320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    liiga ründav? ma sain aru, missa mõtlesid, aga väljendus see taas veits koomilt,


    btw, härra nasfal. isiklik huvi. millest tuleneb sinu huvitav kasutajanimi? kirjutasid nafta valesti?
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      MOTD kokkuvõtet tänasest mängust on kuskilt leitav ?

      Kommentaar


        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
        liiga ründav? ma sain aru, missa mõtlesid, aga väljendus see taas veits koomilt,


        btw, härra nasfal. isiklik huvi. millest tuleneb sinu huvitav kasutajanimi? kirjutasid nafta valesti?
        Vajutasin kunagi 9 aastasena mingis arvutimängus nimelahtri kohas suvaliselt nuppe ja kokku tuli Nasfal. Tegu võis olla äkki Counter Strikega, kuid pole kindel

        Kommentaar


          Algselt postitas Homie Vaata postitust
          Oskab keegi kommenteerida John Obi Mikeli olukorda? Tundub, et mees on täiesti Mourinho rotatsioonist väljas. Mingi hetk tundis vist Fenerbache huvi, kuid nüüd pole enam mõnda aega midagi kuulda olnud.
          mikeli kohta olen aru saanud, et conf cup pluss mingi puusakas (pluss tegelt ka väidetav türklaste huvi). ise teda kindlasti nii halvaks ei peaks, et vaja kohe nahui parseldada, pluss oli ju Jose see,kes ta meile tõi. Seega, eeldatavasti teatav ebavalmidus, muud midagi
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Vajutasin kunagi 9 aastasena mingis arvutimängus nimelahtri kohas suvaliselt nuppe ja kokku tuli Nasfal. Tegu võis olla äkki Counter Strikega, kuid pole kindel
            okei. vaata, et sa foorumis samamoodi postitusi ei koosta siis
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
              okei. vaata, et sa foorumis samamoodi postitusi ei koosta siis
              Eks ma annan endast parima

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Mine maga kaineks....
                Casillas ei saanud Mourinhoga läbi lihtsalt, sest ennem sobis ta küll ja Mourinho kiitis teda taevani, kuid midagi juhtus nende omavahelistes suhetes ja taktikaga polnud seal midagi pistmist.
                Uus treener ja Casillas ikka pingil. Aga vb Mourinho valdab tipptasemel hüpnotiseerimist ning Ancelotti on nüüd tema käpa all. Aga ma lähen magan siis kaineks ennast kuni sa klõbistad suvaliselt klaviatuuril.

                Kommentaar


                  Algselt postitas realking Vaata postitust
                  Uus treener ja Casillas ikka pingil. Aga vb Mourinho valdab tipptasemel hüpnotiseerimist ning Ancelotti on nüüd tema käpa all. Aga ma lähen magan siis kaineks ennast kuni sa klõbistad suvaliselt klaviatuuril.
                  Mine maga kaineks tõesti

                  Kommentaar


                    ^
                    Mängu ajal öeldi kah et näe Ivan materdab ja siis pmst vaatad kuidas kutt persega lükkab terve müüri minema.

                    Mäng täna vähe jobul ajal aga no kes siis vaatamata jätab. Benteke ja Lukaku võiks alustada ja siis lihtsalt kakelda omavahel et meie väravat ei ohustataks. Kui suudetakse sama mängu emuleerida nagu Hulli vastu esimene poolaeg siis pole meil vist väga karta vaja aga sellegipoolest ei tohi perset pühkima minna. Pakun et koosseis jääb enamasti samaks nagu ta oli,

                    Pjotr; Azpili, Cahill, Terry, Cole; Lampard, Essien; Moses, Oscar, Hazard; Lukaku
                    Algselt postitas zip
                    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                    Kommentaar


                      Top 3 persed Chelseas:
                      1) Eva
                      2) - 3) Hazard ja Ivan
                      #nohomo
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Keegi õlle peale tahab teha, et Eto'o tuleb Chelseasse ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          persed Chelseas:
                          1) kõik
                          fixed.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                            ^
                            Mäng täna vähe jobul ajal aga no kes siis vaatamata jätab.

                            Pjotr; Azpili, Cahill, Terry, Cole; Lampard, Essien; Moses, Oscar, Hazard; Lukaku
                            Mäng oli vähe jobul ajal siis kui nad usas mängisid ?! Mis kellaaeg on 21 45.. ma joon oma viimase energiajoogi sel ajal alles

                            Koosseisu ei hakka ennustama

                            Kommentaar


                              Ei tahaks väga uskuda, et nii palju nimesid eelmisest mängust ka täna alustab. Lamps kindlalt natuke vässu ja Oscar ilmselt ka istub algul. Kaitse suutis 0'i hoida, oleks vaffa kui täna sama liin sama teeks, aga ma räägin teile see Aston Villa rünne on kõva. Eelmine hooaeg elati ilmselt sisse veel ja vahepeal oleks peaaegu Championshipi langetud, aga ma ei ennustaks neid üldse nii madalale liigapositsioonile nagu paljud on teinud. Oldi ju mõni hooaeg tagasi stabiilselt 6ndal positsioonil. See muidugi ei tähenda, et sellise kvaliteediga meeskond nagu Chelsea täna 4-0 võitu ei võtaks, üritan lihtsalt Arsenali fänne lohutada.

                              Kommentaar


                                Lukaku võiks koos Torresega alustada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X