320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Sest ta on närvihaige c*nt, kes alati otsib kukepoksi..aga see on ju "lahe"...ehk siis propsi
    Kui sa juba seletama hakkasid, siis äkki räägid miks Sterling c*nt on? Või on sinu jaoks iga Inglise koondislane see c-sõna?

    Kommentaar


      Algselt postitas Redman Vaata postitust
      Täpselt nii tulebki käituda kui mingi mees meeskonnakaaslase suhtes tõblema hakkab.
      Samamoodi vastu tõmmelda ? Ei jaga sinu seisukohta. Üks tõsine professionaal,kes on eeskujuks miljonitele peaks suutma ennast talitseda. Eriti haige on seda veel esile tõsta, aga no see on lihtsalt minu arvamus. Siinkohal mainin ära, et olen ka inglismaa poolt.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
        Samamoodi vastu tõmmelda ? Ei jaga sinu seisukohta. Üks tõsine professionaal,kes on eeskujuks miljonitele peaks suutma ennast talitseda. Eriti haige on seda veel esile tõsta, aga no see on lihtsalt minu arvamus. Siinkohal mainin ära, et olen ka inglismaa poolt.
        Eeskujuks miljonitele... biche please (see on lihtsalt nii nõme, et jalgpallur peab alati olema miljonite eeskuju ja vastavalt käituma. Mis nüüd juhtub, mõni miljon kriminaali juures? Kellegi põhimõtted rikutud?).
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas Redman Vaata postitust
          Eeskujuks miljonitele... biche please (see on lihtsalt nii nõme, et jalgpallur peab alati olema miljonite eeskuju ja vastavalt käituma. Mis nüüd juhtub, mõni miljon kriminaali juures? Kellegi põhimõtted rikutud?).
          Päris särav mõtteavaldus.

          Olukorrast rääkides, siis võib ikka närvi ajada küll kui viimases mängus ennem MMi mingi kukk sulle niimoodi sisse sõidab. Oleks vigastada saanud olekski MM vahele jäänud.
          PS! Olen kah Inglismaa poolt.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Ilmselgelt Valencia reageeris üle, kuid selline tackle nädal enne MMi on täiesti ebavajalik.

            Kommentaar


              Sellise jalad laiali poolhüppe eest kiputakse minu arust üldiselt ikka punast andma viimasel ajal, reaalajas suurema hoo pealt tundub lisaks ka alati vähe koledam kui aegluubis kordusest vaadatuna. Valencial muidugi kammis täielikult ära, seal pole üldse midagi arutada. Wilshere'i liikuvas pildis pole näinud, aga kui paari foto põhjal eeldada, et sai oma tavapärasega hakkama, siis soovitaks see energia panna pallimängu kvaliteedi parandamisse. Üks Rooney juba on koondises, ei ole teist samasugust vehklevat lolli veel vaja sinna juurde.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                lihtsalt tahtsin öelda, et ka mina olen inglismaa poolt alati olnud

                Kommentaar


                  Valencia sai ikka üsna napilt oma parema jala enne kontakti õhku. Poleks seda juhtunud oleks jalaluu võinud minna küll. Sellise hoo pealt põlvega vastu tugijalga eriti midagi alles ei jäta. Rumal, kuid mõistetav reaktsioon Valencialt. "Sterling c*nt" on igati pädev sõnavõtt.

                  Kommentaar


                    Terve selle jama saatel on tähtsam uudis siiamaani märkimata. Ox võis vigastada põlvesidemeid ning kui nii juhtus siis on MMiga temal aidaa ning arvatavasti ka uue hooaja algusega). Loodame, et nii siiski lood ei ole ning põlv sai lihtsalt kerge koksu ning on varsti jälle jonksus.

                    Edit. Mainime ära ka imelise standby listi kes saaksid teda asendada:
                    Ruddy, Flanagan, Stones, Carrick, Cleverley, Carroll, Defoe.
                    Oxile asendust polekski, poolikud ja ründajad on üks suur paras lol ning keskkaitsjat vast tema vastu ei vahetaks.

                    Kommentaar


                      Ox'ist oleks kahju. Tasapisi hakkab jääma mulje, et Arsenali mängijatele on pandud peale needus sarnaselt Benfica'ga.

                      Ma pole küll viitsinud noid sõpruskohtumisi vaadata... kuidas muidu kaarte jagatakse - kergekäeliselt? Kas MMil on oodata kaartidesadu?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Sõprusmängudes hoitakse ikka üsna leebet joont kaartidega. Et seal kaart saada, selleks pead ikka paras ohmoon olema.

                        Kommentaar


                          Sterling on ebausaldusväärne, Barkley tegi Hodgsoni arvates hirmsasti vigu, Chamberlaini saatus teadmata, Wilshere tuli hirmus õnnetu näoga vahetusse. Hakkab sinna Lamps-Gerrard keskvälja poole kiskuma vaikselt.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Sterling on ebausaldusväärne, Barkley tegi Hodgsoni arvates hirmsasti vigu, Chamberlaini saatus teadmata, Wilshere tuli hirmus õnnetu näoga vahetusse. Hakkab sinna Lamps-Gerrard keskvälja poole kiskuma vaikselt.
                            Henderson pigem ikka Steveni kõrval.

                            Kommentaar


                              Piirikas näitas üldse auti ju. Vaevalt, et oleks punane tulnud, kui Manu cunt poleks nii haigelt reageerinud.

                              Olen ka inglaste poolt.

                              Kommentaar


                                Nõustun ka sellega, et Valencia reageeris üle, aga nagu eelmainitud, siis nädal aega enne MM-i on see ebavajalik (lisaks siis Valencia enda kogemus ka sellise täkliga vahel kaasneva vigastusega...Rangersi vastu üks sombune nädalapäev CL-is).

                                Olen ka Inglismaa poolt. Igal suurturniiril vähemalt hea rahulik vaadata pärast kaheksandik-/veerandfinaale (if you know what I mean).

                                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                                Samamoodi vastu tõmmelda ? Ei jaga sinu seisukohta. Üks tõsine professionaal,kes on eeskujuks miljonitele peaks suutma ennast talitseda. Eriti haige on seda veel esile tõsta, aga no see on lihtsalt minu arvamus. Siinkohal mainin ära, et olen ka inglismaa poolt.
                                Wilshere professionaal ja eeskuju? cmon, mees.
                                Algselt postitas Plechazunga
                                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                                Hmm, that didn't really work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X