320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

    Vastan sulle:

    Kui Crouchy ajaarvamist hakata lugema hetkest, mil ta \"käima läks\", siis on ette näidata A koondise eest 12 väravat 28 mängus. Walcotti vastavad näitajad on 0 ja 0.

    Aga kõik ei peagi kõigest aru saama. Sina ei saa aru, et Crouch on üks võtmemängija MMil, mina ei saa aru, miks ma SWP nime isegi viie \"varumehe\" seas ei näe.


    Algselt postitas eestimees
    crouchi eelistatakse benti...ükski kaine peaga ei teeks nii, SGE sa oled debiil
    walcotti eelistatakse ashtonile/harewoodile?? uskumatu

    Bent 36 mängu 18 kolli mis crouchil/walcottil vastu on panna?

    ma ei suuda uskuda seda, selline tunne on et kellegi (loe crouchi) ema on teami kokku pand

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

      Mina ei saa aru mis valemiga Wes Brown valikust välja jäi

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

        Seoses Walcottiga hakkasin mõtlema Podolski peale, kes arvati Saksamaa koondisse Bundesliga II-st, kus toona Köln mängis.
        Kõik olid veidi kriitilised, aga tuli välja, et Klinsmann leidis tõelise talendi!
        MU FCUK

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

          Wes Browni mänguvorm käis muidugi mõnusalt üles alla kah. Vahepeal mängis ta nii sitasti, et vangutas ka ise pead. Aga selle aastanumbri sees nähtud esituste põhjal oli ta kindlasti üks manure parimaid tagaliinis.

          A kelle sa tema asemel välja jätaks?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

            Algselt postitas Sajets
            Minu mure on, et vahetuses pole nagu kedagi.
            Ei ütleks päris nii. Äärtele on põnevad vahetused Downingi ja Lennoni näol olemas. Pigem küsiksin, millal viimati võis Inglismaa äärtest nii palju ründejõudu loota? Eriti kui mõelda, et neli aastat tagasi oli põhi-11-s Danny Mills. Keskele on ilmselt esimeseks vahetuseks mõeldud Hargreaves. Jenas on igas suhtes küsitav, ta tervis pole ka vist päris korras.
            Ma usun vähemalt esialgu veel, et Owen saab terveks ja mängib olulist rolli. Rooney koha võtab 9. juunil võib-olla kas Defoe või Johnson. Pigem vast siiski esimene.
            Ja mis Walcotti puutub, siis ei välistaks päriselt võimalust, et ta Saksamaal ka väljakule pääseb. Loodetavasti näeme teda mõnes treeningmängus.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

              Algselt postitas OskarM


              Wes Browni mänguvorm käis muidugi mõnusalt üles alla kah. Vahepeal mängis ta nii sitasti, et vangutas ka ise pead. Aga selle aastanumbri sees nähtud esituste põhjal oli ta kindlasti üks manure parimaid tagaliinis.

              A kelle sa tema asemel välja jätaks?
              Sel hooajal on Wes stabiilselt hästi mänginud, ma küll ei mäleta ühtegi sitta mängu tema poolt. Tema asemel jätaksin välja Campbelli, kelle hooaeg täielik katastroof oli.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                Algselt postitas vaikiv mees
                aga Walcott, kes pole terve hooaja midagi n2idanud, on ullatus arvatavasti omadelegi
                Ma tean Walcottist sama vähe kui kõik teisedki. Õieti olen vaid lugenud, kuidas ta sügisel oma mängudega terve divari kihama pani.
                Samas olen piisavalt näinud nii Defoe\'d kui Benti ja tean, et nad on korralikud ründajad, aga tipptasemel kaitseliini millegi erilisega üllatada nad vist ei suuda.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                  Algselt postitas Epic
                  Sel hooajal on Wes stabiilselt hästi mänginud, ma küll ei mäleta ühtegi sitta mängu tema poolt. Tema asemel jätaksin välja Campbelli, kelle hooaeg täielik katastroof oli.
                  seda värki, et ... sol paraneb vigastusest ja hooaeg pole olnud tõepoolest karjääri parim. samas teda ühte konteksti oranži mehega panna ... nojah.
                  a sa söö kõigepealt lubatud sussid ära.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                    Vabandust aga ma oleks enne Crouchi isegi shola ameobi valinud . Craana teeb end keskpäraste lõunamaalaste vastu korralikult lolliks.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                      Algselt postitas erxx


                      Vabandust aga ma oleks enne Crouchi isegi shola ameobi valinud . Craana teeb end keskpäraste lõunamaalaste vastu korralikult lolliks.
                      Crouch asemel oleks valind isegi chris sutton mees kes lööb 6-8 kolli liverpooli eest valitakse ja mees kes lööb charltoni eest 18 ei valita GO GO SVEN!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                        ma ei tea, kas ma olen nüüd õnneseen, aga Walcott sai nähtud, kui ta veel divaris mängis. Üks jumalik tõste üle väravavahi ja rõõmu kui palju.
                        Krt kui Rooney oleks terve, siis ausalt öeldes ma oleksin rõõmsam, keskväli on liiga tihke ma kardan.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                          Algselt postitas eestimees
                          Crouch asemel oleks valind isegi chris sutton mees kes lööb 6-8 kolli liverpooli eest valitakse ja mees kes lööb charltoni eest 18 ei valita GO GO SVEN!
                          Ei maksa ühte ja sedasama rumalust liiga mitu korda korrata. Jätad endast lihtsalt aina totakama mulje.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                            Algselt postitas mcnamara


                            Algselt postitas eestimees
                            Crouch asemel oleks valind isegi chris sutton mees kes lööb 6-8 kolli liverpooli eest valitakse ja mees kes lööb charltoni eest 18 ei valita GO GO SVEN!
                            Ei maksa ühte ja sedasama rumalust liiga mitu korda korrata. Jätad endast lihtsalt aina totakama mulje.
                            anna andeks aga puhtalt emotsioonide arvelt kirjutatud, püüan maha rahunenda

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                              Küsimus f365st - \"Was David Dein a consultant in the selection of England’s World Cup squad?\"
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                                ET siis SGE on kloun kuningatroonil? Eks ma arvasingi, et mõne paranoia nii kaugele ulatub.
                                Kuigi eks Walcott oli üllatus minulegi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X