320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

    jah, elagu Inglismaa ja Eesti

    english summerrain seems to last forever.........

    Beckhamile on penalt jub ammu andeks antud
    minge Kingissepa praami peale

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

      Originally posted by m1kk


      Originally posted by Jyrka


      Originally posted by Epic


      Uskumatu, et Meie kapten sellise trikiga hakkama sai
      Sa oled inglane?
      Tuletaks kah herr Epicule meelde, et elame siiski Eestimaal ja oleme eestlased. Väga paha oli vaadata neid mõnda \"inglast\", kes Buldogi pubis igatpidi Türgi-Inglismaa mängu näitamise eest seisid, selle asemel, et omadele tähtsal hetkel kaasa elada...HÄBI-HÄBI

      Penalti kohta niipalju, et juhtub ka paremates peredes, kuigi harva...
      Sorry, läksin veidi hoogu eile

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

        EInoh.. ma pean lihtsalt siia lisama, et õieti tegid, et inglismaa mängu vaatasid... pubis ei ole kõige põnevam 90 minutit kivistund silmadega umbkaitset vaadata...

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

          Oi bljääd ,mida ma siin selle kurikuulsa inglise mängu vaatamise kohta pean lugema.
          Minu jaoks on küll prioriteedid ammu paika pandud. Igatahes kõik kes eile Eesti mängule türklaste ja inglaste madistamist eelistasid, vähemalt minu silmis küll EESTI JALGPALLIFÄNNID ei ole, nad on lihtsalt spordihuvilised.
          Ja ma ei hakkagi siin midagi kellelegi põhjendama ilmselt saab igaüks asjast omamoodi aru. Aga Buldogi pubis oleksin eile äärepealt ühele nurgas räuskavale tüübile sisse sõitnud,mitte sellepärast ,et ta vale mängu vaatas . Ta ei vaadanud üldse midagi vaid lihtsalt arvas ,et teeb sinisärklaste kulul nalja.
          Muide meid oli Buldogis siiski üks jagu rohkem ,kui inglaste sabarakke ,sest oleme ausad ,pooltel bubis istujates oli täitsa pohhui ,mis sealt telekast parajasti tuleb.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

            Sel juhul olen ka mina spordihuviline. Valisin mängu vaatemängulisuse ja mängu tähtsuse järgi. Türgi - Inglismaa mängu vaadates tegin õige valiku.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

              Originally posted by LFCowen


              tere härra Mikk

              Kommenteeriks Buldogis juhtunud tragi-koomilist intsidenti.

              Esiteks Eestil polnud edasipääsu võimalusi, küll aga oli Inglismaal. Aga see naine - muide ta oli hästi kole, nagu ´lehm- hakkas kriiskama et mis eestlased te olete (keegi veelkarjus kuskilt baari nurgast Venetsueela). Siis läkspaar minti mööda ja see skandaalne ja kole naine otsustas oma eriti koleda boyfriendiga lahkuda. Enne seda oli lugupeetud boyfriend nõus kõigile peenist nõitama. Aga õnneks ta tõmbas ainultoma luku lahti ja sellega asi piirdus.

              Muide mitte yhelgi pubilasel polnud seljas Eesti koondise särki,.Meil aga Inlismaa omad olid.

              Olgu teiste asjadega kuidas on (kuigi mul nt. oli Eesti särk seljas, ei paistnud silma, ent oli, ja Inglismaal, nagu sa tead, oli koht vähemalt play-offis kindlustatud), siis teiste inimeste väljanägemist, maitset pole sul õigust kommenteerida...

              Sõnaga, loodan, et taoliseid intsidente tulevikus ei kordu ja samuti, et oleks põhjust siis Eesti koondise mängu näidata...
              Pöördugem nüüd tagasi teema juurde
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                Originally posted by ROOTSI KUNN


                Oi bljääd ,mida ma siin selle kurikuulsa inglise mängu vaatamise kohta pean lugema.
                Minu jaoks on küll prioriteedid ammu paika pandud. Igatahes kõik kes eile Eesti mängule türklaste ja inglaste madistamist eelistasid, vähemalt minu silmis küll EESTI JALGPALLIFÄNNID ei ole, nad on lihtsalt spordihuvilised.
                Ja ma ei hakkagi siin midagi kellelegi põhjendama ilmselt saab igaüks asjast omamoodi aru. Aga Buldogi pubis oleksin eile äärepealt ühele nurgas räuskavale tüübile sisse sõitnud,mitte sellepärast ,et ta vale mängu vaatas . Ta ei vaadanud üldse midagi vaid lihtsalt arvas ,et teeb sinisärklaste kulul nalja.
                Muide meid oli Buldogis siiski üks jagu rohkem ,kui inglaste sabarakke ,sest oleme ausad ,pooltel bubis istujates oli täitsa pohhui ,mis sealt telekast parajasti tuleb.
                kui a tahad et kõik pubis käiksid vutti vaatamas oled sa ikka täielik idioot!!!laupäeva õhtul !!!!!!!!!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                  Originally posted by potikunn
                  kui a tahad et kõik pubis käiksid vutti vaatamas oled sa ikka täielik idioot!!!laupäeva õhtul !!!!!!!!!
                  Kuule, ole hea ja pista ennast vaikselt põlema, eks? Sina oled idioot. Loomulikult ei mõtlenud Rootsi Kunn seda, et iga mees oleks pidanud sellest huvituma. Tema postituse mõte oli hoopis teine. Loe uuesti ja ehk saad aru. Lihtsalt silmanurgast vaadata ja siis nagu tüüpilisele eestlasele kohane, halada eestlaste mängu, on igale toetajale vastukarva.

                  Probleem tekib sellest, et kui oleme Eestimaa pinnal, siis võiks eestlaste mängu ikka eelistada inglaste omale. Tagurpidi oleks nagu veider või mis? Pigem jäägu need koju, kes oma kodumaad ei toeta ja võõrastele eelistavad kaasa elada.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                    Türa ma ei või.

                    Kuradi wannabedest sitakotid, inglise särk seljas tatt mööda lõuga alla tilkumas.
                    Kurat, selliseid välismaalaste perselakkujad ma ei kannata.

                    Loodan et kärvate, pasakotid.
                    memer of Gaskoff fan club

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                      Tihane läheb paigaldab oma satipanni ja hakkab vanu diivaneid ostma ..


                      Paar(kend) kasti õlle võib ka ette osta .. ja laseme projektoriga valge seina peale ..

                      ja siis laseme just seda mida parajasti hing ihkab ..

                      kes on mõttest huvitatud ning tahaks kaasa aidata, tõstku käed .. või saatku PM

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                        Originally posted by indrek


                        Türa ma ei või.

                        Kuradi wannabedest sitakotid, inglise särk seljas tatt mööda lõuga alla tilkumas.
                        Kurat, selliseid välismaalaste perselakkujad ma ei kannata.

                        Loodan et kärvate, pasakotid.
                        IRW postitus<kõik teised on sitapead ja mina olen parim>

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                          Oeh, nüüd on iga mees parem kui ta kõrval olev.

                          Muidugi nõme, et keegi vahib mignit välismaalaste mõttetusmängu, kuid mis seal ikka. Igas ühiskonnas selliseid ja inimesel ju ometi õigus valida.

                          Ela ja laste teistel elada.

                          Note: kui nii palju pasakotte oleks, siis maailma haiseks. Mõnede arvates muidugi haisebki
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                            Originally posted by sell8


                            Originally posted by indrek


                            Türa ma ei või.

                            Kuradi wannabedest sitakotid, inglise särk seljas tatt mööda lõuga alla tilkumas.
                            Kurat, selliseid välismaalaste perselakkujad ma ei kannata.

                            Loodan et kärvate, pasakotid.
                            IRW postitus<kõik teised on sitapead ja mina olen parim>
                            \"Mina olen parim!\" Indrek ei ütelnud ja mitte et ma mingit mäkkemit kaitsma hakkaksin, aga ta räägib ju õigust. Loomulikult on Inglismaa või mingi muu tippkoondise mäng vaatemängulisem ja silmal ilusam vaadata. Samas kui ka Eesti Leedult kotti sai, oli see minu jaoks parem elamus, kui Inglismaa Saksamaa alistas. Minu jutu mõte selles, et kui tahate Inglismaad toetada, eelistatuna omadele, siis istuge kodus ja häbenege seda.

                            Kunagi postitasin siin foorumis lemmikklubi ja -koondis teema alla, et mulle meeldivad nii Iirimaa, Inglismaa kui ka Wales rohkem kui Eesti. Tjah, sel hetkel olin ma mingisuguse mõttega jälginud umbes viite Eesti koondise mängu, rääkimata sellest, et ma teadsin, mis staadionil ka toimub. Tagantjärele nutta pole vaja, sest siis oli minu mõtlemine teistsugune kui praegu.

                            Soovitus: visake peast välja mõtted, et vuoh, kus need on mehed ja lõpetage meie oma poiste halamine. Kõik saab ju kusagilt alguse. Omad vajavad toetust ja fänne. Ainult nii saame alustada.

                            Mitte et ma inglaste üle rõõmu ei tunneks, aga...ma ei saa aru, kuidas saab üldse tekkida diskussioon selle üle, kas Eesti Vabariigis olevas avalikus pubis näidata Eesti koondise või inglaste mängu. Isegi kui pubis oleksid kõik inglased. No pagan võtaks...ja me räägime veel sellest, et tahame jõuda suurvõistlustele...

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                              teeks siis viimse ohvtopiku siia teema alla ja lõpetaks selle liiale läinud vaidluse....
                              ....oleme siiski eestlased ja kui keegi peaks tahtma ingilse või ma ei tea mis kuradi koondise mängu vaadata,pane viasati vms peale või kui seda ei juhtu olema,siis vea enda prse mingi taolise sõbra juurde,eks!?ja kindlasti oli tallinnas mõni selline pubi,kus näidati kava järgi inglaste mängu,aga kui EESTLANE tahab,et EESTI KOONDISE mängu ajal mõne teise koondise mängu hakataks näitama,no andke andeks
                              rahu
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                                ei no ma pean ka ikkagi seisukoha võtma.

                                mina eriline eesti koondise fänn pole. mänge siiski vaatan. kuna ma eriline fänn ei ole, siis pole mul ka kuigi raske ohverdada rahvuslike tundeid mängu ilule. kui Kuusmaa arvas, et vaadata tuleks inglise-türgi mängu, siis mulle sees sobis. kõrgemad olid nii panused, kui ka mängu tase. kui oleks kanalit vahetanud, siis oleksin keeranud end viltu ja vaadanud mõnd telekat, nagu osad ka nüüd tegid. kindlasti ei oleks ma seisnud ekraani ette ja seganud nende vaatamist, kes teist mängu näha tahtsid. lihtsalt polnud kuigi ilus valada oma isiklikku jõuetut viha välja nende peal, kellele meeldis mõte inglaste mängu lõpuni vaatamisest.

                                iseasi, kui baar teile midagi eelnevalt lubanud oli - sellest ei tea ma midagi.

                                ning need vennad, kes inglaste ees lömitamisest midagi räägivad, võiks küll persse minna. te ei eelista eesti filme ühendriikide omadele ega eesti muusikat ingliskeelsest kultuuriruumist pärinevale. ja mulgi kapsaid ei söö te ka. ning õige kah, sest reeglina ei kõlbagi need kuhugi. teie poolt tehtav vastandamine olukorras, kus see teile sobib, on mõttetu. olete nüüd rohkem eestlased kui mina või? räuskate igatahes kõvemini. palju õnne!
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X