320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eks siin faasis tuleb vast ennast ja Atletit kui audsaiderit vaadata, aga ma olen ka pigem nõus et korrad kus meile on öeldud et kauss on pigem vastase poolt siis on meie performance parem. Nagu ChelseaFC ütles siis Benfica vastu võtsime küll ära aga see ei olnud minuarust küll kõige veenvam perfoomääns. Mina näeks loosist kõige parema meelega Bayernit, arvan et Atleti võiks Realiga maad ära jagada.
    Algselt postitas zip
    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

    Kommentaar


      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
      2012 olime veerandfinaalis Benfica vastu paberil favoriidid ja tegime ka tulemuse ära. Kui eelmise aasta grupifaas välja jätta, siis nagu ei meenu eriti lähiajaloost kus me selgete favoriitidena oleks tähtsates mängudes vääratanud.
      Atletico oli küll Barca vastu kaitses külma närviga ning neil on kindlasti seda tahet ja võitlusvaimu rohkem kui mõnel teisel satsil, kuid kui juhtub tõesti, et Courtois ei peaks nende eest mängima, siis peaks see faktor ka natuke Atletico kaitse kindlust alla viima. Aga elame näeme. Kergelt keegi midagi kindlasti ei anna
      No minu arvamus põhineb napil vaatlusel, aga eks selleks olegi foorum. Nii palju, kui olen näinud Chelski mänge sel hooajal, nagu öeldud, mitte väga palju, aga mitte ka vähe, sest Viasat on kodus ju olemas, siis paistab olevat sel hooajal probleeme kaitsest lähtuvate meeskondadega, kes suudavad distsiplineeritult ja meeskondlikult pressi teha, aga langevad kaitseliiniga kohe tagasi, kui see ei õnnestu. Samuti Cahill ja Terry on keskkaitses mehed, keda üksik kiire ründaja pika palliga piisavalt suudab terroriseerida. Ja muidugi passion, vähemasti liigas on just tahtmisega Chelskile palju peavalu valmistatud. Vaatan retsepti ja näen seal Simeone kooki.
      Aga eks see ole üks teine võistlus, seda muidugi. Võõrsil üks persepõrkest sisse ja...
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Ma isegi nõustun vahelduseks raamatupidajahärraga. Ma alustaks sellest, et meid siin favoriidiks tembeldada on mu arvates veider. Ei leia, et peale viimaste aastate tulemuste võrdluse selleks mingit muud alust on. Selle hooaja mängupilt paari Atleti ja posu Chelsea mängude põhjal veeretab favoriidikoorma pigem ikka spaanlaste kaela.

        2012. a näited on kõik halvad, sest peale Napoli kodumängu polnud vist ühtegi nokaudikat, kus me oleks ka mängupildi põhjal paremad olnud. Ka Benfica oli omavahelistes mängudes mäletamist mööda pigem ründavam ja aktiivsem pool. Nad (ja keegi tol aastal eriti) lihtsalt ei suutnud väravaid lüüa.

        Tulles tagasi tänapäeva, siis juhtus ju sellesamagi PSGga igasugu kino ja kui Cavani poleks nii tuss olnud, siis praegu heietaksime siin, et augustini oleme veel poni, aga küll siis näitame alles. Ja Atletico oli Barca vastu jube terav. Isikliku arvamuse kohaselt on just selline mängupilt, kuhu Chelsea peaks püüdlema. Toores press ja kibekiire nõelamine. Meil tuleb see siin ja seal välja, aga kohati jätab ikkagi siukse üle türbli üritamise mulje, whereas nende oma oli iga sekund, iga minut kollektiivne ja iga mees jooksis sokid jalast. Minu meelest mainiti ülekandes ka, et kui Willian ja Luiz jooksevad ennast segaseks, aga Lamps kohendab pükse, siis on eelnevate meeste töö ka sellevõrra mõttetum. Et hullemaks ramblimiseks ära ei läheks, siis lühidalt uuesti: Atletico teeb samu asju, mida meie püüame, aga praeguse seisuga palju paremini.

        Seega, ise arvan, et realistlikult oleme me selles pundis järjekorranumbriga 4 ja minu eelistused lähevad järjekorras Bayern, Real, Atletico. Pep ei hirmuta, Carlo on biiditav (eriti ilma Ronaldota potentsiaalselt?), aga triibuliste mänguvorm ja meeskonnavaim on midagi hoopis muud momendil. Omalt poolt on ka kahju, et see Courtois' keiss potentsiaalsele paarile juba mingi kerge musta pleki külge pani. Seda enam loodan, et teine poolik lahendatakse Madridis omavahel.

        Üle lugedes kõlab see postitus nagu täpitähtedega Staadium, aga ehk point on dešifreeritav?
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          No minu arvamus põhineb napil vaatlusel, aga eks selleks olegi foorum. Nii palju, kui olen näinud Chelski mänge sel hooajal, nagu öeldud, mitte väga palju, aga mitte ka vähe, sest Viasat on kodus ju olemas, siis paistab olevat sel hooajal probleeme kaitsest lähtuvate meeskondadega, kes suudavad distsiplineeritult ja meeskondlikult pressi teha, aga langevad kaitseliiniga kohe tagasi, kui see ei õnnestu. Samuti Cahill ja Terry on keskkaitses mehed, keda üksik kiire ründaja pika palliga piisavalt suudab terroriseerida. Ja muidugi passion, vähemasti liigas on just tahtmisega Chelskile palju peavalu valmistatud. Vaatan retsepti ja näen seal Simeone kooki.
          Aga eks see ole üks teine võistlus, seda muidugi. Võõrsil üks persepõrkest sisse ja...
          Premmis muidugi jah. Eriti on probleemid olnud võõral väljakul. Aga sa just rääkisid ju Meistrite Liigast

          Kommentaar


            Ei soovita teile atleete vastu, sest see saab valus olema. Real oleks teile lihtsam pala ja seda enam, et Ronaldo vôibolla ei màngigi.
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Lucky kid.

              19:30 pealt saab di Matteo faktorit kuulda.

              Kommentaar


                Chelsea fännina võiks ju teada, et seda video on siia juba vähemalt vist 2 korda pandud, aga ega siis kolmas tulemata jää nagu ikka

                Mis CLi puutub, siis mul tunne, et osad Chelsea poolehoidjad ikka alahindavad päris kõvasti Atleticot. Välja lülitati just Barca, kes oli kindel top3 tiim enne veerandfinaale. Ma ütleks, et Atletico näol on tegemist hetkel maailma parima meeskonnaga kaitse ja organiseerituse osas. Eile olid ründejõu poole pealt veel puudu ülitähtsad Arda ja Costa, aga ikkagi tehti mängu alguses sellist möllu Barca poolel, et hoia ja keela. Pakuks ka, et Real ehk oleks sobivaim. Samas Manul Bayerni vastu toimis ka 90+60 minutit täiesti ilusti ja on ju Chelsea kontra veel kiirem, nõelavam ja tulemuslikum + parkimise klass ka paar astet kõrgemal. Et isegi paigutaks Atletico võib-olla kolmandaks ja kõige raskemaks vastaseks hoopis, kuigi sõltub, mis mees see Atletico varuväravavaht on.

                Kommentaar


                  Chelsea peaks soovima Atleticot pigem finaalis vastaseks kui järgmises voorus
                  The One and Only

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                    Premmis muidugi jah. Eriti on probleemid olnud võõral väljakul. Aga sa just rääkisid ju Meistrite Liigast
                    Mu eelviimane lause.
                    Siiski reflekteerivad liigamängud päris tihti neid probleme, mis meistrite liigas. Vastased on vaid veel tugevamad. Võõrsilmängu faktor on aga väljakukkumismängudes eriti oluline.
                    Pmst on kogu kunst võõral väljakul Atletile värav lüüa. Ja siia see persepõrke jutt ka.
                    A täna ju loos, näis.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Üks tuttav nägi kui hullumeelne Malouda teisipäeva õhtul Türgi lennujaamas otsis mobiilinterneti, et saaks mängu vaadata )) Once Blue, forever Blue.

                      Mina tahaks, et alguseks oleks Münheni praed ja desserdiks Madriidi turron!

                      Kommentaar


                        Eilne youth.cupi poolik lõppes 2-1 meile. Kokkuvõtet saab lugeda siit
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Saime Atletico... persse
                          aga vähemalt on teine leg kodulossis
                          Algselt postitas zip
                          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                          Kommentaar


                            Nonii.. Chelsea - Atletico ... esimene mäng võõrsil.. nice

                            Kommentaar


                              Esimene mäng siiski kodus! Kaks päeva järjest Madridis CLi ei mängita.

                              Edit: Siiski mitte. UEFA ametnikud ei tea ise ka, millest räägivad Tulevad toredad mõõduvõtmised.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                                Esimene mäng siiski kodus! Kaks päeva järjest Madridis CLi ei mängita.
                                Uefa streamis öeldi just et ei ole ikkagi ümberpööramist :P
                                Algselt postitas zip
                                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X