320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
    Mind tegelt huvitab kuidas Chelsea mängjad suhtuvad sellesse kui treener ütleb, et davai kutid, olge kõik kaitses terve mängu ja ärge proovige väravat lüüa. Kui oled ründav mängja kellele meeldib väravaid lüüa, võib olla selline taktika ju suht frustreeriv.
    Noortele mängjatel võib see ikka korralikult närvidele käia ja mingi hetk proovivad lihtsalt üksi midagi ära teha.
    Noh, ma loodan, et sa tahtlikult lihtsustasid seda instruktsiooni. Vahetustele eelnevaltki ju oli näha, et juhendeid tuleb palju ja kiirelt. Et vaevalt oli plaan mitte üritada väravat lüüa.

    Eks üks asi on muidugi see, et ründejõu parimad pojad on kas katki või toorelt alavormis. See seab juba oma piirangud. Ja kui vigased välja jätta, siis on valida, kas minna nö esindusriviga, osavate jalgadega kergekaallased, kes ilmselt joostaks lihtsalt külili ja korrataks superkarika stsenaariumi. Või siis vaataks, mis vennad vastas on ja prooviks nii, et isegi ründavad mängijad on selliseid, kes suudavad ka teises suunas peavalu valmistada. Tuli välja, et seda oskavad rohkemgi. Võimaluste vähesuse ja standardite sittuse eest usutavasti Jose peedistab vendi veits, muus osas kaebusi ei tohiks olla.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Tahaks teid kõiki kallistada nunnud
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust

        Kaitsest lähtuv jalgpall on edukas jalgpall. Näiteks - Itaalia.
        Too mulle üks näide, kus Itaalia oleks umbkaitsega vastasest jagu saanud. Hispaania mängud ei loe, kuigi itaalia pole neid vist võitnudki.

        Kommentaar


          Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
          Too mulle üks näide, kus Itaalia oleks umbkaitsega vastasest jagu saanud. Hispaania mängud ei loe, kuigi itaalia pole neid vist võitnudki.
          Kaitsest lähtuv jalgpall ei tähenda koheselt umbkaitset.

          Kommentaar


            Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
            Too mulle üks näide, kus Itaalia oleks umbkaitsega vastasest jagu saanud. Hispaania mängud ei loe, kuigi itaalia pole neid vist võitnudki.
            1) vs Holland 2000.
            2) Hispaaniat võideti, aga siis mängiti jube ründavalt.

            Kommentaar


              Kus alles viitsite siin rassida teemal kas mis ja kus ... vaatame peale CL finaali kas? (chelsea) ja kes selle võidab ning millise mänguga.
              Selle asemel võiksid Liverpooli fännid praktilselt pausideta õlut lürpida ja paljaste ülakehadega mööda linna joosta ning teavitada et tiitel on lõpuks teie.

              Kommentaar


                torr.jpg
                Kutid said peale mängu kokku

                Kommentaar


                  Algselt postitas LFC2005 Vaata postitust
                  Kindlasti mitte, persepõrkest värav on ka värav eks. Lihtsalt mulle isiklikult meeldib näha atraktiivset jalgpalli, millest paraku Chelsea on valgusaastate kaugusel, aga nagu ma ütlesin, õnneks ma ei ole Chelsea fänn.

                  Samas on ka 1 suur vahe 2004 Kreeka ja 2014 Chelsea vahel, kui 2004a Kreeka oli komplekteeritud, ütleme siis nii, et "keskpärastest" mängijatest, siis tegelikult Chelsea on ju maailmaklass(kui rünne välja jätta). Jään huviga ootama pühapäeva, tahaks näha mis Mou välja mõlteb, sest selles mängus on vaja väravaid ka lüüa.
                  Oleme ka "ilusalt" mängunud see hooaeg (vt. praktiliselt kõik liigamängud kodus, ka imeilusate City, Liverpooli ja Arsenali vastu), lihtsalt vastavalt mängule ning vastasele suudetakse ka taktikat kohandada. Ja ka kaitsmine on omaette kunst. Ütlen ausalt, et minu jaoks on hingestatud kaitsetööd kohati huvitavam jälgida kui lõputuid sööte keskväljal ja kasti lähedal ilma lõpp-produkti tootmata. Lõpp kokkuvõttes loeb ju ikkagi tulemus ning kui see on positiivne, siis ei saa ju väga midagi kosta.Võõrsil PSG-ga lõikas Jose pisut näppu sellega, et pani 4 CAMi väljakule, kes niiväga kaitsetööd ei teinud. Selles suhtes oli ju ikkagi võrreldes eelmise ringiga edasiminek. Sama moodi tegi Gus 2009 aasta võõrsil Barca vastu ning ka suursugune Söör Manuga 2008 poolfinaalis selle sama kataloonia satsi vastu. Neid kahte satsi ei saa muidugi võrrelda, aga elu on näidanud, et kodus oleme see hooaeg märksa paremad kui võõrsil, seega ettevaatlik lähenemine oli antud juhul täiesti õigustatud.
                  Ilmselt on Chelsea ainuke meeskond Inglismaal hetkel, kes suudab taktikaliselt nii mitmekülgne olla ning selle tõestuseks ka koht CLi poolfinaalis ning väga reaalne võimalus ka finaali jõudmiseks on olemas.

                  Kommentaar


                    Neutraalsete või pisut Atleti poole kaldu olevatel fännidel oli eilset vast pisut frustreeriv vaadata, kuid Jose tegi Chelsea jaoks kõik õigesti- mängis oma tugevusele e kaitsemängule ja elimineeris Atleti tugevused- raudkindla kaitses seismise ja kiired kontrad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                      Ilmselt on Chelsea ainuke meeskond Inglismaal hetkel, kes suudab taktikaliselt nii mitmekülgne olla
                      Oli juba peaaegu et mõistlik postitus.

                      Aga see selleks. Chelsea mängis küll kaitsest lähtuvalt, kuid rohkem ajas mind närvi Atletico täielik suutmatus palliga midagi teha, cross-cross-cross taktikat ainult viljeleti, vahepeal üritati sööta mööda maad ka aga need läksid üldse vv poole tagasi või küljele. Eks Stamfordil näeme teistpidi bussi parkimist siis
                      Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                      Kommentaar


                        Siin teemas häirib üks asi, kui ei meeldi umbkaitse siis on kohe butthurt sõltuvalt avatarist. Maitsed on erinevad ja loogish ju, et kataloonia esiklubi jälgijad umbkaitset ja pikka palli just omaks ei pea ja seda tögavad. Siin on pigem butthurt in reverse.
                        Üks sent veel. 0-0 võõrsil ei ole minu meelest hea tulemus, seda peaks siinsed fännid ju häste teadma- piisab isegi vähemusest yhest löögist ja uefalona kohtunikust, eks.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Arvestades Chelsea nigelat võõrsilvormi, paljude põhimeeste vigastusi, Atletico super kodu vormi, eilse mängu käiku ja lisaks veel fakti et eelmine euroopa võõrsilmäng kaotati 1:3, siis peab tõdema et 0:0 võõrsil on super tulemus, kirss tordil oleks muidugi 0:1 olnud

                          Kommentaar


                            Keegi eilseid meeste läbituid kilomeetreid ei viitsi siia otsida?

                            Kommentaar


                              Luba antud.

                              Eks Morinhol annab siiski päris korralik meeskond välja panna, mis oleks võimeline Anfieldilt punkte napsama. Et see B-tiim kõlab liiga äärmuslikult kui keskväljal on Lampard, Mikel, Salah, Matic, ründes ilmselt Ba ja Schurrle (?) ning kaitseliinis ma usun on siiski põhimehed.

                              Daily Fail pani mingi võimaliku rivistuse ka kokku..
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Londoni poisid Cl-i vaatamas:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X