320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

    Originally posted by jyrioo
    Leedsi vastuseisust hoolimata mängitas Farina Kewellit näiteks praktiliselt kogu mängu.
    Kewell mängis 56. minutit. Tegemist pole siiski Vidukaga, kelle jaoks see oleks täpselt nagu 90 minti.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

      Toon positiivselt esile Newcastle\'i. M2ngijad esindavad alati koondist ja ei Bellamy\'l, Dyer\'il ega ka n2iteks p6hjaiirlaste jaoks olulisel Hughesil ei esine s6prusm2ngude kolmap2evadel imelisi vigastusi, mis laup2evaseks liigakohtumiseks kui v6luv2el paranevad.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

        Kuna siin nimeliselt mainiti Kewellit ja Leedsi, siis antud juhule ei olnud klubi mure laest võetud. Kewell oli kergelt vigastatud, viimases mängus hammersitega ta samuti kaasa ei teinud, nii et bakke pidi ründajat mängima.
        Y R A

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

          FA ja Sven-Görani ümber käib igasugust kõmu. Teatavasti teatas Alex Ferguson hiljuti, et Eriksson olevat läinud suvel olnud juba ManU manageriks siirdumas. Kõik oli juba kokku lepitud ja siis viimasel minutil langes asi ära.
          See jutt ilmselt jääbki jutu tasemele, kuid Erikssoni tulevik on siiski teadmata. Inglismaa kollase lehe Daily Express andmetel ägiseb FA võlgadekoorma all ja teatud ringkonnad sooviksid rootslasest lahti saada. Et siis ei pea talle hirmsuurt palka maksma. Neid ringkondi koondise käekäik ilmselt ei huvita.
          Mänguni Liechtensteini vastu on veel tubli kuu, nii et mõndagi jõuab vahepeal toimuda.

          Ronaldinho aga teatas, et tema imevärav MM-il Seamani võrku oli juhus. Mees üritanud karistuslööki hoopis teisele poole suunata, aga pall võttis veidra trajektoori ja lendas tagumisse ülanurka. Nii et brasside jaoks nö. õnnelik õnnetus.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

            Originally posted by mcnamara
            Neid ringkondi koondise käekäik ilmselt ei huvita.
            Ei tea, Svennis pole küll nii veenev olnud (ja seda isegi pehmelt öeldes), et tema lahkumise soosijaid just koondise hea käekäigu vastasteks võiks lugeda ...

            Ronaldinho aga teatas, et tema imevärav MM-il Seamani võrku oli juhus. Mees üritanud karistuslööki hoopis teisele poole suunata, aga pall võttis veidra trajektoori ja lendas tagumisse ülanurka. Nii et brasside jaoks nö. õnnelik õnnetus.
            m.o.t.t.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

              Minu arust oleks õige Eriksson maha võtta oma ametipostilt. Ei sobi ta kuidagi Inglismaa koondist juhendama. On siuke edev mees ja kuidagi Inglismaast kaúge...vähemalt minu jaoks. Miski Itaalia või Hispaania klubi treeneriks sobiks ta paremini. Igatahes, mis on minu postituse mõte - keegi võiks siia ülesse panna Inglismaa koondise võimalikud järgmised treenerid, juhul, kui FA tõesti otsustab Erikssoni vallandada.

              Minu teada on endine Leedsi treener David O\'Leary \'töötu\' hetkel ja vabalt võiks hakata juhendama koondist. Keegi oskab ehk teisi nimesid välja tuua?

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                DOL-i pole küll mõtet treeneriks panna. Ta on tore sell ja ka treenerina täiesti okei, kuid arvestades tema noorust ja seda, et tegelikult pole ta ju eriti midagi näidanud, siis kokkuvõtteks üsna risky business.

                Minul Erikssonile küll suuri etteheiteid pole. Ta on ajanud üsna ettevaatlikut ja konservatiivset liini, pigem eelistanud läbiproovitud mängijaid ning taktikat. Ega sellessuhtes tema poolt mingit ülaatust pole olnud, tema selline lähenemisviis oli üsna ette teada.
                Y R A

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                  M2ngijamaterjali justkui on, aga tegelikult pole ju koondis Erikssoni ajal millegiga silma paistnud. V6idud Saksamaa ja Taani yle... Stiil on enamasti midagi umbkaitsele sarnanevat... Aga ega kedagi paremat kah v6tta pole.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                    Originally posted by Magpie
                    Minu arust oleks õige Eriksson maha võtta oma ametipostilt. Ei sobi ta kuidagi Inglismaa koondist juhendama. On siuke edev mees ja kuidagi Inglismaast kaúge...vähemalt minu jaoks. Miski Itaalia või Hispaania klubi treeneriks sobiks ta paremini. Igatahes, mis on minu postituse mõte - keegi võiks siia ülesse panna Inglismaa koondise võimalikud järgmised treenerid, juhul, kui FA tõesti otsustab Erikssoni vallandada.

                    Minu teada on endine Leedsi treener David O\'Leary \'töötu\' hetkel ja vabalt võiks hakata juhendama koondist. Keegi oskab ehk teisi nimesid välja tuua?
                    Pole vist midagi imestada, et minu nägemus Inglismaa koondisest on hoopis teistsugune. Eriksson sobib väga hästi Inglise koondist juhendama - mees viis Inglismaa MM-finaalturniiril 8 tugevama hulka. See on väga suur saavutus: eriti arvestades, et seda tuli teha ilma ühe võtmemängijata ja olukorras, kus teine võtmemängija oli nö. poolvigane.
                    Fiasko Austraalia vastu asetan mina küll üksnes ükskõiksete mängijate ja klubibosside südametunnistusele.
                    Niisiis ei kavatse mina küll mingeid uusi kandidaate välja pakkuma hakata. Eriti ei taha ma midagi kuulda Briti saartelt pärit treeneritest. on neid ju nähtud pärast Sir Bobby\'t küll ja küll - Taylor, Venables, Hoddle, Keegan... Üks hullem kui teine.
                    Kui Erikssonil lubatakse rahulikult töötada ja ta seda ise soovib, on Inglismaa koondisel võimalik saavutada mida tahes.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                      Nojah, aga samas - kui kõik need Erikssoni kohta kävad jutud (ma mõtlen liitumist ManU või tagasi Laziosse minemine...) tõesed on, siis Erikssonil endal küll suurt tahtmist pole. See tähendab, et igatahes minule ta muljet pole küll jätnud, et oleks 100% hingega juures oleks. Muidugi võib asi tema sellises ülimasendunud ja depressioonis nägu ka asja muuta :P (selle all mõtlen vastandit Sir Bobby\'le ja Ferguson\'le, kes kogu aeg vaikselt muigavad)...

                      Nojah, kuid kui koondis jätkab samu tulemusi, mida näidati Austraalia ja Makedoonia vastu, siis mina küll ei usu, et Eriksonil jätkata lastakse. Igatahes 29. märtsil saame teada, kui kohtutakse Liechtenstein\'ga - kui sealt taaskord üllatuskaotus või -viik tuleb, on Sveni positisioon ohus...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                        Inglismaa on kõmuajakirjanduse sünnimaa. Jalgpalli puhul pole vist ühtegi teemat, millest ajakirjanikud ei kirjuta ja kui kõike seda uskuda, mis kirja pandud, siis.....


                        Erikssoni edukuse või edutuse koha pealt nii palju, et koondis on teama käe all mänginud ühe suurturniiri ja kuigi kõige säravamad kohad jäid saamata, siis kokkuvõttes oli tulemus siiski positiivne.
                        Y R A

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                          Nojah, mikk, kuulujutte on tõesti palju, aga praegu pole meil tegemist ainult kuulujuttudega, vaid hoopiski Sir Alex\'i enda ütlemisega, nagu oleks suvel Erikson lähedal olnud ManU treeneriks saamisele.

                          Mis puutub aga suvisele esitusele MM\'il, siis tulemuse koha pealt jään sinuga nõusse, aga selles olen ma veendunud - Inglismaa koondis on kõvasti paremaks võimaline, nii praeguste tulemuste kohapealt kui ka suvise MM\'i kohapealt...

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                            Mcnamara - mina v2idan, et ehk Brasiilia v2lja arvatud, olid ylej22nud 8 hulka j6udnud v6istkonnad Inglismaast n6rgemad. Seda siis m2ngijatevaliku poolest. Hispaania vast enam-v2hem samal tasemel. Aga kui Sa v6tmem2ngijaks pead Gerrardi, siis vaadates Gerrardi yldist vormi eelmisel aastal ning v6rrelda teda n8. teise numbri Buttiga, siis oligi ehk parem, et Butt k6rvale j2i. V6tmem2ngijaid oli puudu pea igas meeskonnas, nii et selles osas ei ole m6tet v2ga kurta.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                              hmm jah poleks krdi väike ronald palli nii kehvasti tabanud, võinuksime ilmselt näha yht väga erutavat finaalmängu.. ja oleks tädil rattad..

                              a mis puutub eriksoni siis ka minu meelest pole kriitika tema aadressil päris õigustatud. austraalia mängu puhul tuleb kindlasti silmas pidada ka seda, et yhest kyljest staarid pidasid end talumatult ylal, aga ka seda, et terve koosseis teiseks pooleks välja vahetati, paljud neist noored ja vähese kogemusega. ja et nad siiski yhe kolli tagasi lõid - respect!
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                                Originally posted by Jaan
                                Mcnamara - mina v2idan, et ehk Brasiilia v2lja arvatud, olid ylej22nud 8 hulka j6udnud v6istkonnad Inglismaast n6rgemad. Seda siis m2ngijatevaliku poolest. Hispaania vast enam-v2hem samal tasemel. Aga kui Sa v6tmem2ngijaks pead Gerrardi, siis vaadates Gerrardi yldist vormi eelmisel aastal ning v6rrelda teda n8. teise numbri Buttiga, siis oligi ehk parem, et Butt k6rvale j2i. V6tmem2ngijaid oli puudu pea igas meeskonnas, nii et selles osas ei ole m6tet v2ga kurta.
                                Mängijatevaliku vaatamine ei anna suurt midagi kui on olemas turniiri lõpptulemused - mis kõnelevad enda eest ise. Selles olen ma sinuga nõus, et Inglismaa peaks olema mänguliselt enamaks võimeline, aga kivi lendab siin minu poolt ikkagi mängijate enda, mitte peatreeneri kapsaaeda.
                                Selle Butti-Gerrardi looga tekkis sul vist väike segadus. Butt mängis kahtlemata hästi, kuid ei ole ta poolkaitses selline loov jõud nagu heas vormis Gerrard. Ei mäleta, et viimase vorm enne vigastust läinud aastal halb olnuks.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X