320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vaftre Vaata postitust

    Atsu tuli. Vitessese laenule edasi.
    Vahva vend, kes Chelsea eest kunagi ühtegi ametlikku mängu kirja ei saa.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      Aitab normalna klubisid välja, selle asemel, et hooaja lõpus vaadata, kuidas meie mees raskel hetkel Liverpoolil top 4 aitasid jõuda or smth. Fuqqin kino loogika.
      ise küsid, ise vastad. ses suhtes, et mis saaks mou'l või chelski fännidel olla selle vastu, kui liverpooli kukeordu arsele/tottsile nahka teeb.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Me müüme Sturridge maha, saadame Lukakud laenule ostame asemele Schürrled ja vahepeal muretseme Ba ning Torres on endiselt Pele ning kõik juhatuses on rahul. Keset hooaega oleme raudselt esimene Inglise tiim, kes hakkab 4 6 0 taktikat pelama Vähemalt teeme ajalugu

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Me müüme Sturridge maha, saadame Lukakud laenule ostame asemele Schürrled ja vahepeal muretseme Ba ning Torres on endiselt Pele ning kõik juhatuses on rahul. Keset hooaega oleme raudselt esimene Inglise tiim, kes hakkab 4 6 0 taktikat pelama Vähemalt teeme ajalugu
            Ära soni - me tegime selle 4-6-0 juba ammu ära. Aastat paar tagasi vist.

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Ära soni - me tegime selle 4-6-0 juba ammu ära. Aastat paar tagasi vist.
              Skysportsis öeldi, et Chelseast saab suure tõenäosusega Inglismaa esimene 4 6 0 klubi nii, et ...

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Skysportsis öeldi, et Chelseast saab suure tõenäosusega Inglismaa esimene 4 6 0 klubi nii, et ...
                noh ma jään oma juurde. Polnud pikk periood aga vahepeal me mängisime 4-6-0 tänu vigastustele.
                tõsi see on ähmane mälestus. Aga nii oli.

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  noh ma jään oma juurde. Polnud pikk periood aga vahepeal me mängisime 4-6-0 tänu vigastustele.
                  tõsi see on ähmane mälestus. Aga nii oli.
                  Ma ei vaidle vastu ega midagi ma lihtsalt toetun Skysportsis välja öeldud argumendile, sest arvasin, et see tõsi, aga paistab, et siiski on seda varem kasutatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    noh ma jään oma juurde. Polnud pikk periood aga vahepeal me mängisime 4-6-0 tänu vigastustele.
                    tõsi see on ähmane mälestus. Aga nii oli.
                    Aršavin tipuründajana.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                      Aršavin tipuründajana.
                      just just. No kui tipuründajana siis ei tea kas läheb arvesse muidugi.
                      Noh meil võimalik see hooaeg viga parandada.

                      Kommentaar



                        On ikka olemas meil head gitarrimängijad !

                        Kommentaar


                          Südame tõmbab soojaks küll nii vahva lugu, aga ma usun, et selle jaoks on sobivamaid teemasid, kui seda Chelsea oma on
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Miks Essien CLi squadi ei saanud?
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Miks Essien CLi squadi ei saanud?
                              Kuna Lamps, Ramires, Mikel ja Van Ginkel on pecking orderis eespool.

                              Kommentaar


                                See on nagu öelda et miks neeger must on? sest ta on must..

                                küsimus on ju miks? Mourinho on suur Essieni fänn ja Essien on igati väärt seda kohta, aga miks Essien üldse mängida ei saa on nagu möh
                                Algselt postitas zip
                                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X