320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seda juhtub regulaarselt ehk siis on juba tegemist traditsiooniga.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Sõprusmängus Saksamaaga olid kohtunikud üpris resultatiivsed, seda mängu ei ole mõtet esile tõsta.
      Aga kuskohast see lipp siis nii kikki läks, et reaalselt justkui võitu võtma mindi?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Noh, siis pole ju justkui "kõik persses", nagu igalt poolt justkui sisse peksab. Ehk lihtsalt sattus ootamatult kehv päev ja kõik. Sellisel turniiril ikka vahepeal juhtub.
        Kehv päev olnuks siis kui latid, postid ja imetõrjed vastast päästnuks. Tegelikult midagi üliohtlikku ju ei suudetudki luua, ainult mõned poolvõimalused.

        Aga see on muidugi õige, et nimetada Inglise koondise tappasaamist kaheksandikfinaalis mingiks jalgpalliajaloo üheks suuremaks üllatuseks, on muidugi vähe liialdatud.

        Kommentaar


          Läks siis ikka nii kikki või? Ma ei viitsi nüüd hakata Inglismaa vanu lehti lappama, aga mingit "we're gonna win this shit" eufooriat eriti küll ei mäleta turniiri eel. See ju oleks ka veidi imelik, kui Inglismaa sugune koondis ei seaks eesmärgiks kindlat edasipääsu grupist, kus on Slovakkia, Venemaa ja Wales. Ehk isegi grupi esikohta. Või siis võitu Islandi üle. Ja klubihooaja pealt tasus ka nii mõneltki mehelt üht-teist oodata, mitte niivõrd spektakulaarset alalatti jooksmist nagu näiteks Kane terve turniiri jooksul pakkus.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Ja klubihooaja pealt tasus ka nii mõneltki mehelt üht-teist oodata, mitte niivõrd spektakulaarset alalatti jooksmist nagu näiteks Kane terve turniiri jooksul pakkus.
            Klubihooaja põhjal võis alati midagi loota ka neil lugematutel suurturniiridelt, kus mängisid Lampard, Gerrard, Terry ja Co...Aga alati on läinud nii, et tahtsime parimat, välja kukkus nagu alati.

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Läks siis ikka nii kikki või? Ma ei viitsi nüüd hakata Inglismaa vanu lehti lappama, aga mingit "we're gonna win this shit" eufooriat eriti küll ei mäleta turniiri eel. See ju oleks ka veidi imelik, kui Inglismaa sugune koondis ei seaks eesmärgiks kindlat edasipääsu grupist, kus on Slovakkia, Venemaa ja Wales. Ehk isegi grupi esikohta. Või siis võitu Islandi üle. Ja klubihooaja pealt tasus ka nii mõneltki mehelt üht-teist oodata, mitte niivõrd spektakulaarset alalatti jooksmist nagu näiteks Kane terve turniiri jooksul pakkus.
              veits ikka. started

              Kommentaar


                Algselt postitas El President Vaata postitust
                LVG oleks inglastele paras, arvestades kui palju noori koondises on, aga vaevalt ta üldse kaalumisele tuleb.
                Aga miks mitte?
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                    Aga miks mitte?
                    on jäänud mulje, et inglased ei taha kedagi väljast. üleüldine Brexiti vaim jne. on teda kuskil üldse mainitud selles seoses?

                    Kommentaar


                      Hetke oddsid ja pool-tõsised kommentaarid kandidaatidele. Jah, ega pole häid valikuid praegugi, Blanci poole nkn mingi rahvusliku uhkuse pärast ei vaadata. Howe oleks pull gämble, aga FA tahab oma väljavalitule ju nii palju pappi maksta, et see poleks neile loogiline
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Võrrelge seda kvaliteeti ja tempot, millega prantslased ohtlikus tsoonis Islandi vastu tegutsevad ja siis tuletage meelde Inglismaa veeretamine. Lihtsalt nii kaugel on inglased kõige kõrgemast tipust.

                        Kommentaar


                          Võttes arvesse seda, kuidas Sam teeb 72 tunniga sitast saia, siis peaks ju sobima.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Väga vahet pole kas Sam või keegi teine. Hullemat pilti kui vs Island ei suuda niikuinii ette kujutada.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Sellise jutu peale tõmmatakse veel Alex McLeish või keegi kuskilt varukast välja tõestamaks et ikka saab

                              Kommentaar


                                Allardyce poleks ju paha üldse.
                                MA arvan et ta saaks ehk veidi kaugemale ikka turniiridel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X