-l. Tahame olla nagu hispaanlased ja räägitakse mingitest müstilistest noortest, tehniliselt andekatest jalgpalluritest, kuigi koodise debüüte teevad ikka 30+ härrad.

            Kommentaar


              true that. kui selles uues koondises ei hakka stabiilselt mänguaega saama Hart, Jones, Smalling, Walker, Richards, Wilshere, Cleverley, Sturridge, Welbeck... seni võib kes iganes hampelmann seal ees otsas olla. eeldusel siis muidugi, et kasutatakse ka ära eelmainit härrade üpris kõrgelt arenenud oskusi palliga ka midagi muud peale pika peksmise ette võtta.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Naljakas, et muidu olid Pooli fännid normaalsed vennad, aga nüüd on sellised neegrivihkajad, et Flora tiivake võtaks teid rõõmuga vastu.
                Et ma olen nüüd neegrivihkaja v? k thx!

                Kommentaar


                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Capello ei kahetse, et lasi Inglismaa koondise juurest jalga http://www.espn.co.uk/espn/sport/story/135465.html

                    Kommentaar


                      Capellol sai lihtsalt siiber inglise idiootlikust meediast ja sest tantsust, mis Terry ümber käib. Avalikus hakkas Capellole ettekirjutusi tegema, keda võtta , keda jätta, kellelt kaptenipael ära ja kelle see anda. Totaalne nali !
                      Suur Itaalane otsustas seda komöödiat mitte enam kaasa mängida. Inglise jalgpall on kohati tõepoolest kopeeritud nagu mõnest Jalgpallurite naiste osast, mis tollal eetris olles tundus mulle võimatu soustina.
                      Capello treeneriks asudes uskusin ma tõepoolest, et Inglismaa võib kujuneda Euroopa jalgpalli jõuks, surub end taas pildile, saab uuesti contenderiks, isegi võitjaks.........ei enam. Euro 2012 on inglismaale vaid sool haavadele, agoonia, vältimatu läbikukkumine.
                      4a tööd on õhku haihtunud, alustagem otsast. Edu Lõvidele ja edu Fabi Capellole, 1 parimaid treenereid maailmas !
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        +1. Ega Fabio nüüd nii köva püss ka pole, aga muidu õige jutt.
                        You need people who score goals, that's how you win games.

                        Kommentaar


                          EEEMII silmas pidades

                          esikiipri osas...

                          kas peale Harti on üldse vähegi tõsiseltvõetav mees inglastel olemas?

                          see peab ilmne debiil olema, kes kellegi teise sinna postidevahele sokutada suudaks.

                          mis puudutab ülejäänud vincenti kaheksast kraakat... siis kõva edasiminek oleks, kui pooled neist oleks EMiks nimekirjas... rohkemat vist esialgu loota ei maksa.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas taku* Vaata postitust
                            kas peale Harti on üldse vähegi tõsiseltvõetav mees inglastel olemas?
                            Ylary Kvary
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Capello arvatavasti Interisse. Harry peaks koondise treeneri koha üle võtma pärast EMi.

                              Kommentaar


                                Capellolt igati loogiline ja julge samm. Treener on see, kes otsustab. Alaliit ei saa otsustada seda kes mängib, kes on vahetuses, kes on kapten, kes ei tohi kapten olla. Ilmselt on Capello põhimõtetega mees kes ei lase endale niimoodi pähe istuda.

                                Ja see rassismiteema. Ammu on üle visanud see sitt. Nii kui neeger(võib ikka öelda?) ütleb, et talle öeldi pahasti, on ütleja süüdi. Vb oli tegu arusaamatusega, vb kuuldi üksteist valesti vms, aga ei, valge mees on kohe süüdi ja nii on ja nii jääb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X