320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "My view on football - going to a new country when you're an adult, and because you can get a passport you play for that national team - I disagree."

    Arsenal manager Arsene Wenger backs Jack Wilshere's claim that only English people should play football for England.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Aga kui mees tõesti 5 aastat kusagil koondises ei mängi ja võtab endale UK passi. Kas tõesti ta ei võiks siis koondises mängida?

      Minu arust on praegune reegel igati normaalne. Kodakondsed võivad mängida koondises. Veel, see 5 aasta reegel on paik pandud ju riigi poolt, et kui keegi tahab riigi kodakondsust peab seal 5 aastat elama. Tundub nagu mõned arvaksid, et see on mingi UEFA või FA reegel.

      Kommentaar


        U21 rabeles eile San Marinos. Sai veidi seda nalja vaadatud. Nagu arvata võib, toimus 90 minutit meeleheitlik umbkaitse lahti kiskumine, mis ei olnud just väga tulemuslik. Suure surmaga suudeti lõpuks neli väravat lüüa, aga sedagi peamiselt seetõttu, et vastase kollkipper sai Sterlingu mahatõmbamise eest punase.
        Et jah oli ebamõistlik sellise jama peale oma aega kulutada.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Montenegrole tõmmati kott pähe. Vaatasin küll ainult poole teisest poolajast, kuid ega midagi ilusat ei olnud, minu meelest. Selle spursi venna värav oli kena krt. Ei tea, miks ta sm rainisele ei meeldi
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Townsend oli tõesti super, Sturridge ja Welbeck samuti suurepärased. Vastase kaitse lahtiharutamine võttis jube kaua, aga saadi hakkama. Aga sest kõigest on vähe, Poolat tuleb endiselt võita. Et vaid ei korduks 1973.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Minu arust kogu koondiselt suurepärane esitus!
              Sellise mänguga pannakse kindlasti mm-tiitel kotti!
              Hispaania, Saksa ja Hollandi mäng kahvatub inglaste kõrval!

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Minu arust kogu koondiselt suurepärane esitus!
                Sellise mänguga pannakse kindlasti mm-tiitel kotti!
                Hispaania, Saksa ja Hollandi mäng kahvatub inglaste kõrval!
                Mõned tüübid on lakkamatu Inglismaa vihkamisega ikka täiesti ära pööranud. Tunnen kaasa.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Poola on hoopis teine pähkel. Saame näha valgesärkide tõelist sisu, kui see olemas on muidugi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Poola on hoopis teine pähkel. Saame näha valgesärkide tõelist sisu, kui see olemas on muidugi.

                    Kommentaar


                      Just. Dortmundi kolmik võib ju Poolal olemas olla, aga mängu pole ikka kohe üldse käima saadud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                        Just. Dortmundi kolmik võib ju Poolal olemas olla, aga mängu pole ikka kohe üldse käima saadud.
                        Neist ikka üks pikalt väljas vigastusega.

                        Kommentaar


                          Hart, Smalling, Cahill, Jagielka, Baines, Carrick, Gerrard, Townsend, Welbeck, Rooney, Sturridge.

                          jaaaaaaa kas ma olen ainuke kellel Bloodzeed stream virvendab?
                          Algselt postitas Tofoa
                          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas NOT Vaata postitust
                            Hart, Smalling, Cahill, Jagielka, Baines, Carrick, Gerrard, Townsend, Welbeck, Rooney, Sturridge.

                            jaaaaaaa kas ma olen ainuke kellel Bloodzeed stream virvendab?
                            Uuenda kõige uuema versiooni peale, siis ei tohiks enam virvendada. Ta mingiaeg seletas twitteris sellest.

                            Kommentaar


                              4 ManU meest algrivistuses, just saying
                              Love United
                              Hate Glazer

                              Kommentaar


                                Ei ütleks, et see midagi erilist on. EMil mängis ka sitaks Liverpooli mehi. Ega see midagi ilusat ei toonud. Täitsa okei tulemiga esimene poolaeg oli igatahes. Nii jätkata.
                                Poola näitas ka muidugi ohtlikkust ja 1 0st ei piisa ma eeldan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X