320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ära nori tüli nüüd, Kivi on fenomen ja ekstrasens, küll tema teab keda osta vaja
    Algselt postitas zip
    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

    Kommentaar


      Kodu mängu fakt võib muutuda aga kahtlane. Keegi oskab öelda, kas viimased 2 väidet on õiged või kuskilt puu otsast võetud?
      Ise leidsin ainult mingi vigase artikli googlist, mille najale toetuda ei julgeks.

      Kommentaar


        Ilmselt ta tõene on. Personaalselt on pisut piinlik, et legendi lahkumise varjus Chelsea fännid ikka oma asja ajama kibelevad. Aga mis seal ikka. Ja no JanK, tutut!
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Ma olen mitu korda öelnud, et ei ole vaja kedagi osta, mehed on mängima vaja panna. Adebayori jutt oli, et pigem ostaks tema mingi 7-8 milliga, kui Falcao 60-ga. Selge see, et teda selle eilse pärast ei osteta. Kuigi eks Abral võis korraks tuksatada küll.
          Ja mis 28 a jalgpalluritel viga on ? Mis on jalgpalluri parim vanus? 27+

          Kommentaar


            Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
            Keegi oskab öelda, kas viimased 2 väidet on õiged või kuskilt puu otsast võetud?
            0 - The only British team Manchester United have faced under Sir Alex Ferguson but never beaten are Southend United. Bogey
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
              Ma olen mitu korda öelnud, et ei ole vaja kedagi osta, mehed on mängima vaja panna. Adebayori jutt oli, et pigem ostaks tema mingi 7-8 milliga, kui Falcao 60-ga. Selge see, et teda selle eilse pärast ei osteta. Kuigi eks Abral võis korraks tuksatada küll.
              Ja mis 28 a jalgpalluritel viga on ? Mis on jalgpalluri parim vanus? 27+
              Alles sa siin ju hädaldasid, et Rafa teeb oma vahetustega meeskonda nõrgemaks.

              Kommentaar


                Kas admin lubad et ma kirjutan siia lühikokkuvõtte väljasõidust ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Long John Vaata postitust
                  Kas admin lubad et ma kirjutan siia lühikokkuvõtte väljasõidust ?
                  Keegi ei keela.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Pigem tuleks suve alguses treenerilood paika panna ning paika panna korralik taktika, sest see mida me hetkel mängime ei sobi ju absoluutselt...., uus taktika vastavalt treenerile ning siis ka mõni ost/müük kui see on vajalik. Ma ei saa aru, mis transferitest hetkel üldse jahuda saab?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Pigem tuleks suve alguses treenerilood paika panna ning paika panna korralik taktika, sest see mida me hetkel mängime ei sobi ju absoluutselt...., uus taktika vastavalt treenerile ning siis ka mõni ost/müük kui see on vajalik. Ma ei saa aru, mis transferitest hetkel üldse jahuda saab?
                      Eks tegelikult nii peaks olema ka. Kui Rafa nii ehk naa ära läheb, siis peaks olema uus treener see, kes hakkab meeskonda üles ehitama, mitte ei ostaks Rafa soovitusel uusi mehi sisse, kes uue treeneri plaanidesse vb üldsegi ei kuulu.

                      Kommentaar


                        Ja nii see käib ka. Me siin ei tea ju sittagi, kui kaugel asjalood on ja mis teemadel Roman Eclipse'i pääl sõbrakestega arutab.

                        see mida me hetkel mängime ei sobi ju absoluutselt....,
                        räägid lähemalt ehk? muuhulgas ka visioonidest nt
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Long John Vaata postitust
                          Kas admin lubad et ma kirjutan siia lühikokkuvõtte väljasõidust ?
                          oleneb. palju sa oled valmis maksma?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Team:
                            Cech;
                            Azpilicueta, Cahill, JT (c), Cole;
                            Ramires, Lampard;
                            Hazard, Mata, Moses;
                            Ba

                            subs: Turnbull, Ivan, D Luiz, Ake, Benajuut, Oscar, Torres.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              we are soooooo gonna be in the champions league
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                No nii, nüüd on persses.
                                Remember, remember, we're shit in November!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X