320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

    Jätaks õige eilse päeva sinnapaika. Inglismaa mängib 3. juunil Serbia & Montenegro vastu maavõistluse ja teeb seda mida ilmsemini Leicester City koduareenil Walkers Stadium. Sellel 32000 pealtvaatajat mahutaval staadionil pole rahvuskoondis varem mänginud.
    Serbia & Montenegro vastu peetav mäng on kindlasti olulisem kui hiljutine Austraalia naljanumber. Järgneb ju sellele vahetult EM-valikmäng Slovakkia vastu 10. juunil. Premier\'i liigahooaeg lõpeb tänavu 11. mail - seega tuleb nii mõnelgi mehel kaua oodata, kuni uuesti platsile saab.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

      Ei teadnudki kohe, kuhu seda pista, aga noh, lõpuks sobitan siis siia. Soccerood tahavad pidadas maha turniiri Inglismaal, sealsete klubide vastu + Iirimaa, Walesi ja Sotimaa klubid ja rahvusmeeskonnad. Mõtteks see, et kindlasti saaks mängida kõrgema taseme jalgpalli ja inimesi kutsuks see vaatama ka (seega rahaline sissetulek). Loe. Iseenesest mõte on hea, kui see toimuks nii suvehakul, oleks see hea nii klubidele kui ka rahvusmeeskondadele, kes kõik valmistuvad eelseisvaks hooajak/kvlifikatsiooni mängudeks...

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'



        Lõhnab eelkõige selle järele, et keegi üritab vaesetelt pealtvaatajatelt raha välja pumbata

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

          Alan Shearer kiusas siin vahepeal Erikssoni & co\'d edastades kõigepealt vihje, et ta justkui tahaks jälle Inglismaa eest mängida. Järgmisel päeval esines aga jälle avaldusega, et ta seda siiski teha ei soovi.
          Kui Eriksson talle tõesti sellise pakkumise tegi, siis lõhnab see pisut meeleheite järele. Justkui poleks tõesti Oweni kõrvale üldse teist sama klassiga ründajat võimalik leida. Minu arvamus asjast ühtib üsnagi alltoodud artikli omaga. Eilne päev on eilne päev ja Sheareri kaasamine paneks praegused koondislased hoopis võimatusse seisu. On alati parem, kui sellised lahkumised on lõplikud.
          Roy Collins\'i seisukoht: Roy Collins
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

            Shearer ei tahtnud tagasi tulla. Kogu tekst k2is mineviku meenutamise ymber ning l6ppeks ta lausus I had some great days with England and wish there could have been more. Inglise keele m6istjad saavad kohe aru, et tegemist on minevikuvormi kasutamisega, kuid leheneegrid v22nasid seda endale sobilikus suunas. Sellele j2rgnevalt siis Big Al tegigi avalduse, et ta ei taha, kuigi spekulatsioonid ajasid teda jasja kaaluma. Aga, noh, Londoni ajakirjanikud said 2000.a. oma tahtmise ja saavad ilmselt varsti ka Erikssoni (siia asemele v6ib panna s6na \"said\" j2rel ka nimed Robson, Venables, Hoddle) puhul seda.

            Koondisest r22kides. Franny Jeffers on variant, mida tasub proovida ja miks mitte ka Shola Ameobi, kes on sel hooajal l88nud rohkem kolle kui koondislased Smith, Heskey ja Vassell. Samuti on lahendus vasaku 22re probleemile erineva m2nguskeemi kasutamine. Reali 4-3-1-2, kus Carlos katab yksi praktiliselt kogu vasaku 22re, mis v6imaldab luua keskele poolikute paari, kes katavad Zidane\'i.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

              inglise vasakule äärele pole lahendus mitte 4-3-1-2 vaid barry
              Pärtel Tomberg

              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
              http://www.isepankur.ee
              info@isepankur.ee

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                Ja Alan Smith on praktiliselt terve hooaja olnud paremal äärel ning kui ründes, siis on ka väravad tulnud.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                  Inglismaa U-17 läbis raskusteta valikmängud ning kindlustas pääsu EM-finaalturniirile, mis peetakse maikuus Portugalis. Alistati Tshehhimaa, Slovakkia ja Shotimaa.

                  Ülaltoodud postitusi lugedes meenub üks asi, millest siin kunagi varem kirjutasin. Nn. \"oma klubi\" mängijate promomine ainuvõimalike lahendustena ei ole kuigivõrd mõttekas vist. Minu meelest on see meie kõigi Inglise vuti huviliste nõrkus siin foorumis. Ei oska vaadata asjale laiemalt, kui oma klubist lähtudes...
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                    palju on ingliastest häid vasakpoolikuid ? jubevähe.. barry üks nendest.. ta on terve hooaeg mänginud vasakul äärel.. löönud sealt väravaid.. andnud sööte ja olnud üldse tubli


                    ütle veel mõni selline inglise vasakpoolik
                    Pärtel Tomberg

                    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                    http://www.isepankur.ee
                    info@isepankur.ee

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                      Nojah...ma ei kahtle üldse, et Gareth Barry on Villale väga oluline ja hea mängija, aga asi on pisut keerulisem minu arust.
                      Kas Barry on see maailmaklassiga mängija, kes sobiks Beckhami, Scholesi ja Gerrardi kõrvale? Viimase kolme kohta on Eriksson teatavasti öelnud, et nood on igal juhul tema esimene valik. Nagu on ka Campbell, Ferdinand ja Owen. Aga veel? Oleks vaja 11 mängijat, kes oleksid võimelised võitlema kõige kõrgematele tiitlitele, mis koondistele jagatakse. Väravavaht, äärekaitsjad, poolkaitsja, ründaja. Minu meelest ei piisa sellest, et näiteks Newcastle\'i pooldaja ütleb - Ameobi, Liverpooli oma Heskey, Leedsi toetaja Smith jne.
                      Mina olen sama rumal kui teisedki ja pole minul mingit lahendust varrukast võtta, lihtsalt tahaksin, et diskussioon oleks laiapõhjalisem. Vahest vaatame ka neid klubisid, keda otseselt ei toeta - võib-olla hoopis vihkame.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                        Ma pole öelnud, et Smith\'i PEAB võtma. Lihtsalt parandasin Jaani, kes väitis, et Smith on sellel hooajal tegutsenud ründajana.

                        Praegusel hetkel ütlesin ma pigem, et Smithi pole mõtet kaasata, sest selline kohtade rotatsioon mindagi head ei anna. Samas näitas Smith nendes kohtumistes, mis ta U-21 (valiti Inglismaa parimaks kui ma ei eksi) ja A-koondise eest mänginud on viimase aasta sees, suurepärast mängu. Lisaks oleks Oweni kõrvale ju täitsa vaja sellist box-to-box mängijat nagu seda on Smith.

                        Kuid see täitsa minu arvamus.

                        P.S. Heskey on null.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                          Originally posted by Martin
                          P.S. Heskey on null.
                          Tore, et sa niiviisi arvad. Aga viitan juba selle teema 6. ja 7. leheküljel peetud diskussioonile, kus sa seda juba välja ütlesid. Huvitav oleks hoopis teada: kes ei ole null?
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                            barry heade omaduste hulka kuulub see, et ta on võimeline ka pisut kaitset toetama. ashley c on seda tüüpi kaitsja, kes vajab suht palju toetust. üldsegi on gerrard poolikutest sageli ainus, kellest kaitse toetamisel vähegi mingit tolku on. scholes, beckham, sinclair, cole on kõik kahtlemata väga toredad ründavad poolikud, aga selline keskväli töötab ainult pisut nõrgema vastase vastu. isegi tulihingelised manu toetajad peavad ilmselt nentima, et surve alla jäädes on scholes ja eriti beckham ikka suht väärtusetud mehed. ise arvan, et nii mõnegi (tugevama) vastase vastu oleks mõni leebowyeri või alansmithi taoline mees parempoolikus oluliselt tõhusam. paberi peal meeldiks mulle vot siuke inglise koondis:
                            robinson(ärge mu avatari vaadake, see on vaatega tulevikku)
                            mills-ferdinand-campbell-cole
                            beckham-gerrard-butt-barry
                            scholes
                            owen

                            no ja kui persse kiskuma hakkab, siis lükkaks sisse just üllatusvõimelisi onusid: smith, bowyer, vassel, j.cole, beattie, parlour(ei tohi naerda. igati põnev mängija mu arust)

                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                              tähendab.. tõesti ma ei tea mis juhtub kui ta koos becksi gerrardi murphyga mängib a ntks kasvõi reedelmanu paremat äärt kottis julmalt barry poiss on end vasakul äärel uuesit leidnud ja kõlbab küll selliste maailmaklassimeestega koos mängima
                              Pärtel Tomberg

                              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                              http://www.isepankur.ee
                              info@isepankur.ee

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Inglise koondise tegemisi\'

                                Originally posted by mcnamara
                                Originally posted by Martin
                                P.S. Heskey on null.
                                Tore, et sa niiviisi arvad. Aga viitan juba selle teema 6. ja 7. leheküljel peetud diskussioonile, kus sa seda juba välja ütlesid. Huvitav oleks hoopis teada: kes ei ole null?
                                Owen, Scholes, Giggs jne... jne... väga paljud mängijad siis. Inglismaa ründajatest Owen ja Shearer on eraldi klass. Viimane küll retired of course. Nendele lisaks valiks siis Jeffers, Smith (kui ta saaks ründes mängida), Darius ja James (see Southamptioni oma selgelt) maybe samuti. Heskey on aga null.

                                P.S. Viidates lehekülgedele 6 ja 7, siis - kordamine on tarkuse ema No offence of course.
                                P.S.S. Fowlerit ja Rooney\'t hetkel ei arvesta. Esimene kuidagi kehva olnud ja teine liiga noor.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X