320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    'pooli fännid miskipärast hüppavad ja kargavad..
    No ma ei tea. Koondise treener on ju tegelikult valija. Tema peamine töö on õiged mängijad välja valida. Hodgson kas ujub oma valikutega või upub nagu nõnda paljud enne teda.
    Muidugi teeb mulle (ja ilmselt teistelegi 'pooli poolehoidjatele) rõõmu, et meie noorukid EM-ile sõidavad. Ju siis neis mingit talenti on märgatud. Henderson ja Kelly on ka mõlemad U21-s suurepäraselt mänginud, nii et päris ootamatu nende pingile võtmine pole. Aga olgem ausalt, nad saavad olema pingimehed. Ilma uute vigastuste ja punaste kaartideta nad EM-il minutitki mänguaega ei saa. Ses mõttes on vingumine üpris kohatu.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      Ferdinandi mitte valimine on mõistlik otsus ju. Niigi juba vigastusi hulgem, üks invaliid meeskonnas juures ei teeks asja paremaks. Pealegi pole vana vorm ka suurem asi enam.
      ma saan aru, et oma särk on ihule kõige ligem, aga päris lollust ei ole ka nüüd mõtet suust välja ajada.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Mis kuradi oma särk. ferdinand võttis ennast hooaja teises pooles kokku jah. Aga üldiselt on olnud ebastabiilne. Vana ja vigane kah. mõistlikum ju tulevikku investeerida pigem siis treeneril. Sellega, mis klubis Rio mängib ja mis klubi ma ise toetan pole antud arvamusel miskit pistmist. Lihtsalt Royst hakkas kahju - kõik materdavad teda tema valikute pärast - meedia ja fännid võiks ikka EMi ära oodata enne kui tulistama hakkavad.

        Kommentaar


          Ma olen mõne mängu ikka sel hooajal Inglise liigat vaadanud ja Ferdinandi vormil polnud võrreldes ülejäänud koondisekandidaatidega küll mitte midagi viga. 33-aastane koondise pikaajaline põhikeskkaitsja, kes mängis lõppenud hooajal 38 liigamängust 30-s ja üldse 53 võimalikust mängust 38-s, ei ole küll nii "vana ja vigane", et siin labidaga lapiti vehkida. Ükskõik, millest selline arvamus siis tuleb.

          Kas ta nüüd muidugi koondises on või ei ole, see on jah Roy valik ja jumal temaga. Jamajutt lihtsalt häiris.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Noh väljendit vigane kasutasin eelkõige seetõttu, et Rio haige selja tõi kasvõi Ferguson välja kui esimest korda mitte valimine teemaks tõusis. vorm on vaataja silmades tavaliselt. Ei pruugi siin minu arvamus väga õige olla kuna minu liiga vaatamise rõhk on oma klubil olnud eelkõige. Aga lihtsalt siin hooaja jooksul on minu meelest meedia ise esmalt leidnud, et vanapoisi aeg on läbi, siis et jälle saab asja ja nüüd kui koondisest välja jäeti on messias, kes oleks pidanud kindlasti valitud saama. Eks sellest sai vahest see kõikuv vorm tuletatud - ehk siis tõlkes uimane hommik ja peksan segast
            Üldse peaks Arsenali fännina kaitse teemal moka maas pidama - meie kaitsjate puhul vahet ei ole - väravad lekitakse sisse platsil olevatest meestest ja nende vormist sõltumata

            Kommentaar


              Asi on tegelikult lithne. Inglased on individuaalselt nii sitad, et tuleb mängida meeskonnamängu. Ja sellest saab Roy aru. Mingit ilusat jalgpalli Inglismaa poolt pole küll mõtet EMilt oodata. Pigem jätke kraaklemine ja elage kaasa. Või valige normaalne team keda fännata.

              Kommentaar


                Noh esiteks me ei kraakle. Teiseks, kes ütleb et ma inglismaad või üldse mõnda koondist fännan . Suurturniirid on küünte närimise aeg, et omad poisid tervelt tagasi tuleksid(ja muidugi, et neil ka hästi läheks).

                Kommentaar


                  Einoh muidugi. Ega enamik siin aktiivselt sõnavõtjaid ometi Inglise koondist fänna. Nalja teete. Nii kohutavalt ebatrendikas.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                    Jaa aga eneseaustus? Kas xavi oleks nõus mingis ooteasjas olema kui tema asemele võetakse mingid artetad või Valerod.
                    Milner oli see hooaeg sitt või õigemini ei saanud mängida - cärrcik tegi elu ühe parima hooaja, kui sind ei taheta peale sellist hooaega, siis miks kuhugi varuvariandiks jääda - see vist eeldab ka mingit treenimist ja valmisolekut. Kui kodumaa sind ei vaja siis miks peaks cärrick nii suur patrioot olema. Kui sulle öeldakse, et sa ei saa koondisesse aga treeni üksi ja ole valmisi iga kell tulema hoorama, siis peale sellist pikka ja väsitavat hooaega pole ime ära öelda.
                    Tõsi, Milnerile ei jagunud väga palju mänguaega see hooaeg, kuid kui ta väljakule sai siis oli ta väga hea, mitte üheski mängus ei oleks ma tema mängu "sitaks" nimetanud. Pole mõtet niisama puusalt lahmida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                      Tõsi, Milnerile ei jagunud väga palju mänguaega see hooaeg, kuid kui ta väljakule sai siis oli ta väga hea, mitte üheski mängus ei oleks ma tema mängu "sitaks" nimetanud. Pole mõtet niisama puusalt lahmida.
                      Kui ta oleks nii hea olnud siis ta oleks ju kogu aeg platsil olnud või ei? Samas mõned teised mehed olid pidevalt oma meeskonnas parimad aga ikka ei osutunud valituks.

                      Samas nagunii ei loe valik midagi, maksimumina suudetakse ennast veerandfinaali nagunii saada. Siis tuleb juba Hispaania/Itaalia/Horvaatia vastu ning väljas nad ongi.

                      Kommentaar


                        Jah Itaalia on heas vormis praegu.
                        This is Anfield,

                        Kommentaar


                          Muideks Inglismaa koondise keskmine vanus on turniil osalevatest meeskondadest 3. http://ohtuleht.ee/479611 See tuli mulle küll üllatusena, kui seda lugesin.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pes Vaata postitust
                            Muideks Inglismaa koondise keskmine vanus on turniil osalevatest meeskondadest 3. http://ohtuleht.ee/479611 See tuli mulle küll üllatusena, kui seda lugesin.
                            tohoh, veits üllatav tõesti.
                            samas kui võtta alustavad 11 venda, siis kukutakse antud tabelis mõni koht vanema poole, ilmselt. mitte, et see muidugi mingit rolli mängiks.
                            kusjuures mul on tunne, et inglismaa ei löö EMil üheski mängus üle 2 värava.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                              tohoh, veits üllatav tõesti.
                              samas kui võtta alustavad 11 venda, siis kukutakse antud tabelis mõni koht vanema poole, ilmselt. mitte, et see muidugi mingit rolli mängiks.
                              kusjuures mul on tunne, et inglismaa ei löö EMil üheski mängus üle 2 värava.
                              Kaks aastat tagasi ka ei löödud(kui Greeni väravat mitte lugeda) ka rohkem, kui Roo just mingis aksepteeritavas vormis pole siis ega rohkem loota ei saagi.
                              You need people who score goals, that's how you win games.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Spaanja ei löönud MM-il üheski mängus üle 2 värava. Nii nad kõrbesidki.
                                Võib isegi öelda, et Hispaania suutis ainult kahes mängus lüüa rohkem kui ühe värava ning ainult ühes võita rohkem kui ühe väravaga. Täielik Kreeka.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X