320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Eile oli Slovakkiaga ikka täiesti võrdne mäng. Näitas meeskonna hetketaseme üsna täpselt ära. Kõige rohkem on puudus loovusest keskväljal - üks terve Lallana kuluks sinna vägagi ära.
    Vaatasid ka mängu????????

    Mina nägin Inglismaa domineerimist ja slovakkia ühte-kahte võimalust. Inglismaa jäi 1:0 taha ja siis tuldi ilusti välja 2:1 (Tänu RASHFORDILE - ok nali, aga imo mängis ta fucking hästi) ja lõpus lihtsalt oli mäng surnud, inglismaa söötis taga nagu eesti küpose vastu.

    Statistikat:
    Goal attempts 24:5, shots on goal 10:2, corners 9:1, goalkeeper saves 1:8 - mõistlik lüke öelda, et mäng oli võrdne võrsega.

    Mängu kohta võiks öelda, et ox on **** - mitu korda oli hea võimalus rünnak lõpetada söödu ja löögiga, aga loom pidi kuskilt suvaliselt peale peksma, isiklikult olen oxi fänn, loodetavasti suudab Klopp mehest mängija teha ja siis suvel saab koondist juba positiivsema noodiga aidata. Dele kadus ka kuhugi ära, aga võit(alagrupi võit) toodi koju ja võrdne võrdsega mängu siin küll ei olnud.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Rashford oli slovakkide värava juures süüdlane nr 1 ju või ma sain valesti aru?

      Kommentaar


        Algselt postitas MNa Vaata postitust
        Rashford oli slovakkide värava juures süüdlane nr 1 ju või ma sain valesti aru?
        rashford oli man of the match, rashford lõi ka värava ja andis assisti

        Aga no nagu kombeks ikka, siis ainult heidime!
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Rashford kaotas lollilt palli esimese värava puhul kohe ohtlikus kohas - fakt. Siis andis nurgalöögi Dierile ja tõmbas võiduvärava ise kotti - faktid mõlemad.

          Alli vehkis keskmist sõrme, arvatakse, et kohtuniku suunas ja hakkab uurimine-huiamine. Poiss ise ruttu kaitses end sotsiaalmeedias ja ka Southgate'ile, et näitas seda kõigest Walkerile, sest neil oma bromance ja jutud.
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Algselt postitas Reintz Vaata postitust
            Rashford kaotas lollilt palli esimese värava puhul kohe ohtlikus kohas - fakt. Siis andis nurgalöögi Dierile ja tõmbas võiduvärava ise kotti - faktid mõlemad.
            Just saying, et pärast palli kaotust Rashfordi poolt oli ründaja ja värava vahel veel 2 kaitsjat ja kamaluga meho päris lähedal. Natukene oleks võinud ilma pallita oleva mehega paremini ehk kaasa minna, aga kaitsja ta tegelikult ju pole.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Rashford lööb värava ja annab väravasöödu Inglise koondise jaoks üliolulises võidumängus ja on selle kõige juures 19aastane... Arvan, et ükskõik milline hädaldamine selle juures on liigne.

              Kommentaar


                Ei ma tahtnud tegelt üldse mitte halada ega heitida, suure tuleviku ja olevikuga poiss. Lihtsalt jäi meelde see asi slovakkide värava juures.

                Kommentaar


                  Kiitused Allile. Prantsusmaal pole ilmselt ühtegi normaalset jalgpalli toetajat (va Lyon ja PSG), kes ei tahaks Turpinile keskmist sõrme näidata.

                  Kommentaar


                    Lisaks tahaks mainida, et Hendersonil teist mängu järjest World Class assist.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Lisaks tahaks mainida, et Hendersonil teist mängu järjest World Class assist.
                      Pakun, et Drinkwater oleks tema asemel kõvasti parem mees, Henderson tegi päris mitu koledat otsust selles mängus.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Pakun, et Drinkwater oleks tema asemel kõvasti parem mees, Henderson tegi päris mitu koledat otsust selles mängus.
                        Lükkaks Drinki äärele Rashfordi asemele

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Lükkaks Drinki äärele Rashfordi asemele
                          troll? dont get it, kuna sa ilmselgelt mängu ei vaadanud, siis tuletan meelde, et rashford oli man of the match.

                          Jälgisin Hendersoni kogu mängu vältel hoolega, sest ta on vahepeal nii paljulubav olnud, aga siis tulid vigastused ja tegi mängus ka palju sitta. IMHO on drinkwater HETKEL parem, see ei tähenda et kui Henderson peaks selle hooajaga vormi taastama, et ta ei peaks olema kasvõi kapten ENG eest.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            ta ongi kapten

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              ta ongi kapten
                              For real? Päris sitt seis koondisel ikka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                ta ongi kapten
                                Jah, lapsuke. Ta on tõesti kapten, ma lihtsalt väitsin, et ma olen isegi nõus sellega, et ta on kapten (juhul kui ta vormi tõuseb hooajaga).

                                Hetkel ei saa mitte kuidagi aru miks Drinkwater põhis enne teda pole.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X