320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ahoi. Mina tavaliselt atribuutika ja kuulutuste alafoorumisse sootuks ei vaata. Ükskord kogemata käisin ja nüüd on mul kodus kolm vahvat Chelsea särki 90ndate lõpust/00ndate algusest. Kasutaja maamesilane, kes need mulle müüs, ütles, et pole ise piisavalt nahaalne vend, et teemade kaupa oma kraami promomas käia. Rahuloleva ostjana teen siis seda tema eest Visake pilk peale SIIA ja ehk leidub miskit huvipakkuvat
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Liigafikstuure ka. 1. jaanuar Spurs võõrsil

      Kommentaar


        Novembri tagumine ots kuni jaanuari keskpaik or so *peaks* paberil olema toores punktipidu. Tiitliralli make or break #clichemastery #englishpundit.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Premier on nii tugev liiga, et pole sellist asja nagu "mine ja vormista" mäng.
          #clichemastery

          Kommentaar


            Frank not fat enough



            Vähematähtsatest uudistest,

            Chelsea Football Club is pleased to announce a pre-season friendly away to Hungarian side Ferencvaros on Sunday August 10.

            The game will kick off at 7.45pm UK time and will be the first match played at the Florian Albert Stadium, the new home of our opponents - the 28-time champions of Hungary and winners of the 1965 Fairs Cup.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Vinge sõprusmäng tegelt tõesti. Kuna ise olen salamisi plaaninud ka Budapesti külastamist ning 11-18 august on seal ka üks lõbus Szigeti nimeline festival, siis nüüd tuleb vist tõsisemalt piletite broneerimisega tegelema hakata

              Ning veel kaasfännidele teadmiseks, et ka uuel hooajal on võimalik minu kaudu pileteid Chelsea mängudele saada. Soovist teatada umbes 6 nädalat ette, aga muidugi kehtib ka printsiip, kes ees, see mees. Saadav piletite arv sõltub individuaalseslt mängust ning ka sellest, kas ma ise juhtun sinna minema. Ilmselt on ka selge, et suurtematele mängudele pileteid saada on keerulisem, kuid tasuks siiski privaatsõnumite kaudu ühendust võtta, sest küsija suu pihta ju teatavasti ei lööda

              Kommentaar


                Read hõrenevad, ehk siis nüüd on ametlikult suhted lõpetatud Cole'i, Eto'o, Hilario ja Hutchinsoniga. Kõike paremat neile ja tänud kõigile. Mõnele rohkem, mõnele vähem.

                Nüüd on tarvis veel osade laenul olnute eest kopikaid sisse kasseerida (Romeu, Moses, Marin jne) ja 1-2 täiendust sisse tuua ning premm võiks mo meelest juba alata

                Põnev on ka näha, kes noortest ja muudest Vitesse meestest ennast pingi(otsa)le pressima hakkab. Samas teades, kuidas Chelskis asjad käivad, siis ei maksa ootusi liialt kõrgeks ajada, eksole.

                Edit: Schwarzer lükkas pensionipõlve ka pisut edasi ja sõlmis aastase lepingupikenduse. See esi-, teise- ja kolmanda kinda saaga saab huvitav olema.

                Kommentaar


                  Hutchinsonist on veidi kahju, mäletan et olin üsna rõõmus kui ta uuesti jalkasse astus aga kahjuks jäeti ukse taha ikkagi. Nüüdseks on juba parajalt vana ka ja kui mängida ei saa siis parem ongi et läheks aga oleks ju võinud olla.
                  Eto'oooooood võib paari mopsu eest tänada aga mingit suurt tragöödiat ei tõstataks. Hilarious ja Cole, nojah, Hilario ei ole nagu nimigi väga, lihtsalt võtab vähem ruumi nüüd ja Colest ma ka meeletult puudust ei tunne. Kui nüüd hakata vaatama tervet meeskonnalehte siis paari sõnaga satsi kohta

                  Cech - võiks jääda aga samas tahaks Courtoisi näha tema asemel, muidu kaotame väikse(noh.. mitte otseselt) belglase veel. Jätta
                  Branakas - loll ja närvihaige vahest aga kaitses versatile ja õhuvõitlustes hea, vanust veel jagub. Jätta
                  Fabregas - iseenesest excited mis tuua suudab, üllatav ost ja loodetavasti toob põnevust keskväljale. Jätta (duh)
                  Romeu - tundus algul palju huvitavam aga üks hooaeg laenul ja minu jaoks unustatud mees, pealegi MVG. Rahaks
                  Ramires - keri perse. Rahaks
                  Torres - niikuinii maha ei müüda ja ajab mind veel üks hooaeg närvi aga on ka olukordi kus mees paneb naeratama. Jätta
                  Hazard - mida vanemaks seda paremaks, kindlasti järgmise hooaja võtmemängija. Jätta
                  Oscar - mauriini lemmikpoeg, kahjuks vajus hooaja lõpus ära, siiski on üsna terav mees kui vormis. Jätta
                  Jobimihkel - kui vormis on siis mängib okeilt aga tema ainus atribuut minu silmis on sööt. Rahaks
                  Moses - toodi Salah, Salah on parem. Rahaks
                  Schürrle - järgmine hooaeg rohkem mänguaega ja mehest saab midagi vägevat. Jätta
                  Salah - nagu ütlesin siis oli üsna okei hooajapool, järgmine aasta paneb CL'i ka. Jätta
                  MVG - ainult paremaks saab minna võrreldes hooaja algusega, kindlasti tulevikus suur nimi. Jätta
                  Lukaku - suur ja paks aga noor ja belglane. Jätta
                  Demba - vahetusmehena oli paar korda oo jumal ma armastan sind aga muidu on üsna kurb saatus meie ridades. Rahaks
                  McEachran - üks lemmikutest paar hooaega tagasi, praeguseks kupatatud boro ridadesse seega ei tea mis temast saab, laenata enam väga ei taha, proovida ja kui ei käi siis talvel rahaks. Jätta
                  Matic - TANK RAISK. Jätta
                  Willian - üllatavalt hästi mängis, läks hooajaga aina paremaks, kindlasti Hazardiga potential to hurt. Jätta
                  Schwarzer - välja arvata mõned rämedad munamised siis kolmanda kindana on hea variant. näeb välja ka nagu vanem Ferreira, olive skin naljad ja kõik jutud. Jätta
                  Cahill - üks hooaja parimaid, kindlasti. potensiaalselt järgmine kapten peale Terryt minuarust, väga oluline mees. Jätta
                  Terry - vaatamata vananemisele tuleks veel kindlasti alles jätta aga asenduse peale tuleb mõtlema hakata. Jätta
                  Ake - ilmselt uuesti laenule aga uus Gullit peab kindlasti jääma. Jätta
                  Azpilicueta - kui keegi Cahilli upstages siis Dave, kindlasti jätta, muljetavaldav hooaeg. Jätta
                  Kakuta - nii kaua tiksunud klubide vahel ja mina ei usu et ta väga meil mängima hakkab. Rahaks
                  Bertrand - las jagab Azpiga LB kohta kuna Shaw'st jäime ilma ja ma arvan et PVA veel see hooaeg laenule läheb. Jätta
                  Bamford - laename veel ühe korra ära või teeme sama nagu McEachraniga. Jätta
                  PVA - arvan et saadetakse laenule või proovitakse ka esimene pool mängitada, vanust juba jagub. Jätta
                  Piazon - jutud siin liikusid et pani Vitesses tummiselt puid aga siis sai vigastada? võimalust võiks anda see hooaeg. Jätta
                  Chalobah - kindlasti väga huvitav mees tulemas sellest shokupoisist. Jätta
                  Blackman - no minuarust võiks nimepärast jätta aga ma ei tea kui hästi ta reservide eest mängib. Jätta
                  Courtois - tahaks väga et oleks esikinnas see hooaeg aga kipun arvama et ei saa nii. Jätta
                  Zouma - ootan pingsalt kuidas esineb, arvan et laenatakse välja kuigi peaks teda Terryga koos koolitama. Jätta
                  Atsu - tahan näha kindlasti aga keskväljal kipub jälle paljuks mehi minema. Jätta
                  Marin - ah ei ole sa nii saksa messi midagi. Rahaks
                  väike Hazard - võiks ju cocis ja värgis mängitada aga las olla suvalises satsis parem kapten üks hooaeg veel. Jätta
                  Algselt postitas zip
                  Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                  Kommentaar


                    Chelsea Football Club can confirm an agreement has been reached with Atletico Madrid for the transfer of Diego Costa, with Chelsea meeting the buy-out clause for the Spanish international.
                    Jätta!

                    Edit: VitesseCFC ‏@VitesseCFC 8s

                    Welcome to Vitesse Diego Costa!



                    (tegu siis Vitesse fänniga ja mitte mingi klubi avaliku kontoga, just sayin)
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Ahh...ikka ei oska Costa kohta mitte midagi arvata. Eks uuel hooajal näeb.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                        Ahh...ikka ei oska Costa kohta mitte midagi arvata. Eks uuel hooajal näeb.
                        Siin on ühe härra arvamus.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Informatiivne artikkel, ehk pisut üleliia ülistav (obv Chelsea fänni poolt kirjutatud). Selle artikli põhjal sobib Costa Chelseasse ja Inglise liigasse nagu rusikas silmaauku.

                          Kuid eks näis mis tulevik toob, hetkel võib veel skeptiliseks jääda.

                          "The almost rapturous slating of him by BBC and ITV pundits should already let you know that the media want him to fail. Costa must hit the ground running at Chelsea; he needs to be fully fit for the first game of the season."

                          Right on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                            Tänud, väärt artikkel, sisendas rohkesti positiivsust.

                            Kommentaar


                              Ilmselgelt läbi siniste prillide ja kindlasti oleks ka Torrese suhtes sellise teksti suutnud kirjutada, midagi ei tea enne kui hooaeg ei alga aga esialgu tundub et võib veidike rahulikumalt hingata
                              Algselt postitas zip
                              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                              Kommentaar


                                Ehh, eks ta muidugi sinine prill ja veits Jose worship ole, aga üldiselt on antud härra ikkagi mõistliku mulje jätnud ja on silma jäänud ka hooajal jutt, et üksjagu Atleti mänge vaadanud. Et ehk teab, mis räägib. Teisest küljest, this being Chelsea pole miski kindel, eks ole Eks mõni huviline võib neutraalsemaid arvamusi ka otsida ja sheerida.

                                Aga edu veel MMile jäänud sinistele!
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X