320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

    Luis Medina Cantalejo seebiks! fkng kloun raisk...

    aga vahet pole, nagu mcn ütles, siis purgis........ja muu pole oluline

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemis

      Algselt postitas erts

      aga vahet pole, nagu mcn ütles, siis purgis........ja muu pole oluline
      Kas oluline pole ka see, et suurem osa Inglise jalgpallisõpradest saadaksid Sveni kiiremas korras koju? Seda ka kõigest 242 päeva ja 19 tundi enne maailmameistrivõistluste algust... Ise küll mängu loomulikult ei vaadanud, aga viimase aja partiisid jälginuna ja kuuldes, et ega tänagi lood kuigi head olnud, tuleb tõdeda, et miskit on mäda. Isegi rohkem mäda kui tavaliselt...

      Edit: aga muidu on tore jah, et Saksamaal ikka Inglismaad mängimas näha saab.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

        Algselt postitas skint
        Kas oluline pole ka see, et suurem osa Inglise jalgpallisõpradest saadaksid Sveni kiiremas korras koju? Seda ka kõigest 242 päeva ja 19 tundi enne maailmameistrivõistluste algust... Ise küll mängu loomulikult ei vaadanud, aga viimase aja partiisid jälginuna ja kuuldes, et ega tänagi lood kuigi head olnud, tuleb tõdeda, et miskit on mäda. Isegi rohkem mäda kui tavaliselt...
        Kõik on muidugi mäda nagu alati. Kuidas siis muidu. Ja kindlasti läheb järgmiste kuude jooksul veelgi mädamaks. Mina üldse ei kahtle. Eriksson pekstakse (vähemalt kujundlikult) vaeseomaks. Kuigi nii hullusti vist ei saa isegi teda maha taguda kui Bobby Robsonit 1990. Siis olid asjad teatavasti ikka juba nii mädad, et enam mädamaks minna ei saagi.

        Aga täna võib ikkagi rõõmupidu pidada. Kasvõi mädamune loopides. Nagu tavaliselt.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

          ahhhh..... juua täis või mitte aga ma olen õnnelik et ENG vähemalt 3 mängu WC-l saab mängida! Goooooooooooo, England!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

            Ma väga loodan et seda Crouchi järgmine kord platsil ei ole
            sellest vennast on kindlasti paremaid
            mees on on pikk, kõhn , tehnikat plastikut pole.
            mine koju flegmaat

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

              Algselt postitas meelis911

              plastikut pole.
              see häirib mind ka kusjuures hullupööra.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                fakk juu mell... crõuhh on tuus raisk!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                  Algselt postitas meelis911


                  Ma väga loodan et seda Crouchi järgmine kord platsil ei ole
                  sellest vennast on kindlasti paremaid
                  mees on on pikk, kõhn , tehnikat plastikut pole.
                  mine koju flegmaat
                  Midagi nii debiilset väärib auhinda. Quick, andke sellele sellile Nalja Nobel, muidu ehk enam selliseid pärleid ei tule.
                  Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                  Cry welcome to the song.
                  And as it lifts you, time to move on.
                  We go!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                    Algselt postitas Sajets
                    Midagi nii debiilset väärib auhinda. Quick, andke sellele sellile Nalja Nobel, muidu ehk enam selliseid pärleid ei tule.
                    Tuleb vist noorliikmele foorumis kehtivat korda tutvustada. Nimelt antakse välja Raimo Aasa nimelist huumoripreemiat. Selle väljaandmine on mingitel hämaratel põhjustel Jaani pärusmaa. Sarnastes olukordades ta tavaliselt auhinda ka tuulutab, kuid kunagi ei saa kindel olla.
                    Vist ühe erandina (SW ) saadakse see preemia nalja eest, mis polnud mõeldud naljana. Sleep sai punavalgete prillide eest, kui ma ei eksi.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                      Algselt postitas rohelineKonn
                      Vist ühe erandina (SW ) saadakse see preemia nalja eest, mis polnud mõeldud naljana. Sleep sai punavalgete prillide eest, kui ma ei eksi.

                      minu auhinnakapis asub nimetatu tõepoolest aukohal. meeldiv on tõdeda, et preemiat pole selles foorumis vohava huumorilainetuse harjal asutud tihemini väljastama vaid selle teenivad endiselt vaid tõelised talendid ning väärilised Raimo Aasa mantlipärijad.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                        ka mul on see auväärt trofee kapis. aitäh graham taylorile

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                          Äkki on kolmapäeval siiski midagi mängus?
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                            ütleks hoo ja... meestele tervisele see mäng kasulik igatahes pole.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                              Algselt postitas Daz Booob


                              ütleks hoo ja... meestele tervisele see mäng kasulik igatahes pole.
                              Jumala eest milleks selline tsirkus vajalik on. Las mängijad puhkavad parem ühe nädala liigajalgpallist, mitte ei pea kaasa tegema mingis tähtsusetus sõpruskohtumises. Eriti veel Argentiinaga. Sellistest mängudest muud peale vigastuste ei tule.
                              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                              Cry welcome to the song.
                              And as it lifts you, time to move on.
                              We go!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Inglise koondise tegemisi\'

                                Algselt postitas Sajets
                                Jumala eest milleks selline tsirkus vajalik on. Las mängijad puhkavad parem ühe nädala liigajalgpallist, mitte ei pea kaasa tegema mingis tähtsusetus sõpruskohtumises. Eriti veel Argentiinaga. Sellistest mängudest muud peale vigastuste ei tule.
                                Mina arvan pigem, et just seda ongi väga vaja. Mängu tõsise vastasega. Valikgrupp on olnud pehme nagu lapse pepu, nüüd on vaja tutvust teha ka sellega, mis tegelikult suvel ees ootab.
                                Aga Wenger ja Fergie hakkavad niikuinii nutma ja minnakse jälle teise koosseisuga välja.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X