320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

    kole kaotus oli.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

      arvake mis meeskonna fänn on inglise koondise fänne laamendamisele õhutanud meeskodanik?? birmingscum city muidugi.. 2 aastat sitakasse talle siis

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

        Inglaste Rooneyt nähes tuleb kohe Wremja Pets meelde,keda Jan Uuspõld kehastas - normaalne rullnox

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

          Veidi hilinenult, kuid ei saa jätta mainimata Roikiini telefonikõne Becksile peale kaotust prantslastele.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

            Originally posted by dennis10


            Veidi hilinenult, kuid ei saa jätta mainimata Roikiini telefonikõne Becksile peale kaotust prantslastele.
            See oli hea!
            It\\\'s always better on holiday...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

              Originally posted by dennis10


              Veidi hilinenult, kuid ei saa jätta mainimata Roikiini telefonikõne Becksile peale kaotust prantslastele.
              haahaahaa, hea

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                Originally posted by dennis10


                Veidi hilinenult, kuid ei saa jätta mainimata Roikiini telefonikõne Becksile peale kaotust prantslastele.
                räpp kui muusikastiil mulle ei meeldi, aga see on küll muhe:P
                Where were you in '62?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                  tundub et owen hakkab ka vaikselt unest ärkama
                  mc jünger.Anus Äärits.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                    Originally posted by reed


                    tundub et owen hakkab ka vaikselt unest ärkama
                    Owen oli eile vaikselt efektiivne. Tundub, et see roll ongi talle nüüd koondises jäänud. Oma koha mängis raudselt välja. Ehk siis Portugali vastu, kui kaitsjad (nagu Carvalho juba vihjas), tegelevad põhiliselt Rooney ohuga, saab Owen oma võimalused ära kasutada.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                      Originally posted by mcnamara
                      Owen oli eile vaikselt efektiivne. Tundub, et see roll ongi talle nüüd koondises jäänud. Oma koha mängis raudselt välja. Ehk siis Portugali vastu, kui kaitsjad (nagu Carvalho juba vihjas), tegelevad põhiliselt Rooney ohuga, saab Owen oma võimalused ära kasutada.
                      Eks ta ole jah ikka vaikselt ringi siblinud ja oma võimalusi muutkui kasutanud. Terve hooaja. Isegi Heskey on kunagi värava löönud, seega ehk joppab väiksel Mikul ka Portugali vastu. Küll siis on suur rõõm, et talent niimoodi õitseb ikka.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                        Originally posted by Martin
                        Küll siis on suur rõõm, et talent niimoodi õitseb ikka.
                        Nagu alati, on sul järjekordselt õigus. Minu rõõm saab olema suur. Sama suur nagu sinu kibestumus.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Inglise koondise tege

                          Originally posted by mcnamara


                          Originally posted by Martin
                          Küll siis on suur rõõm, et talent niimoodi õitseb ikka.
                          Nagu alati, on sul järjekordselt õigus. Minu rõõm saab olema suur. Sama suur nagu sinu kibestumus.
                          Eksid. Sina võid rõõmustada, kuid mina rõõmustan samuti. Lihtsalt ei tasu ka roosades pilvedes hõljuda, kui on väga kenasti näha, et Owen on vrakk, kellel puudub igasugune enesekindlus. Iga värav oleks õnnelik juhus. Ehk saab end järgmiseks aastaks korda.

                          Ahjaa, üks asi veel: erinevalt sinust, vististi, suudan ma kõikidele meeskondadele kaasa elada. Ebameeldivadi enam väga järel pole, isegi prantslased on juba sümpaatsemad.

                          Ja teiseks - Oweni kooondisekohta olen ma alati kaitsnud, praegu eelistaks aga Vassi.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                            Eile ootasin ja lootsin minagi kogu hingest Oweni väravat... kahjuks seda aga ei tulnud. Päris tavapärane Owen ta sel turniiril ei ole, nii mõneski olukorras oleks ta veel mõni aeg tagasi kaitsjatest lihtsalt läbi tunginud ja peale põrutanud, praegu aga tõmbub tagasi ja otsib söötu. Aga seda, et ta vrakk on... no nii küll öelda ei saa!

                            Kindlasti on oma osa selles, et teda (ja ka Bechamit) on sel turniiril tugevamalt peale võetud, järgnevad vastased peavad selle taktika nähtavasti ümber vaatama ning nii tekib kindlasti Owenile rohkem võimalusi... Keep the faith! 3 mängu on veel ees, küll Micky oma kolli ära lööb .

                            Tegelikkuses on mees sel turniiril ikka kokkuvõttes korralikult mänginud, Rooney väravad (ja mitte ainult) on suures osas Oweni poolt tehtud... seda nii otseselt söötude näol kui ka kaudselt teistele meestele jäänud rohkema mänguruumi tulemusel. Ründepaar töötab - Inglismaa on löönud kokku 8 väravat - hea küll ju...

                            Eilses mängus jättis mulle kõige ebakindlama mulje John Terry, kes mitmes situatsioonis kas ei saanud palli omaks, eksis sööduga või oli totaalselt vale positsiooni valinud. Ledley tundus mängus prantslaste vastu tükk maad kindlam... Kuigi ega seda vahetust tegelikkuses toimuma saa, aga Horvaatia mängu põhjal oleks see igatahes minu jaoks mõeldav...

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                              Originally posted by Martin
                              Ahjaa, üks asi veel: erinevalt sinust, vististi, suudan ma kõikidele meeskondadele kaasa elada. Ebameeldivadi enam väga järel pole, isegi prantslased on juba sümpaatsemad.

                              Ja teiseks - Oweni kooondisekohta olen ma alati kaitsnud, praegu eelistaks aga Vassi.
                              Pisut kahtlen selles viimases. Ma ei näe ausalt öeldes, mida oleks Vassell eile suutnud rohkem või paremini teha kui Owen. Lüüa selle ühe läbipääsu väravaks? Võib-olla. Kuid kas tal oleks olnud silma anda Rooney\'le see sööt 3:1 väravaks? Kahtlen. Oma osa on ikkagi ka Oweni kogemustel, mis on Vasselliga võrreldes märgatavalt suuremad.

                              Kaasa elada Inglismaa mängu korral tema vastasele ma tõesti ei suuda. Miks peakski? Teistele meeskondadele EM-il suudan küll. Minu loomuses on siiski peaaegu igas mängus valida üks meeskond, keda toetada. Nii on lihtsalt huvitavam.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                                Owen on mänginud tõusvas joones, mitte küll säravalt, kuid üldiselt hästi ja kasulikult. Ainult tema vigastus või Erikssoni poolne raske peapõrutus võiks Vassi algkoosseisu tuua.
                                Ja miks peakski - meeskond on mänginud hästi, löödud 8 väravat (hetkel vist rohkem kui keegi teine), mis Erikssoni Inglismaa kinnist ja ettevaatlikku mängutaktikat arvestades on paras üllatus.

                                Arvan, et ükski mängija pole altläinud, pisikõikumisi on olnud. Eilses mängus nt Becks veitsa nõrgem kui eelmistes, häirisid muidu hea esituse sees Gerrardi-Lampardi paar lapsikut sööduviga. Kui üldse keegi, siis kõige rohkem paneb närveerima David James, ei tea, ei ärata usaldust.
                                Y R A

                                Kommentaar

                                Working...
                                X