320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hakkasin kirjutama, et Chelsea võitis just karika, ja 6 sek hiljem löödi 2-2.

    Kommentaar


      Algselt postitas Saint13 Vaata postitust
      Mõnusalt pargite ikka, nagu 2011 finaal oleks. Oma värava kobistasite ka mõnusalt ikka.
      Mõnusalt pargite? Kümnekesi Bayerni vastu, maailma üks paremaid meeskondi, isegi oleme suurepäraselt vastu pidanud. Sinu Arsenal oleks ammu püksid täis teinud.
      Remember, remember, we're shit in November!

      Kommentaar


        No perses, kurat 30 sekundit enne lõppu ja ma olin nii kindel, et see on kotis. Ja kohe oli kuidagi tunne, et Lukaku, kel vähem kogemusi sel tasemel, ei saa sisse. Bayern oli küll domineerivam pool, aga arvestades, kuidas me vapralt kümnekesi pidime mängima, väärisime seda võitu minu meelest rohkem. Aga noh, sellegipoolest oli see suurepärane mäng Chelsea poolt. Eriti head olid Luiz, Schürrle ja Hazard. Kui sellist taset suudame hoida, teeme veel suuri tegusid Euroopas see aasta. Ma ainult sügavalt loodan, et Williani ja Eto'o tulek midagi perse ei keera.
        Remember, remember, we're shit in November!

        Kommentaar


          kust te sellise neegri saite?
          Invest In Africa

          Kommentaar


            täitsa perses

            Kommentaar


              Kas Cole veel vähe pendlaid mööda on löönud, et ta ikka ja jälle neid lööma pannakse?! Täna, kuidagi, kobistas ära.
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Täiesti lõpp.. Polnud küll maailma tähtsaim karikas, aga Lukaku võib päris löödud olla..

                Vähemalt selle olulise penaltiseeria võitsime siiski meie.

                Kommentaar


                  revenge!

                  Kommentaar


                    Pole hullu, Terry tõmbab Bayerni särgi selga ja läheb karikat tõstma
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Redman Vaata postitust
                      Kas Cole veel vähe pendlaid mööda on löönud, et ta ikka ja jälle neid lööma pannakse?! Täna, kuidagi, kobistas ära.
                      Cole on imo alati Chelsea üks kindlamaid penalti lööjaid. Mängu tulemusest on kahju. Hazardi vähemusest löödud väravast ja Cechi lisaaja supertõrjetest oleks siit ikka võitu tahtnud, but oh well.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Redman Vaata postitust
                        Kas Cole veel vähe pendlaid mööda on löönud, et ta ikka ja jälle neid lööma pannakse?! Täna, kuidagi, kobistas ära.
                        No kommentaatori sõnul skooris Moskvas finaalis, ka Münchenis.

                        Kommentaar


                          Terve mäng ei teadnud, kumba ma vähem sallin, Chelseat või Bayernit, et kelle poolt siis nagu olla, aga lõpuks oli kahju, et just Lukaku oli see, kes ebaõnnestuma pidi. See oleks ta enesekindlusele hästi mõjunud, aga loodetavasti nüüd pikalt selle peale põdema ei jää.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saint13 Vaata postitust
                            Mõnusalt pargite ikka, nagu 2011 finaal oleks. Oma värava kobistasite ka mõnusalt ikka.
                            Kaua mölised ma lähen pargin selle karika sulle perse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saint13 Vaata postitust
                              Mõnusalt pargite ikka, nagu 2011 finaal oleks. Oma värava kobistasite ka mõnusalt ikka.
                              HHaa irv.
                              Arsenal oleks ammu juba 5-0 saanud. Siis oleks sa end täis kusnud

                              Kommentaar


                                noo putsi
                                Algselt postitas zip
                                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X