320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

    Sven: \"Selle mängu kaotamiseks ei ole ühtegi vabandust\"

    aga mis siin ikka jahuda. Täna panbakse asjad paika. See, et Owen ja Ferdinand ei mängi pole enam mingi uudis.
    Muidugi kui Beckham, Paul Scholes, Steven Gerrard, Sol Campbell või Wayne Bridge saavad täna kollase ja juhul, kui eng kaotab, siis jäävad need mehed eemale esimesest play-off mängust.

    Türgi ahju
    minge Kingissepa praami peale

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

      lõppes 1.poolaeg ja ytlex ISSAND JUMAL SELLE PENALTI KOHTA................KUIDAS ON NII VÕIMALIK LYYA????????????????Beckhamist kyll seda ei oodand, ma vaatan teda nyyd hoopis teise pilguga.

      Kes veel ei tea, siis beckham lõi penalti oma 25 meetrit yle.......

      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

        Up steps Beckham and inexplicably slips. The ball is in the back of the stand not the back of the net. Unbelievable miss. One of the most comical misses in history.

        Uskumatu, et Meie kapten sellise trikiga hakkama sai



        Juhtub...ka kõige suurematel staaridel

        midagi kahtlast toimus ka \"tunnelis\" - http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=280111&cc=5739

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

          Originally posted by Epic


          Uskumatu, et Meie kapten sellise trikiga hakkama sai
          Sa oled inglane?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

            Originally posted by Väravavaht


            lõppes 1.poolaeg ja ytlex ISSAND JUMAL SELLE PENALTI KOHTA................KUIDAS ON NII VÕIMALIK LYYA????????????????Beckhamist kyll seda ei oodand, ma vaatan teda nyyd hoopis teise pilguga.

            Kes veel ei tea, siis beckham lõi penalti oma 25 meetrit yle.......
            Kes penalti teenis? Kuskilt Becksi penaltilöömist näha ka saab?

            Tyrgi võidab 89.minuti väravast 1:0 ja Inglismaa mängib playoffides Hollandiga

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

              to Loca: Penalti teenis Steven Gerrard ja ma loodan isiklikult, et seda saab uuesti näha
              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                Höhh, kõikide moslemirahvaste fännide suureks kurvastuseks tegid Sveni poisid taas nii nagu peab ja 0-0 tulemus viib Inglismaa koondise finaalturniirile.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                  Originally posted by Väravavaht


                  to Loca: Penalti teenis Wayne Rooney ja ma loodan isiklikult, et seda saab uuesti näha
                  kuule inimene,
                  Gerrard teenis penalti..
                  v6id kommentaaridest yle kontrollida
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                    Originally posted by Väravavaht
                    to Loca: Penalti teenis Wayne Rooney ja ma loodan isiklikult, et seda saab uuesti näha
                    tundub tõesti, et sa vaatasid mängu. gerrard oli see, kes heitis türklase jalale toetudes kõhuli, no nii ääremärkusena.

                    mängust niipalju, et sol oli jumal ja terry tema sõnumi kuulutaja maapeal.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                      lõplik kinnitus,et GERRARD teenis pendla.....ja liikude allapoole,näete kuidas ON võimalik lüüa penaltit,nii nagu becks
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                        okok te võitsite, aga kommenteerix ka Rüstüt. Tyyp tuli mitmes olukorras lihcalt jõhkralt sisse, tehes aia-aia eriti Dyerile. Sellest 1 kollasest oli talle vähe
                        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                          Originally posted by Jyrka


                          Originally posted by Epic


                          Uskumatu, et Meie kapten sellise trikiga hakkama sai
                          Sa oled inglane?
                          Tuletaks kah herr Epicule meelde, et elame siiski Eestimaal ja oleme eestlased. Väga paha oli vaadata neid mõnda \"inglast\", kes Buldogi pubis igatpidi Türgi-Inglismaa mängu näitamise eest seisid, selle asemel, et omadele tähtsal hetkel kaasa elada...HÄBI-HÄBI

                          Penalti kohta niipalju, et juhtub ka paremates peredes, kuigi harva...
                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                            tjaah, ütleks juurde seda, et see naine oli tõesti kole ja et selle mehe peenist oli näha küll, kuid seda varjas püksilukk, vat nii lyhike see oli Mida rohkem olen joonud, seda rohkem olen Elvis (Beckham).
                            ok,peace hippies. Muide ka mina olen ikka eeti fänn, aga see kord olid ju ainult Inglismaal edasipääsu võimalused.
                            ps eesti on alati pühahetk ja Beckham ON (OLI JA JÄÄB=JUMMAL
                            minge Kingissepa praami peale

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Inglise koondise tege

                              Originally posted by LFCowen


                              tere härra Mikk

                              Kommenteeriks Buldogis juhtunud tragi-koomilist intsidenti.

                              Istusime VIP kohal mina, FCOperBK,kjuutipai.
                              Äkki tuli mingi naine sisse ja hakkas karjuma. Et mis krti Inglismaa vaadake Eesti nängu. Meie olime juba valmis ymber kolima. Aga ÕNNEKS baarman jättis suurele ekraanile Inglismaa-Türgi mängu. Miks õnnekls? Esiteks Eestil polnud edasipääsu võimalusi, küll aga oli Inglismaal.
                              blablablablabla
                              Sellist Eestit ma küll ei tahtnud!

                              Igal juhul hea töö, noored vutifännid - kui võimalik, minge Inglismaale marjakorjajaks ning nautige \"kodu\"koondise mängu Portugalis!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                                daaa... te olete ikka päris joobekid. Krt ma (me) hoiam alati eestile pöialt. Krt jobud, elagu Inglismaa, kusjuures.......... Eesti mängis täna hästi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X