320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti jalgpalluri Marko Meeritsa koduklubi Vitesse Arnhemi ja nendega tihedalt seotud Londoni Chelsea suhted on Hollandi jalgpalliliidu KVNB poolt võetud uurimise alla.

    pole vist siia topitud, aga tegelt oleks pull kui Vitesse meistrite liigasse saaks ja chelseaga ühte alagruppi

    Kommentaar


      Lavezzi tipus? No way nigga. Väravatelöömine on sisuliset tema kõige nõrgem külg ja ühtegi peapalli ta ka ei võida. Trump on ikka äärel palli vedamine ja võimaluste tekitamine teistele. Mees vajab ruumi, see oli nii Itaalias ja nüüd ka Prantsumaal. Viimati lugesin, et ta pidavat üldse Itaaliat igatsema.

      Kommentaar


        ei mõtlegi et mingi õhupalle sinna võitma, vaid nagu Shürrle, kes oskab samamoodi tehnilise mänguga hazardi/williani/oscariga kokku mängida.äkki pole õiges tipuründajat vaja?

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          ei mõtlegi et mingi õhupalle sinna võitma, vaid nagu Shürrle, kes oskab samamoodi tehnilise mänguga hazardi/williani/oscariga kokku mängida.äkki pole õiges tipuründajat vaja?
          On kindlasti vaja, umbes sellist Drogba tüüpi jõulist ründajat, kes oskaks peaga hästi mängida, oma momente realiseerida ning saaks vajadusel 1n1 olukorrad ära lahendada. Lukaku sobiks väga hästi, aga millegi pärast ei ole kindel, et ta jääb... Costa oleks ka muidu üks variantidest.

          Kommentaar


            Jõulist ründajat on vaja bussiparkijate vastu. Ehk kelle peale palli panna. Praegusel juhul selline plaan B puudub.

            Kommentaar


              Ma olen 95% kindel, et Diego Costat te ei saa ning Thibaut mängib ka järgmisel hooajal Atletico Madridi ridades.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Ma olen 95% kindel, et Diego Costat te ei saa ning Thibaut mängib ka järgmisel hooajal Atletico Madridi ridades.
                Paistab jah nii. Keegi mingis artiklis tõi välja ka, et kuna ta lubas tuleval nädalal oma tuleviku suhtes selgust, siis arvestades, milline potentsiaalne vägevus Atleticol sel hooajal õhus on, siis vaevalt sealt tuleb uudis, et jou mina tõmban nüüd varsti Londonisse ää. Pigem sahkerdatakse kuidagi uus leping, ilusamad numbrid ja veel hooaeg laenu. Teisalt muidugi oli eile jälle näha, et Cechil siin ja seal ikka lipsab lihtsat praaki sisse. Üks premmi läbi aegade sickimaid kiipreid ja vaieldamatu klubi legend, aga võib ka olla aeg edasi liikuda. Näis, mis bossmanid välja mõtlevad. Suuuuuuuuuured muutused on õhus igal juhul.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                  On kindlasti vaja, umbes sellist Drogba tüüpi jõulist ründajat, kes oskaks peaga hästi mängida, oma momente realiseerida ning saaks vajadusel 1n1 olukorrad ära lahendada. Lukaku sobiks väga hästi, aga millegi pärast ei ole kindel, et ta jääb... Costa oleks ka muidu üks variantidest.
                  Kust need olukorrad järsku uuele ägedale tipuründajale tekkima? Õhust ja armastusest või Romani rahapakkidest??

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MMclub Vaata postitust
                    Kust need olukorrad järsku uuele ägedale tipuründajale tekkima? Õhust ja armastusest või Romani rahapakkidest??
                    Ma ei tea, jalgpalli taktikaline pool ei küll nii must valge. Uus maailmaklassi ründaja võib oma mistahes omadustega muuta rünnakud mitmekülgsemaks, võib avaneda targemalt, täiesti suvalisteks olukordades õige kohavalik võita jnejnejne
                    Näiteks Torres sitsib lihtsalt kastis kahe keskkaitsja vahel enamasti

                    Mandzukic näitas teisipäeval hästi, kui hea kombo on ülitehniline keskväli+klassiklaline kastiründaja.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                      Ma ei tea, jalgpalli taktikaline pool ei küll nii must valge. Uus maailmaklassi ründaja võib oma mistahes omadustega muuta rünnakud mitmekülgsemaks, võib avaneda targemalt, täiesti suvalisteks olukordades õige kohavalik võita jnejnejne
                      Näiteks Torres sitsib lihtsalt kastis kahe keskkaitsja vahel enamasti

                      Mandzukic näitas teisipäeval hästi, kui hea kombo on ülitehniline keskväli+klassiklaline kastiründaja.
                      Võibki oletama jääda tegelikult, ma ei viitsi siin foorumis kirjutada üle tunni mingit ajutist uitmõtet ...
                      Ju siis kästakse tal seal passida ... lihtsalt huvitav et isegi allmighty Mou pole suutnud neist midagi välja pressida.

                      Kommentaar


                        chelsea fans being c*nts

                        Chelsea fans go on rampage in Paris before Champions League tie
                        Algselt postitas fitti
                        Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                        LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                        LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Singi kaupmees Vaata postitust
                          See on ikka kole lugu, kui mingid EDLi tardid oma tegevust klubiga seosesse tõmbavad. Esiti kuulsin ainult selle kohta, et rebiti klassikalisi prantslased alistusid chante jm, aga pidevalt niigi olematu repi alla tirimine rõõmsaks ei tee küll. Loodetavasti vähemalt püüdsid kinni need dumbassid.

                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Singi kaupmees Vaata postitust
                            Oleks natuke tõsiseltvõetavam, kui seda ei postitaks West Hami fänn

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Anarhist Vaata postitust
                              Oleks natuke tõsiseltvõetavam, kui seda ei postitaks troll
                              Fixed

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Singi kaupmees Vaata postitust
                                rikka mehe millwall
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X