320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
    Lewa ju Manus juba. Pole vaja kedagi osta. Mehed on mängima vaja panna
    Tänaste juttude kohaselt ikka Bayernis.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Tänaste juttude kohaselt ikka Bayernis.
      Klopp olla öelnud, et tänased jutud on bollocks. Samas: Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri 32m

      For all those keeping asking about Lewandowski and Manchester United, I already said months ago it was done to Bayern.


      Seesama vend ütleb ka, et Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri 32m
      Mourinho to Chelsea pretty done now also for both tomorrow Marca edition and Sky Italy.


      Mis personaalselt polegi kõige rõõmsam uudis. Too pold päris see suund, kuhu ma kujutasin klubi oma viimaste aegade ostude põhjal minevat. Pluss ma kaotan kasutaja ChelseaFC'le kihlveo, annoying as fuck


      See kutt ütles ka, et Roma ja Jose trehvasid ja viimase üks tingimus oli, et Falcao tuleks, mille peale esimene rääkis, et already workin on it. Ilmselt itaallased teavad paremini, kuivõrd seda venda usaldada võib, aga nii palju, kui aru olen saanud, siis päris väljamõtleja pole?

      Aa ja Falcao ka ei vaimusta, vähemalt mitte enne, kui ta näitab siinkandis ka üle 3 aasta, kuis maailmaklassist ründaja tegutsema peaks. Hind ja vanus noh. Tuhnige midagi uut ja huvitavat välja.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Team: Cech; Azpili, Ivan, JT (c), Cole; D Luiz, Lamps; Ram, Haz, Moses; Torres. - subs: Turn, Cahill, Bert, Mik, Oscar, Mata, Benay. C'MON CHELSEA

        Chelsea coeff just tõusis 2.40 pealt 2.75 peale...Basel is the bookie's favorite now.

        Midfielder D.Luiz on iseenesest lahe. Baselil sama meeskond kellega spursi võideti...Will be interesting.

        Kommentaar


          Hõumid, pritsige tänane koosseis ka, kui ilmub. Tahaks teada, kas tasub tänast mängu vaadata

          edit: christmas came early this year
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            mehed on väsinud

            Kommentaar


              Chelsea viimased 10 minutit on alati nii frustreerivalt ebakindlad, aga võõrsilvärav ja viik...not bad. ooops, võit hoopis , stream läks 90+ kinni

              Kommentaar


                Chelsea on halb, Basel on halb, kohtunik on halb. Tahaks seda 90 min oma elust tagasi.
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Aitäh David Luiz, lähen poole rõõmsamana magama, enne kui ta karistuslöögi lõi, näitasin ma ekraaani peal näpuga, kuhu taevasse ta selle lööb aga ei õnneks
                  2 vöörsilväravat=hea

                  Kommentaar


                    David Luiz! Palju see härra juba väravaid kokku löönud on Chelsea eest?

                    Kommentaar


                      Lõpp hea, kõik hea

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Mille eest see kohtunik penalti andis? Lihtsalt niisama? Tahan siis annan? Naiste jalkat siuke vilistama saata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                            Pluss ma kaotan kasutaja ChelseaFC'le kihlveo, annoying as fuck

                            Ah see ruumor jõuab veel 3 korda äärmuseid muuta, ma arvan. Kuigi usun, et Jose on oma plaane vagusi hoidnud, kuna tahtis praegusied poisse CLiks 100% kontentreeritud hoida. Ja Chelsea hoiab ka kuni 19nda Maini oma suu arusaadavatel põhjustel lukus.


                            Kui aga mängu juurde tulla, siis Luiz palun jättagi poolikusse! Mikel on viimasel ajal (või nohh enamuse oma sinisest karjäärist) rõvedalt keskpärane ja igav mängija ning David on nagu sõõm värsket õhku seal võrreldes Obiga. Tore on ka see, et ilma Matatatata saadi päris ilusti hakkama. Moses oli küll Fulhami vastu väga mannetu, kuid Euroopas tundub ta hakkama saavat ning usun, et saab ka kordusmängus alustada. Nüüd peaks Swansea vastu suht tugev koosseis värkse olema ning korduskohtumiseks saab ilmselt ka mõistlikuse piires rotateerida. Basel mängust päris väljas veel pole, kuid vähemalt kaht väravat neil vaja on ning kui vaadata, kui sõel nende kaitse on, siis ilmselt rohkemgi.

                            Kommentaar


                              Ma ei tea kuidas Mikeli just keskpäraseks kutsuda saab. Kohati vajub küll endal suu lahti kuidas kutt just see hooaeg ikka korralikult jääb kahe-kolme mehe vahel palli peremeheks. Aga Luiz keskväljale jätta on minuarust parem idee jeps jeps
                              Algselt postitas zip
                              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                              Kommentaar


                                Wenger kommenteeris,et Mourinho tagasitulek paneks Chelsea suvel oste tegema. Suht palju ikka räägitakse tast, paistab,et nii pea kui hooaeg läbi tuleb ametlikult ka asi välja. Ei jõua ära oodata!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X