320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ebareaalne kurat küll. Sul on pingil Vardy, Sturridge jne, ründemäng kaob teisel poolajal täielikult, ja sa tood sisse Wilsherei ja Milneri. Tahaks ropendada.

    Kommentaar


      Mängijad vahetuvad, peatreenerid vahetuvad, aga Inglismaa koondis jääb ikka kuradi Inglismaa koondiseks. Üks jaburus teise otsa...klassika.

      Kommentaar


        Algselt postitas malagar Vaata postitust
        Rooney oli tegelt omal kohal päris hea. Lallana, Sterling ja Kane olid küll jubedad.
        Sterling seal ette peamiselt võttiski, Lallana ka pidevalt oli aktsioonis ja löögil. Mu arvates ääred olid ikka tasemel. Kane oli küll suht null ees.

        Kommentaar


          Algselt postitas Busby Vaata postitust
          Ebareaalne kurat küll. Sul on pingil Vardy, Sturridge jne, ründemäng kaob teisel poolajal täielikult, ja sa tood sisse Wilsherei ja Milneri. Tahaks ropendada.
          No ole nüüd aus siiski - Milner toodi sisse viimaseks 5 ks minutiks aitama seisu hoida- oli loogiline vahetus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
            Sterling seal ette peamiselt võttiski, Lallana ka pidevalt oli aktsioonis ja löögil. Mu arvates ääred olid ikka tasemel. Kane oli küll suht null ees.
            Mõlemale ei Sterlingile ega Lallanale ei saa ette heita töö tegemata jätmist - rabasid jah korralikult. Kvaliteedist jääb puudu paraku pisut. Minu meelest esimene poolaeg jooksi mäng üldse päris kenasti, lihtsalt värav jäi löömata. Teisel aga jäid olulisel hetkel värskendavad vahetused ründes tegemata.

            Kommentaar


              Jah, mõlemad vahetused tulid peale väravat ja olid nö "tsementeerimiseks" mõeldud, aga enne seda juba oli minu arvates ees probleeme ja teravust nappis, eriti nii seisva meeskonna vastu nagu venemaa. Dieri karistuslöök oli puhas juhus.

              Kommentaar


                Ma saan aru, et Sterling võttis ette ja oli kiire, kuid sellega tema mäng ka piirdus - kaotas palli või oli jätk üldjuhul kasutu. Ei näe väga põhjust kiitmiseks.
                Kiita tuleb küll aga Walkerit - see vend on õppinud mängu nautima. Jõudu ja jaksu.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Kane suur mees peaks kastis võitlema mitte standardeid andma. Sõpakates seda ju ei harjutatud ja Roy eile hotellis FIFAt pelades mõtles, et ou Harry mine anna. Enamus nurgalööke läksid üle kõigi mängijate. Rooney oli võrreldes Lallanaga ja Sterlinguga ikka kehvem. Ime, et ära võeti.

                  Kommentaar


                    Sterling jooksis mitu korda kinni ennast selle asemel, et sööt varem ära anda. Lallana munes esimesel poolajal vähemalt kaks korda sulgu sattudes, selle asemel, et paar kiiremat sammu tagasi teha. Teisel poolajal oli nähtamatu kui mitte seda möödalööki arvestada.
                    Woy on ****
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      Sterling jooksis mitu korda kinni ennast selle asemel, et sööt varem ära anda. Lallana munes esimesel poolajal vähemalt kaks korda sulgu sattudes, selle asemel, et paar kiiremat sammu tagasi teha. Teisel poolajal oli nähtamatu kui mitte seda möödalööki arvestada.
                      Woy on ****
                      aga ruuni oli lihtsalt saast

                      Kommentaar


                        esimene pool oli päris ilus minek. kirss tordilt jäi puudu aga muidu igati nauditav. teine pool oli märgata et kutid pidid woy juttu kuulama ja ju see moti alla võttis. vahetustega (v.a. milner seal lõpus hoidmiseks) sõideti suht seina ning sama nagu eelkõnelejad jäi hämmeldama et nahhui Kane nurkasid andis. Sterling jooksis ennast rohkem kinni ja kaotas palli ära kui midagi head sellega tegi, sinna oleks võinud ikka tükkmaad ennem mingi vahetuse peale visata aga ju ei olnud vaja
                        Algselt postitas zip
                        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                        Kommentaar


                          No see miks Vardy üleüldse välja jäeti on paras müstika. Venemaa keskkaitsjad tundusid piisavalt puised, et olekski olnud vaja kedagi, kes nad sõlme tõmmanuks.

                          Kommentaar


                            Vardy mängu toomise kasuks mängib nii see, et vene keskkaitsjad olid aeglased ja jätsid palju ruumi, kui ka see, et Kane'i mäng oli minu meelest väga ebaõnnestunud. Esimesed puuted olid puised, nurgalööke andis puiselt ja millegi ilusaga silma ei jäänud.

                            Esimene poolaeg oli mängupilt, mida inglismaalt aina rohkem ootaks, aga lõpetamine peab küll paranema. Teine poolaeg oleks võinud ka vabalt venemaa võiduga lõppeda, Dieri karistuslöök välguna selgest taevast polnud just selline "üleolek", mida ootaks. Seega ei imestanud ka, et venemaa siit viigi välja võitles, teenitult.

                            Inglismaa toetaja on raske olla, aga uus grupisüsteem annab rohkem võimalusi eksimusteks. Üks võit veel viib põhimõtteliselt edasi.

                            Kommentaar


                              Rooneylt tõenäoliselt viimase 12 aasta parim mäng suurturniiridel. Ja siis hakkab keegi seda võrdlema 50 milli mehega....

                              Aga noh punased prillid ja värki, et mida ma tean. Ehk ilmub aja jooksul mõni individual highlights tema esitusest kuhugi

                              Kommentaar


                                Rooney oli enamvähem isegi, aga no ma ei tea. Roy Hodgson juhib selle tiimi kuristikku ja noortel poistel on jälle EMi järel pisar silmas. Kane ja Alli olid täna ikka täiesti kohutavad ning seda teavad kõik, et Lallana ei oska ei peale lüüa, ei skoorida ega üldse midagi asjalikku seal värava lähistel teha. Pingil on sul näljased Vardy, Sturridge ja Rashford, kes lõpetasid hooaja täitsa korralikult ning kes hirmsasti tahtsid end tõestada, aga ei ole mõtet..
                                Walker mulle meeldis ja Rose oli ka hea, hui tal oligi shanssi selle tanki Berezutski vastu ja nahhui tema üldse oli jäänud sinna kahevõitlusesse?
                                Turniiri siiani kõige kehvem meeskond vist ja minnakse eduseisul lihtsalt labaseltseisma, selle asemel, et tuua sisse värsked jalad ja kontras ära karistada. Geniaalne. Joe Hart muidugi pidi ka lõpus huumorit tegema, kahju et sealt ära ei karistatud, oleks täiskomplekti saanud.
                                vs Wales saab huvitav olema, Wales on kindlasti viigiga rahul ja istub samamoodi sügaval nagu Venemaa, ainult nad on kõvasti paremad ning ees ootab Bale oma shanssi. Vägev tuleb

                                Kommentaar

                                Working...
                                X