320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

    Algselt postitas mcnamara


    Huvitav idee.
    Aga miks põrgu pärast Beckham?
    jah hea küsimus. aga samas kes teine? butt pole enam päris see kes vanasti ja keane\'i võimalik mantlipärija smithy pole veel päris sealmaal. becks on realis def mf kohta mänginud ja sai hakkama küll. mulle see mõte meeldib juba ainuüksi seepärast et see annab oluliselt vabadust juurde lampsile ja steviele. oleme ausad, sisuliselt tähendab see formatsoon ju isegi 4-3-3 (a-la chelski), kus cole ja w-p saavad rahulikult äärel neid ueilslasi peedistada. väärt mõte, mida näitab ka see et sge ei tuld selle peale ise:
    But it is understood that the new plan was discussed at a meeting between Eriksson and senior players on Tuesday before using it in training on wednesday without Gerrard.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

      Algselt postitas erts
      oleme ausad, sisuliselt tähendab see formatsoon ju isegi 4-3-3 (a-la chelski), kus cole ja w-p saavad rahulikult äärel neid ueilslasi peedistada.
      viimastel aegadel nähtud 4-3-3\'ed kipuvad praktikas ikkagi rohkem 4-5-1\'d olema. sellises formatsioonis ei ole minu arust Owenisugusel vennal mingit kohta. olukorras, kus kaitsemäng ja kiirrünnakud on aidanud võita suure hulga viimase aja tiitlitest, on sellise taktika kasutamine igati mõistetav. pealtvaatajate jaoks selline mäng imeb muidugi vilinal.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

        Owen on Põhja-Iirimaa vastu tagasi ja olen üsna kindel, et Sven läheb siis tagasi traditsioonilise 442 või äärmisel juhul diamondi peale. Eks tal on hea võimalus enne MM\'i erinevaid variante proovida.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

          Briti koondis 2012 olümpiaks võib tulla.
          Aga shotlased on vastu. Hoolimata sellest, et nende põhjendustelt langes põhi alt.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

            Algselt postitas rohelineKonn


            Algselt postitas erts
            oleme ausad, sisuliselt tähendab see formatsoon ju isegi 4-3-3 (a-la chelski), kus cole ja w-p saavad rahulikult äärel neid ueilslasi peedistada.
            viimastel aegadel nähtud 4-3-3\'ed kipuvad praktikas ikkagi rohkem 4-5-1\'d olema.
            Eriksson is set to employ a 4-5-1 system for the World Cup qualifier against Wales on Saurday

            no mis sa utled, m6ni prohvet leiab ikka omal maal ka tunnustust
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

              Minu pakkumine - SGE teeb Mourinhot ja buulshitib täiega, 4-5-1 yeah right...
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                selle 4-5-1 ja kiirrünnakute taktika kohta oli mõned nädalad tagasi BBC\'s üks lahe artikkel. mulle üldiselt meeldib jalgpallimängu taktikalise poole analüüs, ning see konkreetne on suht mõtlemapanev.
                teatavasti tõestas ju kreeka, et sarnase taktikaga on vaatmata sittadele meestele kõik võimalik.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                  Üks ajakirjanik veel kaitseb Erikssoni.
                  Ilus lugeda lausa. Kirjutaksin oma käega igale sõnale alla.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                    Peter Taylori U21 oli juba kindlustanud edasipääsu play-off\'i oma alagrupist Walesi mängu järel. Täna kohtuti grupi kahe liidri vahelises mängus võõrsil Saksamaaga - tulemuseks 1:1 viik.

                    Algkoosseis oli Saksamaal järgmine:

                    1 Scott Carson
                    2 Nicky Hunt
                    3 Steven Taylor
                    4 Michael Dawson
                    5 Anton Ferdinand
                    6 John Welsh
                    7 Gary O\'Neil
                    8 Nigel Reo-Coker (c)
                    9 Carlton Cole
                    10 James Milner
                    11 Peter Whittingham

                    Värava sai kirja Steven Taylor Newcastle\'ist.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                      Kõik Inglismaa pikaaegsed toetajad on selliseid õhtuid kogenud rohkem kui üks. Arvamus, et Erikssoni alluvuses sellist pulli ei juhtu, osutus ekslikuks. Inglismaa parimad ründesuunalised mängijad olid täna väljakul ja häbistasid ennast täielikult. Häbistasid nii hullusti, et selle häbi mahapesemine võtab kaua aega.
                      Põhja-Iirimaale au ja kiitus. Pea kakskümmend aastat mudas, aga täna on nemad võitjad. Õigusega.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                        What odds for Sven waking up in the morning to find himself having to look for a new job?
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemis

                          kuidagi väga tasakaalust väljas oli inglise tiim.
                          vm becks ja garra said enda tööga hakkama.
                          teistel... inglismaal enesel on aga egoga probleeme.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                            Algselt postitas boobek


                            What odds for Sven waking up in the morning to find himself having to look for a new job?
                            Sven ei ole vist ise errumineja tüüpi. Küll ta need oktoobrimängud veel ära mängib.
                            Ja mis see Sven ikka teha saab, kui Inglismaa väidetavalt parim mängija Rooney on iseenda halb vari. Hullem. Ta ei meenuta mulle üldse seda meest, keda eelmisel suvel EM-il nägin. Gerrard ja Lampard mängisid pealegi samuti nagu viimased luuserid.

                            Aga noh - elu läheb edasi.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                              Viimane aeg nuud erikssonile kinga anda ja uus peatreener pukki panna enne mm-i.
                              Jalgpall on ummargune aga mitte nii ummargune

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                                neetud, neetud, neetud
                                täiesti masendav





                                jätsin nimelt Põhja-Iirimaa vs Inglismaa mängu vaatamata. räige viga. eks ma natuke kartsin, et tulemus tuleb ebasobiv.. aga ei.
                                koduvõistkonna ja David Healy jaoks oli see ajalooline hetk - võita Belfastis inglasi. ja mis põhiline, ainsa värava lõi Leedsi väravakunn. legendi staatus kodumaal on tagatud. imeline!
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X