320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

    Inglaste v2rava autor oli siiski Lewis Guy, Newcastle\'i noortesysteemi kasvandik. Ja Burkina Fasol oli platsil siiski kuus meest kui m2ng katkestati. 4 punast kaarti ja vigastus. Ma ei tea, kust Sa oma andmed said (Guardian? BBC?), aga asi on imelihtne - reeglite j2rgi peab platsil olema v2hemalt seitse meest. Seega ainus v6imalus Sinu variandile oleks see, kui kaks meest saab korraga vigastada ning platsil k2sik2es lahkuvad.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

      \'täh täpsustuste eest. Toon edasiste probleemide vältimiseks ära Inglismaa koondise Meridian Cup\'il. Andmed FA ametlikult leheküljelt:
      JAMES BIGGINS 06.06.85 NOTTINGHAM FOREST FC
      SCOTT BROWN 08.05.85 EVERTON FC
      PATRICK COLLINS 04.02.85 SUNDERLAND AFC
      LEE CROFT 21.06.85 MANCHESTER CITY FC
      SEAN DOHERTY 10.02.85 FULHAM FC
      ADAM ECKERSLEY 07.09.85 MANCHESTER UTD FC
      ROSS GARDNER 15.02.85 NEWCASTLE UTD FC
      TOM GROVES 18.07.85 NOTTINGHAM FOREST FC
      LEWIS GUY 21.08.85 NEWCASTLE UTD FC
      CHRIS HOGG 12.03.85 IPSWICH TOWN FC
      STACY LONG 11.01.85 CHARLTON ATHLETIC FC
      DORRYL PROFFITT 02.05.85 MANCHESTER CITY FC
      DAVID RAVEN 10.03.85 LIVERPOOL FC
      LEWIS DODDS 14.12.85 SUNDERLAND AFC
      OSEI SANKOFA 19.03.85 CHARLTON ATHLETIC FC
      MARK SMYTH 09.01.85 LIVERPOOL FC
      ROSS TURNBULL 04.01.85 MIDDLESBROUGH FC
      JAMIE YOUNG 25.08.85 READING FC

      Ka Burkina Faso mängu suhtes on sul loomulikult õigus. Õige on 5 väljakumängijat + väravavaht. Tuhat vabandust.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

        Kas see on alguseks Seamani Inglismaa karjääri ja ka oma Arsenali karjääri lõpetuseks...muideks, olgu selles postituses ka mainitud, et kuskilt said liikvele jutud, nagu tahaks Eriksson näha Inglismaa koondises Rooneyt - täitsa lõpp...jube oleks, kui se maailma koledaim jalgpallur platsile saaks :P

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

          Aga Mikk, kui Sulle lyhikeste juustega noormehed ei meeldi, samuti mitte 6litatud pikemad karvad, mis siis yldse hea vaadata on?
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

            Originally posted by Jaan


            Aga Mikk, kui Sulle lyhikeste juustega noormehed ei meeldi, samuti mitte 6litatud pikemad karvad, mis siis yldse hea vaadata on?
            Kuulekuule, teen siis oma seisukoha võimalikult selgeks:

            Kes mulle ei meeldi (ja see on AINULT minu seisukoht):

            1) Lakitud peadega jalgpallurid (ja seda ütlen ma üldiselt, mulle meeldivad mitmed itaallased nagu näiteks Totti jne, kelle pildi ma siia panin, aga vaadata õliseid päid, tekib tõesti tülgastus...)



            2) Wayne Rooney (erand kõigist, siukese näoga meest annab maailmast leida..)



            AGA MEELDIVAD KÕIK ÜLEJÄÄNUD!!! Seega, kokkuvõtteks võib öelda, et mulle meeldivad siiski kõik jalgpallurid peale Wayne Rooney ja seda mitte välimuse pärast. Kui mulle miski inimese välimuses ei meeldi, siis olen ma seda ka alati ütlenud - meest ja tema tegusid see aga ei muuda...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

              Originally posted by Magpie
              Seega, kokkuvõtteks võib öelda, et mulle meeldivad siiski kõik jalgpallurid peale Wayne Rooney ja seda mitte välimuse pärast.
              emm.. äär juu nuts ? 5 rida üleval pool ütled sa, et sulle ei meeldi geelitatud juustega mängijad ja wayne rooney kuna ta on jubekole ja siis ütled et meeldivad kõik jalgpallurid v.a. rooney ja see ebasümpaatia tema vastu pole põhjustatud tema koledusest.. you are messing with my brain
              Pärtel Tomberg

              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
              http://www.isepankur.ee
              info@isepankur.ee

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                Originally posted by Pätu


                Originally posted by Magpie
                Seega, kokkuvõtteks võib öelda, et mulle meeldivad siiski kõik jalgpallurid peale Wayne Rooney ja seda mitte välimuse pärast.
                emm.. äär juu nuts ? 5 rida üleval pool ütled sa, et sulle ei meeldi geelitatud juustega mängijad ja wayne rooney kuna ta on jubekole ja siis ütled et meeldivad kõik jalgpallurid v.a. rooney ja see ebasümpaatia tema vastu pole põhjustatud tema koledusest.. you are messing with my brain
                Mulle meeldivad kõik jalgpallurid peale Rooney kui jalgpallurid...ehk siis mulle ei ole küll teab mis sümpaatsed kõiksugu geelitatud vennad, aga geelitatud mehed jalgpalluritena võivad ju head olla, lihtsalt nende õliste peadega minu arvamus nendest langeb. Rooney on aga kõige oma välimuse ja populaarsuse ja selle meedia kisaga nii ebasümpaatseks kujunenud, et teda kui jalgpallurit ei tahagi vaadata (ja nii palju kui vaatan, ei teki mingit erilist muljet.)

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                  Originally posted by Magpie
                  Rooney on aga kõige oma välimuse ja populaarsuse ja selle meedia kisaga nii ebasümpaatseks kujunenud, et teda kui jalgpallurit ei tahagi vaadata (ja nii palju kui vaatan, ei teki mingit erilist muljet.)
                  Ja sa oled teda kindlasti palju mängimas näinud, eks ole. See, et sa teda koledaks pead, on ikkagi sinu enda kitsarinnalisuse probleem. Teda jalgpallurina halvustada võid aga alles mõne aasta pärast - kui ta siis seda halvustamist väärt on. Praegu aga jäta poiss rahule!
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                    miks peaks ? see et poiss on noor ei muuda midagi... ise on valinud krt jalgpallluri ameti ja peab kõige sellega kaasas käivaga leppima
                    Pärtel Tomberg

                    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                    http://www.isepankur.ee
                    info@isepankur.ee

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                      Mind h2irib Rooney juures pigem tema matslikkus BBC Sports Personality if the Year auhindade jagamisel.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                        mis ta möllas seal ?
                        Pärtel Tomberg

                        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                        http://www.isepankur.ee
                        info@isepankur.ee

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                          Olevat laia suuga n2tsu n2rinud, lips oli kuidagi pooles vinnas ja viltu, s2rgi ylemine n88p lahti nagu David Hasselhoffil.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                            Jap, nii palju, kui ma seda auhinna kätteandmist BBCst nägin, jättis küll Rooney sea mulje, ta arvas ennast tundvat vist Zidanena vms...

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                              Originally posted by Magpie

                              Kes mulle ei meeldi (ja see on AINULT minu seisukoht):

                              1) Lakitud peadega jalgpallurid (blablabla ...aga vaadata õliseid päid, tekib tõesti tülgastus...)
                              Lakitud nagu geelitatud?
                              Kas me vöime selle väite lukustada? Oled Sa selles TÄIESTI kindel?
                              Okei... oletame, et oled.

                              Jamie McClean
                              Robert Elliot
                              Wayne Quinn
                              Michael Chopra

                              Tänan tähelepanu eest

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                                Meridian Cup on lõppenud. Hispaania 17-aastased näitasid, et on selle vanuserühma liidrid nii Euroopa, kui Euroopa-Aafrika tasandil. Neli kindlat võitu. Inglismaa lõpetas 0:0 viigiga Nigeeria vastu ja saavutas mitteametlikult teise koha Prantsusmaa ja Shveitsi ees. Karikas ise jääb kindlalt Euroopale - Aafrika meeskonnad ei suutnud lõpuks võita ainsatki kohtumist.

                                Parandus: Inglismaa jäi kokkuvõttes siiski Shveitsi järgi kolmandaks. Mõlemad lõpetasid 8 punktiga, otsustas väravate vahe.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X