320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

    ps siin on üks ja oluline faktor mängus minu jaoks. Inglaste mängus olid panused tunduvalt suuremad. Eestlasel aga polnud KAHJUKS edasipääsu lootusi. Oleks Eestil kasvõi teoreetiline edasipääsu võimalus või oleks inglaste saatus ka juba selge olnud, siis oleks kahtlemata olnud õige vaadata Eesti mängu.

    ja ps kui Eesti mängiks Inglismaaga siis ma oleks LOOMULIKULT Eesti poolt
    minge Kingissepa praami peale

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

      kui Eesti mängiks Inglismaaga siis ma oleks LOOMULIKULT Eesti poolt
      Kui see nüüd puhas, ilus tõde on - ja ma olen kindel, et on - siis on praegune teema kõigiti päästetud. päris tõsiselt kohe - ilusad sõnad, ilusail ajul...

      kaks asja veel. Eesti mängis Belgia vastu väga hästi. siinkohal viskaks paar sõimusõna sopalehtedele, kes ütlesid, et Eestil on ainult pool välja panna - mäng oli selle aasta pea parim!

      ja mis sul, krt, mulgikapsa vastu on?

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

        kuid jah- katsume nüüd seda teemavälist juttu vältida

        MM pronksi Türgiga mäng õnnelikult selja taga, kuid dopinguskandaal pole veel lõppenud - nimelt peaks Rio suhtes täna FA mingi otsuse langetama. Pärast mängu ütlesid nii mõnedki mehed, et \"they done it for Rio\".
        Nüüd jääb ainult üle tõestada, et Ferdinand tõesti unustas dopingukontrolli ära ja et ta on tõesti puhas. Vastasel korral võib ta teenida 2a mängukeelu
        Arvatavasti mõjus selline vahejuhtum Inglismaa koondisele eelkõige kurnavalt, kuid siiski näidati head mängu. Samas kindlasti suurendas see meeskonnavaimu, mida näitab ilmekalt mängijate üksmeelsus, kui vahepeal oldi nõus boikoteerima oma meeskonna kaaslase pärast.
        Aga mis tähtsaim EM pilet on nüüd käes ja saab juba hakata selleks keskenduma.
        minge Kingissepa praami peale

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

          inglastel pole meeskonnavaimuga ju erilise probleeme polnud ja see ka üleval :P no eks see tuleb tglt sellest et inglased ikka koos lapsi vägistavad ja kooma joovad
          Pärtel Tomberg

          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
          http://www.isepankur.ee
          info@isepankur.ee

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

            Originally posted by LFCowen

            Istusime VIP kohal mina, FCOperBK,kjuutipai
            Ma ei saa mainimata jätta- ütle mulle, kes on su sõbrad ja ma ütlen kes oled sina...
            Supplies!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

              http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/internationals/england/3187780.stm

              Vaadake videot!

              Päris suur möll käis seal

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                Inglise või Eesti mängu vaatamine on igaühe isiklik valik. Mina vaatasin Inglise ja Türgi põnevat vastasseisu ja ei ole tunnet nagu oleks midagi valesti teinud. Olen ma jah rahvuselt eestlane, kuid ausaltöeldes Eesti koondise fänn ma küll ei ole.
                Mõndadele võib see kõlada imelikult, kuid ärge sõimlema hakake. Eelistan Eestile Inglise koondist.
                Where were you in '62?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                  Oskab keegi öelda kuidas inglismannid Eesti soost Inglismaa koondise fännidesse suhtuvad.
                  Et õigesti teevad?Sitta pole vaja haletseda ja väetid on peksmiseks?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                    Originally posted by woodoo


                    Oskab keegi öelda kuidas inglismannid Eesti soost Inglismaa koondise fännidesse suhtuvad.
                    Ega\'s nad tõrjuvalt kah ei suhtu...
                    Where were you in '62?

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                      samal ajal kui 3 lõvi türgis pahade neegritega võitles oli riol muud tegemist

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                        Järgmine mäng Taaniga 16. novembril Old Traffordil Eelmine mäng toimus MMil ning tulemus oli 3:0 Meie kasuks


                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                          Originally posted by Epic
                          Järgmine mäng Taaniga 16. novembril Old Traffordil Eelmine mäng toimus MMil ning tulemus oli 3:0 Meie kasuks
                          Minu arust pole Eesti viimasel ajal Taaniga kohtunud.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                            Originally posted by Martin

                            Minu arust pole Eesti viimasel ajal Taaniga kohtunud.
                            Sa ei ole lugenud meie noorte Manchesteri-sõprade viimase aja mõtteavaldusi? Eesti on neile vaid õhk, nad on esmajärjekorras ikka Inglismaa poolt. Ma üldse ei kahtle, et niipea kui Eestil jälle paremini hakkab minema, on nad tulihingelised fännid tagasi. Gloorihanterlus ei sure.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                              Originally posted by mcnamara


                              Originally posted by Martin

                              Minu arust pole Eesti viimasel ajal Taaniga kohtunud.
                              Sa ei ole lugenud meie noorte Manchesteri-sõprade viimase aja mõtteavaldusi? Eesti on neile vaid õhk, nad on esmajärjekorras ikka Inglismaa poolt. Ma üldse ei kahtle, et niipea kui Eestil jälle paremini hakkab minema, on nad tulihingelised fännid tagasi. Gloorihanterlus ei sure.
                              Mina olen tulihingeline Eesti koondise fänn, olen koguaeg olnud ning olen ka edasipidi

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                                Originally posted by Epic


                                Originally posted by mcnamara


                                Originally posted by Martin

                                Minu arust pole Eesti viimasel ajal Taaniga kohtunud.
                                Sa ei ole lugenud meie noorte Manchesteri-sõprade viimase aja mõtteavaldusi? Eesti on neile vaid õhk, nad on esmajärjekorras ikka Inglismaa poolt. Ma üldse ei kahtle, et niipea kui Eestil jälle paremini hakkab minema, on nad tulihingelised fännid tagasi. Gloorihanterlus ei sure.
                                Mina olen tulihingeline Eesti koondise fänn, olen koguaeg olnud ning olen ka edasipidi
                                Miskipärast arvan, et kivi lendas minu kapsaaeda. Tõepoolest olen suurem Inglise koondise poolehoidja, kuid ma ei ole ka Eestit ära põlanud.
                                Mis puutub Eesti koondise tuleviku, siis loodan MINAGI, et mängud ning tulemused paranevad.
                                Where were you in '62?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X