320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

    lisaks yheksa poolt nimetatud mägnijatele on nende hulgas veel tore bellamy and IMO ka viana :P
    Pärtel Tomberg

    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
    http://www.isepankur.ee
    info@isepankur.ee

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

      Originally posted by yheksa


      Originally posted by Magpie

      Kes mulle ei meeldi (ja see on AINULT minu seisukoht):

      1) Lakitud peadega jalgpallurid (blablabla ...aga vaadata õliseid päid, tekib tõesti tülgastus...)
      Lakitud nagu geelitatud?
      Kas me vöime selle väite lukustada? Oled Sa selles TÄIESTI kindel?
      Okei... oletame, et oled.

      Jamie McClean
      Robert Elliot
      Wayne Quinn
      Michael Chopra

      Tänan tähelepanu eest
      Aga vaat üks postitus jäi sul lugemata...uups

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

        Kes too McClean on?
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

          Õige pea (täpsemlt vist eeloleval laupäeval) on Sven-Göran taas koondist kokku kutsumas, et 12. veebruaril Austraalia vastu astuda. Loomulikult algavad spekulatsioonid, et KES???? Siin intrigeeriv valik a la The Times:
          Robinson (Leeds), James (West Ham), Wright (Everton), G Neville (Man Utd), Mills (Leeds), Ferdinand (Man Utd), Campbell (Arsenal), King (Tottenham), Terry (Chelsea), A Cole (Arsenal), Le Saux (Chelsea), Beckham (Man Utd), Gerrard (Liverpool), Lampard (Chelsea), Scholes (Man Utd), Murphy (Liverpool), J Cole (West Ham), Hargreaves (Bayern Munich), Dyer (Newcastle), Owen (Liverpool), Beattie (Southampton), Rooney (Everton), Heskey (Liverpool).

          Stevie Gerrard jääb tõenäoliselt oma mängukeelu tõttu välja. On (pehmelt öeldes veider) kirjutamata reegel, et mängukeelu all olevat meest sõprusmänguks koondisse kutsuta.
          Wayne Rooney muidugi Erikssoni jah-sõna veel ei saa.
          Le Saux?? Heas vormis, aga vanavõitu ja tema kohale võib tõusta Jamie Carragher. Aga James Beattie\'t võiks proovida - loodetavasti ei saa temast uut Phillipsit. Premier\'is aastaid imesid teinud ründaja kutsuti koondisse tohutu meediasurve järel, aga asja tast ei saanudki.
          Aga muidu mulle see valik päris meeldib.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

            rooney asemel onm vassell

            le saux asemel garry barry

            ja joe cole ei saa lihtsalt. muidu on suht norm. kuigi mida vittu see heskey seal teeb ei tea. enne võiks donkey dublini meeskonda kutsuda

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

              Njaa...esimest korda elus pean tunnistama, et eston#21 `l on igati õigus - Rooney asemele tõesti saatku Vassell, Le Sauxi asemele Barry, sest minu arvates Barry paremgi, kuid siiski noori tuleks rohkem proovida. Ja Heskey vastu Inglismaa koondises olen mina aegade alguses. Pagan võtaks, nii Beattie, Smith, Fowler kui ka Vassell oleks paremad partenrid Owenile...njaa..aga me pole treenerid.:P

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                Originally posted by Magpie
                Njaa...esimest korda elus pean tunnistama, et eston#21 `l on igati õigus - Rooney asemele tõesti saatku Vassell, Le Sauxi asemele Barry, sest minu arvates Barry paremgi, kuid siiski noori tuleks rohkem proovida. Ja Heskey vastu Inglismaa koondises olen mina aegade alguses. Pagan võtaks, nii Beattie, Smith, Fowler kui ka Vassell oleks paremad partenrid Owenile...njaa..aga me pole treenerid.:P
                Õnneks ei ole treenerid jah. Kui sul sõpru peaks olema, siis äkki mõni laenab sulle videot Inglismaa-Taani mängust viimatisel MMil. Emile Heskey kogu oma hiilguses. Smithi ja (praeguses seisus) Fowleri pakkumine tema asemele on tõeliselt naljakas. Mitte siiski nii naljakas, et huumoripreemiat välja andma hakata. Beattie on aga rahvusvahelisel areenil läbi proovimata. Veel.
                Vassell Rooney asemel ongi tõenäoline, Barry koha pealt olen pisut kahtlevamal seisukohal.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                  kuigi mida vittu see heskey seal teeb ei tea
                  Heskey on Inglismaa parim vasakpoolik.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                    Beattie ja Smith kõlbaksid Oweni partneriks küll. Kahjuks on esmamainitu siiski liialt ühekülgne veel (jah, isegi Heskeyga võrreldes ) ning Alan on Leedsi eest paremal äärel see hooaeg põhiliselt mänginud. Fowler ja Vass jätaksid koos Oweniga rünnaku liiga ühekülgses. Nii et Heskeyst paremat varianti hetkel ei näe, pealegi on tema viimased mängud liigas tunduvalt paremad olnud.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                      Originally posted by vare


                      kuigi mida vittu see heskey seal teeb ei tea
                      Heskey on Inglismaa parim vasakpoolik.
                      Steve McManaman anyone?

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                        Originally posted by vare


                        kuigi mida vittu see heskey seal teeb ei tea
                        Heskey on Inglismaa parim vasakpoolik.
                        minu ema

                        nii garry barry kui ka jlloyd samuel on tunduvalt paremad kui see kloun.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                          Originally posted by mcnamara


                          Originally posted by Magpie
                          Njaa...esimest korda elus pean tunnistama, et eston#21 `l on igati õigus - Rooney asemele tõesti saatku Vassell, Le Sauxi asemele Barry, sest minu arvates Barry paremgi, kuid siiski noori tuleks rohkem proovida. Ja Heskey vastu Inglismaa koondises olen mina aegade alguses. Pagan võtaks, nii Beattie, Smith, Fowler kui ka Vassell oleks paremad partenrid Owenile...njaa..aga me pole treenerid.:P
                          Õnneks ei ole treenerid jah. Kui sul sõpru peaks olema, siis äkki mõni laenab sulle videot Inglismaa-Taani mängust viimatisel MMil. Emile Heskey kogu oma hiilguses. Smithi ja (praeguses seisus) Fowleri pakkumine tema asemele on tõeliselt naljakas. Mitte siiski nii naljakas, et huumoripreemiat välja andma hakata. Beattie on aga rahvusvahelisel areenil läbi proovimata. Veel.
                          Vassell Rooney asemel ongi tõenäoline, Barry koha pealt olen pisut kahtlevamal seisukohal.
                          Ma mäletan seda Inglismaa-Taani kohtumist ja tunnistan, et tõesti - see oli parim Heskey mäng, mida ma näinud olen...samas, ainuke positiivne mälestus temast on see mäng...ma usun, et nii Vassell, Smith kui ka Beattie ründes oleks paremad kui tema.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                            Originally posted by Kaarel
                            Steve McManaman anyone?
                            Macca võimalused kadusid vist lõplikult eelmisel kevadel, kui Eriksson teda jätkuvalt ignoreeris - ka siis, kui mitu Inglismaa keskväljameest vigastuste küüsis vaevlesid. Tema tagasipöördumine koondisse oleks ime. Imesid sünnib harva.
                            Heskey\'t loodan näha ikka ründajana, mitte jälle vasakul. Sinna on lõpuks vaja keegi permanentselt leida.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                              Originally posted by Magpie
                              Ma mäletan seda Inglismaa-Taani kohtumist ja tunnistan, et tõesti - see oli parim Heskey mäng, mida ma näinud olen...samas, ainuke positiivne mälestus temast on see mäng...
                              Siis sa pole vist küll suuremat Heskey mänge näinud, hattrick Derby vastu paar aastat tagasi, mnjaa ... selle kõrval kahvatub see Taani mäng kohe kindlasti. Inglismaa ründajatest aga - tsiteerides vabariigi presidenti - on tänapäeva kahetsusväärne tõsiasi, et lihtsalt Heskey\'le pole hetkel tõsiselt võetavat alternatiivi.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                                Originally posted by mcnamara
                                Heskey\'t loodan näha ikka ründajana.
                                Sellist asja ei sooviks ma oma vaenlase meeskonnale kah mitte.


                                Originally posted by SleepWalking
                                Inglismaa ründajatest aga - tsiteerides vabariigi presidenti - on tänapäeva kahetsusväärne tõsiasi, et lihtsalt Heskey\'le pole hetkel tõsiselt võetavat alternatiivi.
                                Kasvõi Alan Smith, kes nendes mängudes, mis ta koondise eest ründes mängis, oli väga hea ning sobis Oweniga suurepäraselt.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X