320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

    riks 12//// mu msn on eduardkangur@msn.com

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

      Algselt postitas Drogba
      Essien kahjuks siis võibolla Egiptusesse ei sõida.
      kas reo-cokeri taklaus oli seega rublade eest tellitud???

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

        Algselt postitas OskarM


        Mõrvar-Michael ja Crespo vahetati vigastustega välja.

        Ei soovi ühelegi sportlasele vigastusi, aga aasta on paljutõotavalt alanud. Sinine masin tuleb seisma panna!
        sinu asemel ei köhiks liiga palju

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

          Tead, selle internetis vaidlemisega on nagu ta on. Et isegi kui ma vastaks sulle millegi vaimukaga, on üks vaidluse osapool ikka retarded. Saada mulle PM, kui midagi selgeks tahad teha või hoia suti kinni.

          Mis puutub Mõrvar-Michaeli käekäiku, siis see oli stsenaariumisse sisse kirjutatud. Varem või hiljem oli see tulemas ja tänane karm, kuid mitte sihilikust sissesõidust saadud vigastus on vaid hale koopia sellest, mida mõrvar ise korda saatnud. Sellised mehed tuleb mängust eemal hoida ja kõrvalejäämine enamusest tänasest mängust ja loodetavasti ka mõnest edasisest mängust tuleb vastasmängijatele vaid kasuks. Seega on aasta hästi alanud.

          Algselt postitas eestimees

          sinu asemel ei köhiks liiga palju

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

            Algselt postitas OskarM


            Tead, selle internetis vaidlemisega on nagu ta on. Et isegi kui ma vastaks sulle millegi vaimukaga, on üks vaidluse osapool ikka retarded. Saada mulle PM, kui midagi selgeks tahad teha või hoia suti kinni.

            Mis puutub Mõrvar-Michaeli käekäiku, siis see oli stsenaariumisse sisse kirjutatud. Varem või hiljem oli see tulemas ja tänane karm, kuid mitte sihilikust sissesõidust saadud vigastus on vaid hale koopia sellest, mida mõrvar ise korda saatnud. Sellised mehed tuleb mängust eemal hoida ja kõrvalejäämine enamusest tänasest mängust ja loodetavasti ka mõnest edasisest mängust tuleb vastasmängijatele vaid kasuks. Seega on aasta hästi alanud.

            Algselt postitas eestimees

            sinu asemel ei köhiks liiga palju
            mis kuradi mõrvar? kle ega gerrard ka puhas poiss pole, on ka päris julmi asju teind väljakul aga sa vats nõnna noor et ei mäleta neid asju....peale kauba asjad on suureks puhutud essieni kallal nagu õhtuleht juba.peale kauba vaevalt ta ju meelega tegi diterile liiga see ju loogiline!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

              Essienile oli juba enne saabumist karmi mehe kuulsus külge poogitud ja eks lihtne on teha avaldusi stiilis - näe, mis ma ütlesingi. Hamanni intsident oli karm, tunnistan. Samas olen ma sel hooajal näinud nii mõnegi Chelsea mängu Essieniga peaosas ja mingit erakordset vägivaldsust pole täheldanud. Agressiivse stiiliga peaks ju Inglise liiga huvilised küll harjunud olema. Niipalju kui mina Lyoni aegadest mäletan, polnud tal ka Prantsusmaal rohkem kui paar suuremat intsidenti. Tõsi, seda liigat ei jälgi isiklikult eriti. Siinkohal kehtib suures osas ikka see pinnu/palgi teema.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                Boltoni Ben Haimile tegi samamoodi \"Hamannit\" ja Arsenaalikul lõi küünarnukiga esihamba välja. Pind, pind, mis muu.

                Algselt postitas jyriöö
                Essienile oli juba enne saabumist karmi mehe kuulsus külge poogitud ja eks lihtne on teha avaldusi stiilis - näe, mis ma ütlesingi. Hamanni intsident oli karm, tunnistan.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                  Chelseaga liitus siis hooaja lõpuni Maniche, kes peaks asendama keskväljakul mängivat Essieni, sest Essien ravib vigastus ning ei saa mängida Meistrite liiga mängudes Barcelonaga kuna teda karistati kahe mängulise keeluga.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                    Üsnagi asine lisa squad depthi sügavdamiseks ja tähelepanuväärne et rahakraane ei pidanud üldse keerama hakkama. Portugallased saavad trennis nüüd jällegi omaette platsi servas koera mängida.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                      Midagi kollast teile ajaviiteks.
                      Cole sai kolki.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                        Cole\'ist muidugi kahju. Eks meie kõigiga on selliseid asju juhtunud. ChelskiTV pealt sai kord igavusest üht saadet temast vaadatud ja inimesena jättis ta küll hea mulje, ükskõik milline greg louganis ta ka väljaku peal pole...
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                          Kahju temast jah.
                          Huvitav mis Mporinho ütleb selle peale

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                            Algselt postitas riks12
                            Kahju temast jah.
                            Huvitav mis Mporinho ütleb selle peale
                            At this moment, Joe Cole is untouchable.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                              Ma kohe ei saa.
                              Midagi veel JC fännidele.

                              Mall intro!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                                Terry on vist eile pidu pannud ja nuud pohmakaga ringi jooksmas
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X