320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

    Algselt postitas futbolidipaul



    ah ole nüüd.
    2006 aasta võidab ju inglismaa
    Naiivitar..

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

      Siin vaid Inglismaa alagruppi kommenteerides... suhteliselt eduline loos, kõik on inglaste endi kätes (ja rootslase) - põhimõtteliselt on ju vastased kõik vägagi võidetavad. Kuigi seda \"endi kätes\" kommentaari võiks tegelikult kasutada ükskõik millise teistsugusegi loositulemuse korral, sest Inglismaa potentsiaali üle ju vaielda ei saa, muude asjaolude üle aga küll.

      Endale isiklikult loos aga ühest küljest ei meeldinud... on ju Rootsi ka üks sümpaatsemaid satse ning Paraguai on viimastelt suurvõistlustelt jäänud silma kui üks sümpaatsemaid Ladina-Ameerika meeskondi. Ja no Trinidadiga on üldse ühed teised lood (kui on).

      Igatahes vaimusilm näeb juba ette, kuidas Inglismaa-Trinidad mängus minnakse poolajale seisul 0-1 teadagi kelle väravast.

      Ühesõnaga tahan öelda, et jutud Trinidadi puhtast peksupoisistaatusest on vägagi liialdatud - MM-ile jõudmine on juba kõva sõna ning mäng inglaste vastu võib kujuneda sarnaseks nende mõõduvõttudele Austraalia, Šotimaa, Iirimaaga... mõnigi mees tunneb nähtavasti endas topeltjõudu ja -motivatsiooni.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemis

        Ma ütleks niimodi, et tegelt ei tohiks üldse kedagi favoriidiks lugeda.....sest kunagi ei tea, kes võidab. Vaadake kreekat, kas keegi üldse uskus peale kreeklaste, et ta võib EM ära võita..

        Kuid ,ma väga loodan, et mm 2006 võidab inlismaa

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

          Algselt postitas mt013
          Ma ütleks niimodi, et tegelt ei tohiks üldse kedagi favoriidiks lugeda..
          Mida sa ajad nüüd? Igal asjal on omad favoriidid, nad ei võidagi alati. Aga favoriidid on alati olemas.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

            Algselt postitas siimsorokin


            Algselt postitas mt013
            Ma ütleks niimodi, et tegelt ei tohiks üldse kedagi favoriidiks lugeda..
            Mida sa ajad nüüd? Igal asjal on omad favoriidid, nad ei võidagi alati. Aga favoriidid on alati olemas.
            ei tea....kõiki meeskondi tuleks võta võrdselt, aga noh see on minu arvamus, ja eks kõigil õigus oma arvamusle..

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

              Mis ma ütlesin! elik mina pole ainus, kes T&T meeskonda veel maha ei kanna... Ja kontrollisin järgi, ongi nii, nagu loo esimene lõik väidab: Are you a player with Trinidadian parentage or a T&T passport? Think you can make our National Men\'s or Women\'s Team? click. T&T FA

              Aga samas, on see alati nii olnud, et olles mingit riiki juba ükskõik mis tasandil esindanud, ei lase FIFA enam muu riigi eest mängida? Ma olen senini aru saanud, et see käis vaid esindusmeeskonna kohta, aga nagu Jlloyd Samueli lugu näitab, siis mitte. Kuigi Trinidadil juba protest sees, või kohe sisse antamas. Elame, näeme.

              Zamora for England!!!

              Ok, Zamora for Trinidad!! kärab kah.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                Peaks ikka ju esindusmeeskondade tasandil reegel olema... Meie endine ründetuus Freddy mängis ka kunagi prantslaste U-21 eest, mis ei takista ta nüüd Mali eest väljakule astumast (ja hilisemalt lintsitamast).
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                  Seda minagi teadsin ja arvasin, kuid nt Sportinglife\'i uudis räägib teist keelt:

                  FIFA have already ruled Jlloyd Samuel can\'t play for Trinidad, having already represented England at Under-21 level, but the Caribbean country have enquired about the possibility of West Ham\'s Bobby Zamora playing for them despite his prior England U21 caps.

                  ...

                  Trinidad\'s special advisor Jack Warner told Sky Sports: \"We have not closed the door to any player and I can tell you we have gone to FIFA and requested permission to allow Bobby Zamora and Anthony Warner to play for us while we have appealed the decision against Jlloyd Samuel.\"

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                    Jamaika sündroomi oli karta. Teeb T & T minu jaoks muidugi kohe hulga ebasümpaatsemaks. Mind ausalt öeldes ei huvita, mitu korda nende senised koondislased Trinidadi on külastanud, aga aus oleks lasta MM-il mängida samal seltskonnal, kes sinna kvalifitseerus.
                    Inglise ajakirjanike oskus draamat kütta on muidugi üldtuntud ja Timesi artikkel sellest puhastverd näide. Mäng ise saab suvel tõenäoliselt olema mõlemapoolse pettumusega lõppev pusimine ehk siis umbes 1:0 inglastele.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                      Käivad kuulujutud, et Liverpooli kodustaadionil toimub kevadel Inglismaal sõpruskohtumine mõne vastasega. Mainitud on Iirimaad siis.
                      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                      Cry welcome to the song.
                      And as it lifts you, time to move on.
                      We go!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                        Algselt postitas Sajets


                        Käivad kuulujutud, et Liverpooli kodustaadionil toimub kevadel Inglismaal sõpruskohtumine mõne vastasega. Mainitud on Iirimaad siis.

                        Ma kuulsin just,et kas Norra voi Soome

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                          Kallis macca, kahjuks on kujunenud nii, et tänapäeva spordis ei maksa au, ausus ega üllad ideaalid enam (peaaegu) midagi... Sama arvab ka treener, sest kui on võtta parem mees sellele positsioonile, siis miks öelda ei?

                          Tõenäoliselt läheb nii nagu pakkusid, aga samas... minu meelest on eeldused üheks FA Cupi laadseks giantkillinguks täitsa olemas. Aga seda ma olen vist juba maininud.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemis

                            Chris Waddle arvab: Beckham aut!
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                              Võib-olla jätaks üldse Robinsoni, Terry, Lampardi, Oweni, Rooney ka välja. Sest King tegi üks kord oma klubi eest väga hea mängu ja ta on saanud ühe kollase vähem kui keegi teine mängijatest.
                              BULLSHIT jutt.
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                                No BS minu arvates. Paras oleks mõni superstaar pingile panna ja vaadata, kuidas mäng sujub. Kindel on see, et ei võida mitte see, kellel on kõige kõvemad ja paremad ja rohkem teenivad mängijad, vaid see, kelle treener suudab meeskonna meeskondlikult kokku sulandada ja ühtselt mängima panna. Kuigi kindla liidri omamine tuleb ka kasuks, kuid pole nii tähtis. See ei kehti v-o vaid Brasiilia puhul...

                                Svenist sellist treenerit aga niikuinii pole... niiet muretsemiseks pole põhjust, kulla Reintz!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X