320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Kui sul on selline loots nagu öökull, siis ei ole mõtet arutleda et kas ikka oleks võind Drinkwateri kellegi asemele võtta jne - mitte mingit vahet pole. Sellel treeneril on uskumatu oskus talenti nullida. Ja kogu inglismaa FA võib oma üleoleva suhtumisega sisse istuda, see on läbi treeneripingi ammu kõikidesse mängijatesse sisendunud, isegi neisse noortesse, kes nüüd sinna kaasa võeti.
      Sa maksad mingi 3,5 miljonit aastas sellele taktikalisele dinosaurusele, kes võtab kätte prantsusmaal minna sightseeingule, kirjutab enne mängu Islandiga valmis tagasiastumiskõne ja peale mängu veel ütleb pressikal, et olen uhke töö üle mida teinud olen (mida põhjendab sellega, et valis 23. mehe hulka rohkem noori) ja siis jalutab poole pressika pealt minema ja jätab Harti ja Ruuni sinna ülejäänd pressi pilduma. Ma ei hakka taktikast rääkimagi, see on lihtsalt nii perses et pole mõtet hakata analüüsima. Pani mõtlema, et skynewsi Gary on ju kõrval istumas, huvitav kuidas ta seda kaost analüüsiks? Hodgson on kõige ehedam journeyman treener keda leida annab ja tal õnnestus inglise ülemakstud palgal neli aastat olla.

      Ja diskleimerina, ma pole viitsinud ammu inglismaad niivõrd pooldada, aina enam lükkab see üleolev suhtumine tervelt riigilt ning madalalaubaliste koondisefännide kultuur eemale. Paras.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Huvitav kuidas eilne poolaeg inglise riietusruumis välja nägi? Rahulik, viisakas istumine raudselt, Hodgson pakkus mängijatele teed ja küpsiseid?

        Kommentaar


          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
          Keda inglastel asemele üldse võtta on ? Arry ?
          Mina loodan, et Pardew

          Kommentaar


            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
            Keda inglastel asemele üldse võtta on ? Arry ?

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Voetbalzone tõi täna välja 20 võimalikku kandidaati Inglismaa koondise treeneri kohale ja LVG oli seal koos Hiddinkiga ka nimekirjas olemas. Lisaks võiks LVG kasuks rääkida asjaolu, et ta pigem sobib praegu koondise treeneriks kui klubi etteotsa. 2014 MM ehe näide. Pealegi avaldas ta mõne aasta eest soovi juhendada mõnda tippkoondist peale Hollandi. Inglismaa oli neist üks koondis, teisi ei mäleta enam. Kuna ta pole päris 70 aastane, siis koondise tüüri ees pole ka koormus nii suur kui klubi lootsina ja vahetu kogemus Inglismaal treenerina tuli kindlasti selles osas kasuks.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                No ja see viimane mäng islandi vastu oli täpselt nagu Manu mängud LVG käe all enamasti. Aeglane jura.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                  No ja see viimane mäng islandi vastu oli täpselt nagu Manu mängud LVG käe all enamasti. Aeglane jura.
                  Inglaste probleem on see, et puuduvad maailma tipptasemel mängijad, kes taktika ellu viiks. Pole ju neil ligilähedaseltki Robbeni tasemega meest,kes suures osas oli LVG taktika keskne figuur 2014 mm-il ja mängu saatused oma sooritustega otsustas.
                  Wij komen terug met de cup in de hands

                  Kommentaar


                    Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                    Inglaste probleem on see, et puuduvad maailma tipptasemel mängijad, kes taktika ellu viiks. Pole ju neil ligilähedaseltki Robbeni tasemega meest,kes suures osas oli LVG taktika keskne figuur 2014 mm-il ja mängu saatused oma sooritustega otsustas.
                    Hea treener paneb taktika paika selle materjali järgi mis tal võtta on, mitte vastupidi.
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Hea töö Roy! Hea töö.

                      Pressikal esimesed sõnad... ma ei tea, mida ma siin teen.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        FA juht : " ma ei ole jalgpalli ekspert" (kaks korda). 2 minutit hiljem : "ma olen üks isik kolmest, kes valivad järgmise peatreeneri".
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                          Hea treener paneb taktika paika selle materjali järgi mis tal võtta on, mitte vastupidi.
                          Just. Ja LVG-l polnud just palju võtta. Ometi tehti ka kehvema materjaliga super tulemus, kus ühe mängija roll oli märkimisväärne pluss Hollandile ebatüüpiline 5-3-2 formatsioon.
                          Wij komen terug met de cup in de hands

                          Kommentaar


                            Noh tegelt, vahet pole kes seal eesotsas on, niikaua kui Inglise jalgpallurite IQ märkimisväärselt ei tõuse ja eneseimetlus märkimisväärselt ei lange siis ei tule sellest luuavarrest mitte köhinat ka.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar




                              See mees sai täna pariislaste juurest vabaks, endale lõi just tema esimesena pähe potentsiaalsete kandidaatide seast.
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust


                                See mees sai täna pariislaste juurest vabaks, endale lõi just tema esimesena pähe potentsiaalsete kandidaatide seast.
                                Hea valik oleks aga Inglismaa koondise peatreeneriks prantslane.. No vaevalt seda juhtub

                                Kommentaar

                                Working...
                                X