320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuule V2rnik, mis teema sul t2na selle Kanteriga on? Eriti ei koti kedagi nagu kergej6ustik siin teemas...aga Eto koha pealt ei hakka ennem isegi pool k6vaks/pehmoks ajama, kui asi kindel pole(ehk ametlik kinnitus kodukal!).

    Kommentaar


      Muu pasa kõrval mainiks veel ka ära, et liigakarikas saadi vastaseks Swindon.

      Kommentaar


        miskipärast arvan et samuel ei olnud ka VÄGA motiveeritud seal anzis...

        Kommentaar


          Miks ta ei oleks pidanud seal motiveeritud olema? Palk jäi väikeseks või....

          Kommentaar


            Kuule Torrese fanboy, võtaks ehk tuure maha siin veidi? Saan aru, et sulle ei lähe peale need uued ostud, aga ehk annaks neile võimaluse enne kui tulistama hakkad? Oma lemmiku suhtes oled sa seda ju ka teinud. On ju selgelt näha, et ründeliin on hetkel saast ning praktiliselt pool akent on üritatud ka korraliku meest sinna ette tuua. Jose on ka selgelt teada andnud, keda kõige meelsamini seal näeks, aga paraku tundub, et see soov siiski ei täitu. Teised suve algul saadaval olnud tippründajad pole ka enam saadaval ning antud juhul tundub Samuel parim lühiajaline variant. Oma parimatel hooaegadel oli mees ju pidurdamatu. Ning muidugi on raske seal Anzhis endast 100% anda kui vaadata mis kino seal pidevalt toumub.

            Fakt on aga hetkel see, et Ba ja Torres ei ole korraliku Premmi satsi jaoks piisavalt pädevad hetkel. Lukaku ise aga seda liini (veel) juhtida ei suuda.

            Kommentaar


              Kuule võta ise tuure maha...
              Väidan seda et oleks ehk aeg hakata mängima kahe ründajaga mitte eksperimenteerima uute ostudega! ( Anna mulle see garantii et Rooney või keegi teine seal ees uuesti ära ei kustu ?? - seda ju ei ole.. paugutas Demba Ba´gi poole hooajaga 13 kotti .. siniste eest täiesti saamatu jällegi ... )

              Muuta seda mänguskeemi juhul kui kõik on nii saamatud seal ees... siin juba tükkaega kõik treenerid üritanud rotateerida ees üksikut ründajat ja keegi ei saa hakkama ? Torres Torreseks.. ta on saanud juba chelsea nö. kobakäpa tiitli endale.. aga Demba Ba ju paugutas korralikult mis siis "kummiks" muutis ... ??

              Meil on pingil FT, Ba ja Lukaku.. ning eksperimenteerida ManU vastu Schürrlet cmon ... minu arust tuleks läheneda kahe ründajaga asjale ning see et mu eelistatuim variant oleks Torres on mu enda asi ...

              Samamoodi nagu sina ootan ka mina Chelsea võitu ... lisa boonusena tahaks muidugi näha kuidas FT selle võidu ära toob aga lõpuvile jaoks on ju ikkagi tähtis siniste võit...

              Peace !

              Kommentaar


                Algselt postitas MMclub Vaata postitust
                Kuule võta ise tuure maha...
                Väidan seda et oleks ehk aeg hakata mängima kahe ründajaga mitte eksperimenteerima uute ostudega! ( Anna mulle see garantii et Rooney või keegi teine seal ees uuesti ära ei kustu ?? - seda ju ei ole.. paugutas Demba Ba´gi poole hooajaga 13 kotti .. siniste eest täiesti saamatu jällegi ... )

                Muuta seda mänguskeemi juhul kui kõik on nii saamatud seal ees... siin juba tükkaega kõik treenerid üritanud rotateerida ees üksikut ründajat ja keegi ei saa hakkama ? Torres Torreseks.. ta on saanud juba chelsea nö. kobakäpa tiitli endale.. aga Demba Ba ju paugutas korralikult mis siis "kummiks" muutis ... ??

                Meil on pingil FT, Ba ja Lukaku.. ning eksperimenteerida ManU vastu Schürrlet cmon ... minu arust tuleks läheneda kahe ründajaga asjale ning see et mu eelistatuim variant oleks Torres on mu enda asi ...

                Samamoodi nagu sina ootan ka mina Chelsea võitu ... lisa boonusena tahaks muidugi näha kuidas FT selle võidu ära toob aga lõpuvile jaoks on ju ikkagi tähtis siniste võit...

                Peace MF !
                Kannatust, mängitud on kõigest 3 mängu ja terve hooaeg on veel ees. Torres on saanud ju piisavalt võimalusi, miks mitte lasta teistel proovida?

                Kommentaar


                  Las ta jääda ... lihtsalt...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MMclub Vaata postitust
                    Jätame selle Torrese teema juba äkki ?
                    No Ba-d ma ei hakanud nimetama, sest pole ka teab mis imelisi mänge Chelseas teinud. Jääb alles Lukaku, kes suht noor veel ja küll ka tema oma võimaluse saab. Mu point oligi rohkem selles, et terve hooaeg on veel ees ja küll kõik vajalikud vennad saavad ka oma võimaluse. Keegi ei tea ju täpselt mis Mou peas toimub.

                    Kommentaar


                      MMclub jutus on ju iva olema. Praegune mängustiil lihtsalt ei ole selline, mis lubaks ründajatel "särada". Sa võid tuua ette ükskõik kelle, kuid kui praegused mängud on näidanud, et pall jääb poolkaitsesse toppama ründaja jäävad tihtilugu mängust välja. Kes karanteerib, et kui tuleb Eto või Rooney, et siis hakkab ründest väravaid tulema. Ba lõi Newcastlis poole hooajaga 13 väravat, kuna oli kaaslane kõrval ja see lubas ka kombineerida. Tuli Chelseasse ja muutus täielikuks nulliks, kuna pidi koguaeg söötu tagasi lükkama ja hiljem sealt talle enam söötu ei tulnud.

                      Kommentaar


                        Ehk siis kaotada ründajaalune positsioon, kuhu on Chelsea'l terve hunnik mängijaid, et tuua ründajatele tähesära?
                        Sellised 2-ründajaga formatsioonid on põhjusega välja suremas. Andke aega, Lukaku tundub olevat täpselt õige mees, kes lõpuks kunagiste Drogba hiilgeaegadeni jõuab ja üksiku ründajana tegusid tegema hakkab.

                        Kommentaar


                          Chelseal polekski ründajat vajagi panna ette, aga kuna neid koguni 3on siis mis sa teed. ja kui kahe ründajaga mängida, siis kuhu sa need poolkaitsjad paned??

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                            Ehk siis kaotada ründajaalune positsioon, kuhu on Chelsea'l terve hunnik mängijaid, et tuua ründajatele tähesära?
                            Sellised 2-ründajaga formatsioonid on põhjusega välja suremas. Andke aega, Lukaku tundub olevat täpselt õige mees, kes lõpuks kunagiste Drogba hiilgeaegadeni jõuab ja üksiku ründajana tegusid tegema hakkab.
                            Manchester United says Hello

                            Kommentaar


                              Eks nüüd on tiitlite eest saadud rahadega ja ka niisama Abra rahakoti sisu koosseisu kulutatud ja Mourinhol tükk tegemist ja valimist, kes on kellest parem. Lähiajal muutume me nagunii rämedaks kullaauguks kust on võimalik saada odavalt keskväljatalente, kes on mänguaja puudumise tõttu rahulolematud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                                Manchester United says Hello
                                Ära hakka üldse ManU siia sisse tooma, see on täiesti teiselt planeedilt klubi. Ferguson tegi alati kõike omamoodi, vana stiiliga. Tuli ikka ja jälle ära. Ilmselt oleks eelmine aasta liiga ka Bartheziga väravas ja Solskjaeriga ründes kinni pandud...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X