320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Milleks Mourinho?
    Piisab täiesti ka Di Matteost.
    Tuleb vähe odavam välja ka.
    Müün jalkasärke!:
    http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

    Kommentaar


      Äärmiselt ebameeldiv on see, et Mourinho süüdistab vastasvõistkondi antijalgpallis, olles viimased kaks mängu(vs Atletico, Liverpool) täielik King of Antijalgpall. Taktikaline geenius my ass.

      Kommentaar


        Algselt postitas mofo Jones Vaata postitust
        See oli ju puhas luckbox, et Gerrard tühja koha pealt Chelseale värava kinkis, mitte mingi kõva taktikalise lükkega saavutatud võit.

        Mitte, et mind väga kõigutaks, kes EPLi võidab, aga huvitav lihtsalt see Mourinho geeniuseks tembeldamine.
        Mind veits kõigutab kes võidab kuid nõustun, et see on lihtsalt üpris rumal. Kas Allardyce siis sama hästi taktikaline geenius, suutis ju suure chelseaga 0-0 viigi teha, oleks chelseal mõni individuaalne praak juhtunud oleks täpselt sama käik olnud ju
        Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

        Kommentaar


          Mou suudab panna oma B-meeskonna paremini mängima kui tabeliliider ja alistada neid 0-2, ning kõik heiterid kohe chelsea teemas halamas Jube koom

          Kommentaar


            Algselt postitas mofo Jones Vaata postitust
            Seletage palun ära, miks peale sellist mängu Mourinhot taktikaliseks geeniuseks peaks lugema?

            Enne avavilet oli tal põhimõtteliselt vaja mäng kindlalt võita ehk vähemalt 1 värav lüüa, et tiitlit veel jahtida. Chelsea aga läks algusest peale oma viivitamise ja 19. sajandi mänguga peale.

            vb ka sellepärast, et ta mängis puhtalt üle vastaste treeneri, kes ka kaotusseisus ei osanud muud, kui tuua platsile mängija,
            kes veel ühe värava kinkis (see kaks-null olukord oli täielik allaandmine ja seljavõit, keegi isegi ei üritanud tagasi joosta)

            Saad ju ise ka aru, et 0-0 viik olnuks kasulik liidrist kodumeeskonnale, ent tempo allavõtmine
            täitis just taktikalist eesmärki, et võtta 'poolilt nende mõrvarlikud kiirrünnakud

            This is less Chelsea trying to waste time, more looking to disrupt the flow of the game.
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
              Ma ei tule dissima kedagi, aga care to elaborate? Või on kaitsmine ainuke taktikaline mõiste mida sa suudad hoomata. Kui manager mängib ründavalt ja võidab sellega siis on hea töö mehed aga kui kaitsvalt võidetakse, siis on tänu managerile kõik?
              Ma siis kahe reaga proovin võtta kokku. Mängu mitte ei taptetud vaid totaalselt suretati välja: tempo löödi nii alla kui võimalik ja igatvõimalikku pidi võeti 'pooli poistelt mänguisu ära. Ei midagi erilist, aga kui 'pooli poistele ruumi ei antud siis saigi mõistus otsa ja kiigutati suht õnnetult seda palli.
              See, et Liverpooli kaitse on nõrk ja mõned võimalused tekivad pole ju mingi suur saladus. Seekord kasutati ise paar võimalust ära ka ning kõik klaar.

              Ja kahju, et liiga ainult sellistest top6 satsidest ei koosne. Tuimalt võidaks ära siis
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                Öelda, et Chelsea tappis mängu ja rikus ilu, võib küll olla õige, aga siiski geniaalne lüke.
                Poolil pole kedagi kaotuses süüdistada peale enda. Kaks rämedat viga (ebaõnnestumist) ei ole Chelsea süü. Ja neil oli võimalusi kasti joonelt ja selle lähistelt mitu korda. Arvestades, et Schwarzer pole see hooaeg mänginud eriti, siis tegi küll hooaja mängu ja panuse.

                Varsti ehk saab see aeg ka läbi, kus kaitsva tiimi süüdistatakse mängu rikkumises. Ilmselegelt ei ole tarvis pea ees rünnakule alati joosta. Pole küll ilus alati vaadata, aga hooaja lõpus ei ole sel tähtsust, kui ei võida.

                Edit: Huvitav palju rolli mängis mängu eelsed välja ütlemised, et läheb reserv ja noorte tiimiga?
                õige jutt +1

                Kommentaar


                  Algselt postitas zaz Vaata postitust
                  Ma siis kahe reaga proovin võtta kokku. Mängu mitte ei taptetud vaid totaalselt suretati välja: tempo löödi nii alla kui võimalik ja igatvõimalikku pidi võeti 'pooli poistelt mänguisu ära. Ei midagi erilist, aga kui 'pooli poistele ruumi ei antud siis saigi mõistus otsa ja kiigutati suht õnnetult seda palli.
                  See, et Liverpooli kaitse on nõrk ja mõned võimalused tekivad pole ju mingi suur saladus. Seekord kasutati ise paar võimalust ära ka ning kõik klaar.

                  Ja kahju, et liiga ainult sellistest top6 satsidest ei koosne. Tuimalt võidaks ära siis
                  Nüüd vasta mu teisele küsimusele palun ka, et miks just mourinho on geenius kui väga paljud väikeste klubide treenerid kasutavad sama taktikat. Ma ei ole siin halamas ega midagi, ei olnud täna särtsu, elu läheb edasi. Lihtsalt tundub et ei mahu teile pea sisse see et kõik peatreenerid kes on sellisele tasemele jõudnud on taktikaliselt väga tugevad, vaja on õnne, mehi kellel on tahtmist midagi teha ja palju muid faktoreid. Mõttetu mourinho ülekuldamine lihtsalt. Tuletage meelde mitu tiitlit ta suutis real madridiga võtta kui tal oli praktiliselt lõpmatut rahalised ressursid ning kui palju tiitleid võttis Simeone Atleticoga samal ajavahemikul.
                  Aga tundub et pole mõtet mingit arutelu luua, nkn tembeldatakse lihtsalt haleda kaotaja fänniks kes halamas käib.
                  Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                  Kommentaar


                    Peab ju üle kuldama, kui teda koguaeg maha tehakse 50-50!!!
                    www.ehrakennus.ee
                    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                    Kommentaar


                      Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                      Aga tundub et pole mõtet mingit arutelu luua, nkn tembeldatakse lihtsalt haleda kaotaja fänniks kes halamas käib.
                      Aga nii ongi juu?

                      Kommentaar


                        Väga viis ikka, Liverpool ei suutnud midagi, Mark väravas ikka ülikindel..jääme Atleticot ootama

                        Kommentaar


                          Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                          Nüüd vasta mu teisele küsimusele palun ka, et miks just mourinho on geenius kui väga paljud väikeste klubide treenerid kasutavad sama taktikat. Ma ei ole siin halamas ega midagi, ei olnud täna särtsu, elu läheb edasi. Lihtsalt tundub et ei mahu teile pea sisse see et kõik peatreenerid kes on sellisele tasemele jõudnud on taktikaliselt väga tugevad, vaja on õnne, mehi kellel on tahtmist midagi teha ja palju muid faktoreid. Mõttetu mourinho ülekuldamine lihtsalt. Tuletage meelde mitu tiitlit ta suutis real madridiga võtta kui tal oli praktiliselt lõpmatut rahalised ressursid ning kui palju tiitleid võttis Simeone Atleticoga samal ajavahemikul.
                          Aga tundub et pole mõtet mingit arutelu luua, nkn tembeldatakse lihtsalt haleda kaotaja fänniks kes halamas käib.
                          Sest Mourinho keskendub vastaste nõrkadele külgedele ja kasutab need maksimaalselt ära. Nii tehti ka Liverpooliga, või mis?
                          Top 4 tiimid on mitu punkti see hooaeg Chelsealt saanud? Usud tõesti, et ainult Õnnelik Ühe "luckbox" on selle taga?
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                            Aga nii ongi juu?
                            mkm, ma arvan et enamik liverpooli fännidest naudivad sõitu, muidugi olnuks tore kui oleks suutnud siit võidu võtta aga fakt on et Liverpool siiski tiitli eest heitlemas ning järgmine aasta ka CLis niiet juhtugu mis juhtub, rahul olen ikka selle hooajaga.
                            Lisaks veel see, et ma mainisin juba ka ära kuskil siin soccernetis juba et vaadates liverpooli karikavõite 2000ndad ja edasi siis pole midagi lihtsalt tulnud ja sageli on just ise endale jalga tulistatud korduvalt niiet ei tule väga üllatusena.
                            Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              Sest Mourinho keskendub vastaste nõrkadele külgedele ja kasutab need maksimaalselt ära. Nii tehti ka Liverpooliga, või mis?
                              Jah, tehti. Kuid siiski ma ei tea ühtegi peatreenerit kes vaataks vastase tiimi ja mõtleks, et läheks ikka hoopis mängima seda jalgpalli mida vastane viljeleb meist paremini(olenevalt siis kaitsvat,ründavat või mis iganes vahepealset). Alati tehakse seda ju kui vähegi olukord lubab.
                              Sa ikkagi ei vastanud mu küsimusele, et miks nt Allardyce pole taktikaline geenius kui pidevalt mängib vastase nõrkadele külgedele(taktika elluviimine ja realiseerimine jääb ikka tegelikkuses mängijate õlule ja seal tuleb kindlasti propsi anda ja üle kullata, väga super ja hingestatud töö)
                              Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                              Kommentaar


                                Allerdyce ongi taktikaline geenius ju....tulevane Real Madridi treener

                                Kommentaar

                                Working...
                                X