320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

    Algselt postitas Sajets
    Kle sa hirmutad oma lingi pealkirjaga inimesed ära. Selleks, et osad siinsetest mõistaksid Crouchi väärtust, ei tohi teda mingil juhul võrrelda nendega, kellega ta lihtsalt pole sarnane. Crouch ei saa asendada Rooneyt ja see on fakt. Nad on must ja valge üksteise kõrval.
    See on tõsi. Samas peab Rafa täiesti mõistlikuks, et Crouch võiks Inglismaa ründeliini juhtoinas olla. Ja miks ka mitte. Liverpool on nii kenasid mänge mänginud.
    Muidugi Eriksson seda ei tee. Kui Owen mängib, siis ilmselt Crouchi mängu algul tema kõrval me ei näe. Väga võimalik, et Owen mängib üldse üksi ees ja Cole või Gerrard pannakse tema taha möllama. Küll aga kasutatakse pikka poissi tõenäoliselt mängu lõpul mõne keskpooliku asemel, kui on vaja pikka palli ette lüüa.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

      Algselt postitas SleepWalking


      Algselt postitas eestimees
      tule jumal appi!! seda katastroofi pole küll väljakul vaja, jumal hoidku meid selle eest
      meid?
      siis järgmise valiksarja perspektiivis?
      mõtlesin inglismaa fänne

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

        Algselt postitas eestimees


        Algselt postitas SleepWalking


        Algselt postitas eestimees
        tule jumal appi!! seda katastroofi pole küll väljakul vaja, jumal hoidku meid selle eest
        meid?
        siis järgmise valiksarja perspektiivis?
        mõtlesin inglismaa fänne
        Eeesti - ignlismaa möngule tuled ka Rooney särgis jah!1!!!

        krt. ma nii närbis praegu.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

          Algselt postitas Martin


          Algselt postitas eestimees


          Algselt postitas SleepWalking


          Algselt postitas eestimees
          tule jumal appi!! seda katastroofi pole küll väljakul vaja, jumal hoidku meid selle eest
          meid?
          siis järgmise valiksarja perspektiivis?
          mõtlesin inglismaa fänne
          Eeesti - ignlismaa möngule tuled ka Rooney särgis jah!1!!!

          krt. ma nii närbis praegu.
          mine toksi seent siis wc, jahtud maha

          ma ei mõeld eesti inglismaa mängu vaid MM suhtes rooneyt

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

            Petsi sarjajad ahju!

            Vend on tegija ja pikk. Paraguay kaitsjad hakkavad kohapeal ümber enda telje pöörlema ja lendavad plopsuga vastu taevast. Crouch on selliste meeskondade vastu nagu nuga neerus. Samas pikkade, näiteks Rootsist, jõkk-kaitsjate vastu ta mängu ei näe.

            Kes Petsi selle hooaja geniaalsed väravasöödud ja edukad rinnaga-pall-alla-kiire-lüke-ründajale-edasi esitused kokku loeb, saab minu käest kuldrubla. Teist sellist meest pole ühelgi mansal.

            Milleks panna platsile Oweni või Rooney sitt surrogaat (a\'la Defoe hetke vormi arvesse võttes), kui on olemas Pets?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

              Aga miks mitte Spursi ründaja DEFOE!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'





                vahet ei ole

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                  kui rooney MM-iks terveks ei saa tuleks Fowler koondisesse võtta...Oweniga siiski Liverpoolis pikka aega koos mänginud...samuti on Robbie viimasel ajal jälle väravaid lööma hakkanud

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                    Ime et siin Rickettseid ja Marcus Stewarteid välja ei ole hakatud käima.
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                      ma vaatan ka, et klubilistest eelistustest lähtuv entusiasm on igasuguse reaalsustaju lämmatanud. persse, mis sellest kasu on kui Peitar Paraguai kaitset terroriseerib. igas alagrupist edasi jõudvas võistkonnas on kaitsja, kes ta neutraliseerib. mina näen temas ikkagi sedasorti mängijat, kes on võimeline hiilgama mängudes, mida võistkond domineerib. pressi alla jäädes on ta lihtsalt pikk mees väljakul. ma saan aru, et inglise koondisele kaasaelajate eesmärgiks on ikkagi tiitel mitte 6:0 võidud alagrupis. mina küll ei näe hetkel ühtki potentsiaalse maailmameistri tasemel inglasest ründajat, kes hetkel vigane poleks.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                        Algselt postitas /Romaldo/


                        kui rooney MM-iks terveks ei saa tuleks Fowler koondisesse võtta...Oweniga siiski Liverpoolis pikka aega koos mänginud...samuti on Robbie viimasel ajal jälle väravaid lööma hakkanud
                        Utoopia. Ehkki veel kuu aega kõva trenni ja Robbie võiks ju isegi olla MM-iks vajalikus füüsilises konditsioonis. Aga mina eelistaksin siiski nooremaid mängijaid.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                          kui owen ja rooney mõlemad välja jääks, võiks keegi teddy ja big ali ära rääkida

                          vat see oleks tõsiselt lahe.

                          edit: tuli meelde et al on ka vigane. mnjah

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                            Algselt postitas erts


                            kui owen ja rooney mõlemad välja jääks, võiks keegi teddy ja big ali ära rääkida

                            vat see oleks tõsiselt lahe.

                            edit: tuli meelde et al on ka vigane. mnjah
                            Jah, miks mitte veel Andy Cole, Les Ferdinand? Lineker tegi esmaspäeval ka minutilise tagasituleku jalgpalli.
                            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                            Cry welcome to the song.
                            And as it lifts you, time to move on.
                            We go!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                              Just a thought. Andke nüüd mulle andeks, kui puusse panen, aga kas noor Theo Walcott pole Rooneyga sarnane mängija? Või ikka ainult tipuründaja?

                              Füüsise koha pealt ei oska kah midagi tarka öelda - Süüakse elusalt ära? Arsenaalikud võiks kommenteerida. Suurturniirid on tõstnud nii mõnegi noore maa alt taevakaardile.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                                wayne rooney särki mahub 2 theo walcotti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X