320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

    Originally posted by Fitibaldi
    austraalia mängu puhul tuleb kindlasti silmas pidada ka seda, et yhest kyljest staarid pidasid end talumatult ylal, aga ka seda, et terve koosseis teiseks pooleks välja vahetati, paljud neist noored ja vähese kogemusega. ja et nad siiski yhe kolli tagasi lõid - respect!
    selles, kas kogu koosseisu väljavahetamine on taktikaline geniaalsus või midagi hoopis muud, pole ma väga kindel. samas aga andes kõigile vaid maksimum ühe poolaja - väljendas sven selle mängu vähetähtsust meeskonna ning taktika valimisel ning planeerimisel.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

      Gerrardi vorm, v2hemalt koondise eest kyll, oli ikka suhteliselt heitlik MM-i eelsel hooajal. Peale Saksamaa h2vitamist v66rsil ei tulnud tal ikka suurt midagi v2lja. Kreeka-m2ng oli t2ielik \"stinker\". Mis muidugi seostub ylej22nud meeste mittev6imetekohase esinemisega koondises...
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

        Originally posted by Jaan


        Mcnamara - mina v2idan, et ehk Brasiilia v2lja arvatud, olid ylej22nud 8 hulka j6udnud v6istkonnad Inglismaast n6rgemad. Seda siis m2ngijatevaliku poolest. Hispaania vast enam-v2hem samal tasemel.
        Inglaste saavutust ei saa ju hinnata ainult selle järgi, kes koos nendega 8 hulka jõudsid. Kui MM-i tervikuna vaadata, siis tulevad ju meelde kasvõi Prantsusmaa, Argentiina.
        Y R A

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

          Mikk tuletas mulle meelde yhe sellise loo:

          Vasts-Kuustes olnud kord k6va vasaraheitja. Ei olevat keegi talle kodumail vastu saanud. Tulnud siis ylemused kokku ja saatnud mehe olympiale. K2inudki siis mees olympial 2ra ja kylainimesed kysima, et kuda l2ks. Mees r22kinud, et ta oli sama k6va mees kui Abduvaliev (nooremale spordis6brale teadmiseks, et oli yks selline k6va vasaraheitja 90-te alguses, esindas Tadzhikistani vms). Rahvas imestanud ja p2rinud, et kuda see juhtuda sai. Spordimees siis seletanud, et vaadake, Abduvaliev ei saanud kaheksakymmend meetrit t2is ja ma kah ei saanud kaheksakymmend meetrit t2is. J2relikult olemegi sama k6vad mehed.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

            Originally posted by Jaan


            Mikk tuletas mulle meelde yhe sellise loo:

            Vasts-Kuustes olnud kord k6va vasaraheitja. Ei olevat keegi talle kodumail vastu saanud. Tulnud siis ylemused kokku ja saatnud mehe olympiale. K2inudki siis mees olympial 2ra ja kylainimesed kysima, et kuda l2ks. Mees r22kinud, et ta oli sama k6va mees kui Abduvaliev (nooremale spordis6brale teadmiseks, et oli yks selline k6va vasaraheitja 90-te alguses, esindas Tadzhikistani vms). Rahvas imestanud ja p2rinud, et kuda see juhtuda sai. Spordimees siis seletanud, et vaadake, Abduvaliev ei saanud kaheksakymmend meetrit t2is ja ma kah ei saanud kaheksakymmend meetrit t2is. J2relikult olemegi sama k6vad mehed.
            Sa oled mõnus demagoog. Minu jutu point oli see, et kuigi Inglismaa ehk ei saanud täis 85-meetrit, siis 80-meetrit nad siiski täis said erinevalt Prantsumaast-Argentiinast, kes sootuks üle astusid.
            Kokkuvõttes tahan üelda seda, et Eriksonn saanud hakkama üle keskmise hästi. Mitee väga hästi aga mitte ka halvasti.
            Y R A

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

              Inglismaa on kõmuajakirjanduse sünnimaa.
              Nagu väidetakse on Inglismaa ka jalgpalli sünnimaa. Eelkõnelejaga ma küll ei nõustu. Eriksson pole küll hakkama saanud. Koht esimese kaheksa hulgas, okei Rootsile-Taanile oleks see kordaminek, aga maale kelllel on maailma üks parimaid liigasi ning kelle klubid on maailmas kõvad tegijad pole see 8 hulgas koht küll mitte midagi. Ja vaadake veel neid valikmänge ning sõpruskohtumisi. No andke andeks (kinga).

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                Võtaks seda asja naca rahulikumalt ja erapooletumalt.Eriksson on ju üldse esimene välismaalane koondise treenerina ja seda läbi aegade.Kui keegi juhtus möödunud nädalal nägema T.Made saadet 60 minutit, siis see seletab minu meelest väga oluliselt ka koondise senist käekäiku ja arengut.Kahtlemata on tegemist arenguga , sest senini on läbi ja lõhki KONSERVATIIVSED inglased proovinud läbi ajada ainult oma jõududega ja mis kasu on ühe maailma tugevaima liiga omamisest kui seal mängivad enamasti vaid välismaalased.MM ja EM ei korraldata nn. inglise jalgpallis, vaid kohale tuleb ka lambulisi mujalt maailmast, aga väga raske on nendega mängida kui sa nende eripära ei tunne.Nemad selle eest teavad enamasti kõik nii inglise jalgpalli kui ka selles olulisi tegijaid ... asja point oleks see (nagu mcnamara soovitas) andkem Erikssonile siiski natuke aega ja ma usun (seleks on ta piisavalt hea treener) et ta suudab sujuvalt (mitte lammutades ja fänne välja vihastades) üles ehitada uue inglise koondise.
                Esimene vend kelle asemele ta kohe peaks hakkama uusi tegijaid tooma oleks \"hüljes\" Seaman, vastasel korral jääbki koondise mäng meenutama rohkem bingolotot kui jalgpalli.
                299195

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                  Originally posted by INCE
                  Esimene vend kelle asemele ta kohe peaks hakkama uusi tegijaid tooma oleks \"hüljes\" Seaman, vastasel korral jääbki koondise mäng meenutama rohkem bingolotot kui jalgpalli.
                  viimase lausega panid oma postituse kohe õigesse perspektiivi ehk siis njuucastle, ericcantona ja murdocki kategooriasse.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                    Kui Eriksson Inglismaale tuli, siis, kui ta tuli, ütles ta kohe midagi sellist: see võistkond on shite, enne 2004. aastat pole sellega eriti palju saavutada, noori mängijaid tuleb ning mingiks ajaks arenevad nad nii kaugele, et oskavad juba vabalt ise mängida, ja siis on Erikssoni töö tehtud. Suve MM oli üle-üleootuste hea, muide. Brasiilia vastu ei vedanud nii nagu teiste vastu ning Kreeka-mäng oli kehv - põhiolemuselt. Austraalia oli sõpruskohtumine, kus anti esimene etteaste tosinale mängijale.
                    Nii... veidi liialdades, kuid siiski, ütlen seda, et Eriksson teeb tööd täieste normikohaselt ja nurisemiseks pole selle küljepealt nii palju põhjust. Ta otsib teid, et viia Inglismaa paremuse poole, kus too ei ole varem olnud.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                      Originally posted by vare
                      Ta otsib teid, et viia Inglismaa paremuse poole, kus too ei ole varem olnud.
                      On olnud, muuseas. Inglismaa oli 1966. aastal maailmameister. Lihtsalt selleks ütlen, et mõni noorem võib-olla ei teagi seda.
                      Kui Eriksson meeskonna sama saavutuseni viiks, oleksin mina juba rahul. Hetkel on ta siiski vaid kinnitanud, et jätkab igal juhul 2004. aasta EM-ini.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                        Originally posted by SleepWalking


                        Originally posted by INCE
                        Esimene vend kelle asemele ta kohe peaks hakkama uusi tegijaid tooma oleks \"hüljes\" Seaman, vastasel korral jääbki koondise mäng meenutama rohkem bingolotot kui jalgpalli.
                        viimase lausega panid oma postituse kohe õigesse perspektiivi ehk siis njuucastle, ericcantona ja murdocki kategooriasse.
                        No võiks koondisevärve kaitsma kutsuda ju ka isake Peter Shiltoni , aga mis sest paremaks muutub
                        Ja kui sa võtad seda , et Seaman on vana ,kogenud Arsenali kahurväelane ja teda peaks koondises hoidma juba eriliste teenete eest ja selle eest et ta on SUUREST ARSENALIST ENDAST , siis ...
                        Siinkohal tooks hea näitena Sheareri, kes lõpetas koondisega veel enne kui jalgpall lõpetab temaga. Näiteid on teisigi ja ei ole mõtet hakata ajama jälle mingit ila , a la stiilis - asendamatu ja noored ei vea välja jne. Küll veavad , usu mind.
                        299195

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                          Originally posted by INCE
                          Ja kui sa võtad seda , et Seaman on vana ,kogenud Arsenali kahurväelane ja teda peaks koondises hoidma juba eriliste teenete eest ja selle eest et ta on SUUREST ARSENALIST ENDAST , siis ...
                          Kust ma võtan, et Seaman on vana ja kogenud? just a lucky guess ... Ericsson ei ole pidanud vajalikuks väravavahti vahetada ja vaevalt usun, et ta seda ka peale sinu postitust teeb. Mehel on oma nägemus Inglismaa koondisest ning Seaman on selle koondise väravavaht, hoolimata mida naised saunas või kaevul räägivad.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                            Originally posted by SleepWalking


                            Originally posted by INCE
                            Ja kui sa võtad seda , et Seaman on vana ,kogenud Arsenali kahurväelane ja teda peaks koondises hoidma juba eriliste teenete eest ja selle eest et ta on SUUREST ARSENALIST ENDAST , siis ...
                            Kust ma võtan, et Seaman on vana ja kogenud? just a lucky guess ... Ericsson ei ole pidanud vajalikuks väravavahti vahetada ja vaevalt usun, et ta seda ka peale sinu postitust teeb. Mehel on oma nägemus Inglismaa koondisest ning Seaman on selle koondise väravavaht, hoolimata mida naised saunas või kaevul räägivad.
                            Mis see foorum siis muud ikka on kui üks \"naised saunas/kaevul rääkisid\" klubi, kus jalgpallist palju/vähe/mittemidagi teadvad tegelased oma mõtteid avaldavad ja omavahel nende üle diskuteerivad.
                            Aga Erikssoni nägemust võiksid kirjeldada küll.Tõenäoliselt oleks huvilisi peale minu teisigi.
                            299195

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                              Originally posted by vare


                              Kui Eriksson Inglismaale tuli, siis, kui ta tuli, ütles ta kohe midagi sellist: see võistkond on shite, enne 2004. aastat pole sellega eriti palju saavutada, noori mängijaid tuleb ning mingiks ajaks arenevad nad nii kaugele, et oskavad juba vabalt ise mängida, ja siis on Erikssoni töö tehtud. Suve MM oli üle-üleootuste hea, muide. Brasiilia vastu ei vedanud nii nagu teiste vastu ning Kreeka-mäng oli kehv - põhiolemuselt. Austraalia oli sõpruskohtumine, kus anti esimene etteaste tosinale mängijale.
                              Nii... veidi liialdades, kuid siiski, ütlen seda, et Eriksson teeb tööd täieste normikohaselt ja nurisemiseks pole selle küljepealt nii palju põhjust. Ta otsib teid, et viia Inglismaa paremuse poole, kus too ei ole varem olnud.
                              Yle ootuste hea? Sa r22gid 1990.a. MM-st v6i? Rootsi vastu tuli v6it l2bi ussim***i, inglased ei saanud teisel poolajal yldse aru, mis toimub. Argentiina ja Nigeeria m2nguga v6ib rahule j22da. Esimeses oligi vaja m2ng kinniseks ajada peale oma kolli ning teises piisas viigist ka. Taani m2ng oli hea, aga Brasiilia oma katastroof. Koll saadi ainult t2nu Lucio j2medale veale. Isegi enamuses m2ngides ei suudetud normaalselt passi veeretada ja ennast l88gile m2ngida.

                              Minu meelest on yks koondise madalseisu p6hjuseid (muidugi mitte k6ige olulisem, aga yks mitmetest) m6nede liidrite, eelk6ige Tony Adamsi ja Stuart Pearce\'i k6rvalej22mine. Beckham pole minu silmis hea kaptenimaterjal, aga paremat kah eriti pole. Rio Ferdinand vast...
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                                jah, millise fantastilise meeskonna saaks eelmise sajandi tegijaist kokku panna.. käiksid teistest yle kui teerulliga. ma arvan kusjuures ka seda, et manyoo viimase aja tyhjad pihud tuleva sellest, et george best jalgpalliga lõpetas kyll tema gunneritel võrgu palle täis taoks..
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X