320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Wallace

    Kommentaar


      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
      DDR saabus Londonisse.
      Äkki räägid lähemalt?
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        After the Blues' 1-0 friendly win over Singha All-Star XI, Mourinho was grilled about his pursuit of the England star in the ensuing press conference.

        When asked if Chelsea were bidding for anyone else, Mourinho simply replied: "No."

        And when he was then asked if it's 'Rooney or bust' for him this summer, the Portuguese coach's response was just as straightforward: "Yes."


        Mäng ise oodatult suurt midagi ei olnud, suisa niivõrd, et teise poolaja jooksul jäin magama. Seega kui kellelgi on infi, kuidas uued ja vanad paistsid, siis kuulaks huviga. Esimene poolaeg oli nõnda, et Wallace ja KDB olid badassid (mis mõttes Chelseas keegi surnud palli lüüa oskab, onja?), Shirley oli sitt, Kalasil pold sittagi teha, Essien oli ok, Ramires ei oska jätkuvalt sööta ja Piazon pold pildis eriti. Aa ja Ashley paistis ka üllatuslikult täitsa terav.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
          et teise poolaja jooksul jäin magama.
          ma ka

          Kommentaar


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            Shirley oli sitt
            Sitaks ma teda ei kutsuks, tüüp võttis vasakul ääres ilusti mängijaid ette, hoidis hästi palli ja tegi paar OK tsenderdust kasti...nothing special aga sitt küll mitte. Pärast teist poolaega läksin ma fantasy.premierleague.com saidile, valisin oma meeskonna, ning panin väga kindlakäeliselt Eden Hazardi kapteniks. He's got it.

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Sitaks ma teda ei kutsuks, tüüp võttis vasakul ääres ilusti mängijaid ette, hoidis hästi palli ja tegi paar OK tsenderdust kasti...nothing special aga sitt küll mitte. Pärast teist poolaega läksin ma fantasy.premierleague.com saidile, valisin oma meeskonna, ning panin väga kindlakäeliselt Eden Hazardi kapteniks. He's got it.
              Võimalik, et pingutasin üle. Kõik, mis mina nägin, olid pallikaotused ja söödud oma väljakupoolele. Ja tõsi, mõni hea pall kasti ka. Aga just selle sama Hazardiga võrreldes eriti ikka ei päde küll. Samas, tegu oli ikkagi esimese sõpakaga. Chill and wait. Äkki miskit ikka tuleb säält torust.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Äkki räägid lähemalt?
                Daniele De Rossi. Miks ja kuhu ta edasi läks, ei oska öelda, Londonisse ta igatahes maandus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  ma ka
                  Tööjuures töökaaslane vaatas streami, ütlesin talle et kui skoori ütleb või hakkab liiga edevaid nägusid tegema siis saab tappa...
                  Ootasin siis et jõuan rahulikult koju ja vaatan õhtul kordust ( hoidsin eemale nii foorumitest, facebookist kui ka ajalehtedest.. peale 15dat minutit ei suutnud enam süveneda .. vaatasin flashscore´st tulemust ära... kui pendla hetk oli vaatasin pendla ära edasi ei mäleta.. kas vahetasin kanalit või käis taustaks.. a ei .. fifat mängisin ...
                  Pennal oli ilusti löödud... muud ei kommenteeri

                  Kommentaar


                    Minu unistus.

                    Kommentaar


                      Tra ajakirjanikud on ikka debiilikud ei muud. Chelsea ei pakkunud Rooney eest EI MATAT ega EI LUIZI, ainult mingi summa raha ja oodatakse ManU vastust.

                      Kommentaar


                        Ma arvan, et nad ei oota isegi mingit vastust enam. Pretty sure, et see pakkumine oli midagi alla 25M ja sellega saadeti nad pikema jututa nahui.

                        'The situation has been cleared. Chelsea offered 10M and a Juan Mata shirt for Rooney.'
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          BREAKING NEWS : Wayne Rooney is set to join Chelsea after his wife Coleen agreed personal terms with John Terry

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MMclub Vaata postitust
                            BREAKING NEWS : Wayne Rooney is set to join Chelsea after his wife Coleen agreed personal terms with John Terry
                            üritasid vaimukas olla.. aga ei tulnud hästi välja.


                            proovi uuesti

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Herr Vaata postitust
                              üritasid vaimukas olla.. aga ei tulnud hästi välja.


                              proovi uuesti
                              Vabandust, ju polnud naljakas kui üks osapool nutab

                              Kommentaar


                                Mind võttis küll muigama

                                Kommentaar

                                Working...
                                X