320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma eelistaksin, et Quansah jääks koju, sest minuteid ta Saksamaal ei saaks, aga ees ootab elu tähtsaim pre-season uute bossidega. Sama lugu Jonesiga. Tegelikult on see 26 meest nii lühikese turniiri jaoks ikka liiga palju - need, kes mängu ei saa, rikuvad lihtsalt hooaja ettevalmistuse ära.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Ma just arvan, et keskkonnamuutus aitab enim arengule kaasa. Minutid pole nii väga olulised.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Southgate üllatas tõeliselt, eemaldades koondisest oma lemmikmängija Maguire'i ja lisaks veel ka Grealishi. Kaasa sõidavad nii Bowen, Gordon, Wharton kui Eze. Kristallipalee on esindatud nelja mängijaga, mis on rohkem kui ühelgi teisel klubil.

        Goalkeepers: Dean Henderson (Crystal Palace), Jordan Pickford (Everton), Aaron Ramsdale (Arsenal).

        Defenders: Lewis Dunk (Brighton), Joe Gomez (Liverpool), Marc Guehi (Crystal Palace), Ezri Konsa (Aston Villa), , Luke Shaw (Manchester United), John Stones (Manchester City), Kieran Trippier (Newcastle), Kyle Walker (Manchester City).

        Midfielders: Trent Alexander-Arnold (Liverpool), Conor Gallagher (Chelsea), Kobbie Mainoo (Manchester United), Declan Rice (Arsenal), Adam Wharton (Crystal Palace).

        Forwards: Jude Bellingham (Real Madrid), Jarrod Bowen (West Ham), Eberechi Eze (Crystal Palace), Phil Foden (Manchester City), Anthony Gordon (Newcastle), Harry Kane (Bayern Munich), Cole Palmer (Chelsea), Bukayo Saka (Arsenal), Ivan Toney (Brentford), Ollie Watkins (Aston Villa).
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Southgate üllatas tõeliselt, eemaldades koondisest oma lemmikmängija Maguire'i ja lisaks veel ka Grealishi. Kaasa sõidavad nii Bowen, Gordon, Wharton kui Eze. Kristallipalee on esindatud nelja mängijaga, mis on rohkem kui ühelgi teisel klubil.

          Goalkeepers: Dean Henderson (Crystal Palace), Jordan Pickford (Everton), Aaron Ramsdale (Arsenal).

          Defenders: Lewis Dunk (Brighton), Joe Gomez (Liverpool), Marc Guehi (Crystal Palace), Ezri Konsa (Aston Villa), , Luke Shaw (Manchester United), John Stones (Manchester City), Kieran Trippier (Newcastle), Kyle Walker (Manchester City).

          Midfielders: Trent Alexander-Arnold (Liverpool), Conor Gallagher (Chelsea), Kobbie Mainoo (Manchester United), Declan Rice (Arsenal), Adam Wharton (Crystal Palace).

          Forwards: Jude Bellingham (Real Madrid), Jarrod Bowen (West Ham), Eberechi Eze (Crystal Palace), Phil Foden (Manchester City), Anthony Gordon (Newcastle), Harry Kane (Bayern Munich), Cole Palmer (Chelsea), Bukayo Saka (Arsenal), Ivan Toney (Brentford), Ollie Watkins (Aston Villa).
          Maguire on vigastatud lihtsalt ja ei saanud terveks.

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust

            Maguire on vigastatud lihtsalt ja ei saanud terveks.
            Shaw ja Maguire on vist üsna sarnases seisus vigastuse tõsiduse suhtes?


            Southgate says Harry Maguire wouldn't have been fit for the group stages.
            Luke Shaw could be involved in England's second group game v Denmark


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Vaskul ääres kipitab rohkem.
            seal asendab siis nii või naa Trippier
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Vaskul ääres kipitab rohkem.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Ma olen väga tugevalt kriitiline olnud Southgate'i suunas pikalt mängijate valiku osas, aga hakand oma kuvandit minujoaks parandama. Kindel "ei" mitte vormis meestele ja viimane valikute ring sai päris mõistlik. Eriti üllatas 4 Crystal Palace'i mehe kaasamine. Suur võimalus neile.

                Grealish vb peale alagrupivõitu jooks liiga palju ja pole vaja sellist 'teisi kaasa tõmbama'

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Southgate üllatas tõeliselt, eemaldades koondisest oma lemmikmängija Maguire'i...
                  Maguire oli mu lemmik keskkaitsja. Lesteri pallurina. Tol ajal ta oli üks viimastest keskkaitsjatest kes tihti ja julgelt lülitasid üle rünnakule. Ta ei olnud “kodusistutajaks” nagu 99% tänapäeva keskkaitsjatest. Aga MU- s temal on kitsad tööülesanned, selles klubis Maguire on tüüpiline tänapäeva keskkaitsja.

                  Kommentaar


                    "Paul Merson says: Gareth Southgate has world-class players in his England squad - he must win Euro 2024"
                    England 0-1 Iceland

                    Mis seeni Paul söönud on ma ei tea.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      "Paul Merson says: Gareth Southgate has world-class players in his England squad - he must win Euro 2024"
                      England 0-1 Iceland

                      Mis seeni Paul söönud on ma ei tea.
                      ...aga mängijate pagas ongi nii kuradi uhke, et sellega peabki midagi tehtud saama. Paul räägib õiget juttu!

                      Kommentaar


                        Premmi glamuur natuke ehk pimestab, eriti Inglismaa enda analüütikuid. Inglise klubidele tõusis eurosarjades ring või paar enne finaali seekord tee püsti, ei imestaks kui ka koondisega ka nii läheb. Meeskond paberil muidugi väga hea, kuid mitte mingi ülekaalukas suurfavoriit. Pigem üks mitmest favoriidist, kes õnnestumise korral võib turniiri kinni panna.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas diver Vaata postitust
                          Pigem üks mitmest favoriidist, kes õnnestumise korral võib turniiri kinni panna.
                          Isiklikult olen ka sellega nõus, et üks mitmest pigem, aga inglased ise ei saa küll kuidagi seda objektiivselt vaadata. Ootused on paratamatult suuremad, kui sul on selline talentide hord.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust

                            Isiklikult olen ka sellega nõus, et üks mitmest pigem, aga inglased ise ei saa küll kuidagi seda objektiivselt vaadata. Ootused on paratamatult suuremad, kui sul on selline talentide hord.
                            Samamoodi võivad hispaanlased öelda, et meil on selline talentide hord. Inglise punditite objektiivsuses julgen kahelda, beebi omad ei osanud peale omade ühtegi muud soosikut välja tuua peale Prantsusmaa.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Jude on täisdiiva valmis. Seda see Real teeb noore mehega.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X