320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõik naersid inglismaa üle kui islandilt EMil kotti saadi - Island võitis (võidab) enda algrupi kus on Horvaatia, Ukraina ja Türgi
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Ma tõin välja satsi nõrga koha nii nagu seda mina näen. Kui ma oleksin vastane, siis keskenduksin antud lülile.
      Nüansse ja teemasid on mõistagi rohkem ning need on omavahel seotud.

      Mängijate vahetusega tegelevad vägivaldselt teised tarkpead, kes armastavad nimesid ja numbreid, kuid nad ei oska neid lugeda.

      Southgate meeldib mulle sellepärast, et ta ei varja inglaste suurimat nõrkust: "We create a bubble in our country around the league because of the money, because of the profile of it."
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Kas üldse lugesid, mida kirjutatud sai?

        Ja mine küsi Itaalia alafoorumis Harti eelmise hooaja kohta ülevaadet. Vaata, mis vastatakse. Nii kogenud väravavaht ei tohiks ju alt vedada?

        Edit: prantslaste mured on palju sügavamad, kui puhtalt meeste individuaalsed oskused. Pigem ongi asi selles, et kuidas individuaalselt maailmaklassiga mehed meeskonnana mängima panna. On mänge, kus logiseb kaitse ja on mänge, kus rünnak oma ära ei tee. Aga pole hullu. Parem nii, et valiksari möödub üle kivide ja kändude, kuid siiski suurturniiridele jõudmisega ja seal tulemuse tegemisega, kui inglaste moodi, kes on alati valiksarja Maailmameistrid, kuid kui mängud tõsiseks lähevad, siis... noh, tead ise küll.
        Kas ma olen öelnud, et Hart on parem? Et keegi inglaste satsist on parem?

        Mida ma ütlesin?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Kõik naersid inglismaa üle kui islandilt EMil kotti saadi - Island võitis (võidab) enda algrupi kus on Horvaatia, Ukraina ja Türgi
          slimm.ee

          Kommentaar


            Minu mõte oli selles, et pole enam täielik üllataja vaid arvestatav meeskond. Ja see on pärast seda sama EMi esimene valikgrupp.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Uued põlvkonnad õpetatakse kena jalkat mängima. Pall püsib jala küljes ja sööt liigub kiiresti juba U17 koondisel. Annab tuleviku suhtes lootust.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Alati ülikriitiline Chris Waddle arvab, et lahendus koondise keskväljaprobleemidele võiks olla... Jonjo Shelvey. Never trust a pundit.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Alati ülikriitiline Chris Waddle arvab, et lahendus koondise keskväljaprobleemidele võiks olla... Jonjo Shelvey. Never trust a pundit.
                  See on ikka täis naeruväärne statement.

                  Pundit'ite tatipritsimise kvaliteedi tsementeeris G. Neville ilusti ära - stuudios kõva mees, Valencias treeneripukis totaalne häbiplekk. (ei loe et tiim oli ka veits kehva)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Alati ülikriitiline Chris Waddle arvab, et lahendus koondise keskväljaprobleemidele võiks olla... Jonjo Shelvey. Never trust a pundit.
                    Õige jutt.
                    Andy Carroll ründesse, Joey Barton Shelvey partneriks, Ravel Morrison AM positsiooni ja bjad kus hakkab tulema, eksole...

                    Ema anna padruneid.

                    Kommentaar


                      Kui aus olla, siis Shelvey diagonaalid on tõesti paremad, kui praegustel vendadel ja kvaliteedilt lähimad Gerrardi omadele. Aikjuuga muidugi teine asi.

                      Kommentaar


                        Kui Eesti korvpalli koondis peaks kodustama keskmängija, siis Inglise jalgpalli koondis vajaks just võõrleegionäri kontrolliva keskpooliku rolli

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Kas ma olen öelnud, et Hart on parem? Et keegi inglaste satsist on parem?

                          Mida ma ütlesin?
                          See arutelu/vaidlus tundub minu jaoks juba kuidagi tobe aga tõesti, mulle jäi küll selline mulje. Lloris ja Hart on "ühes paadis" aga Mandanda naersid välja. Fine, kui arvad, et Lloris ja Hart on ühe taseme mängumehed. Jäägu sulle sinu arvamus. Aga ära tee siis maha meest, keda sa pole piisavalt mängimas näinud, et tema tasemest mingit erilist aimdust omada, sest 9 kohtumist (või 20 nagu sa väitsid) ei ole selleks piisav kogus mänge.

                          Llorisi koha pealt olen mingis mõttes võibolla isegi nõus, et ta mängu on tõesti kohati mingi ebakindlus sisse hiilinud (ka viimati Bulgaaria vastu vastaste ühes ainsas olukorras pudistas palli, kuid paikas selle koha väga hea tõrjega), aga see paha komme on tal minu arvates viimase paari hooajaga sisse tulnud. Lyonis ja Spursi esimestel hooaegadel oli ta minu mälu järgi ikka väga kindel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust

                            Pundit'ite tatipritsimise kvaliteedi tsementeeris G. Neville ilusti ära - stuudios kõva mees, Valencias treeneripukis totaalne häbiplekk. (ei loe et tiim oli ka veits kehva)
                            filmikriitikud ei pea olema head režissöörid.

                            Ja Neville oli Valencia ees alates detsembrist. Ei võtaks seda ühte feili nii tõsiselt, samamoodi võiks hetkel Kloppi ka minema kupatada, aga mõni selline tulemus ei tee mehest halba treenerit.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Hart ja Lloris ühes lauses.



                              Serie A pole hullemat pudinäppu näinud ikka väga pikka aega kui eelmine aasta Torino publik sai näha.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Miks mitte? Lloris tegi liigas näiteks eelmine hooaeg täpselt 6 korda rohkem erroreid kui Mignolet. Pudistab küll ja veel.
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X