320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pole ju kunagi ühegi meeskonnakaaslase naist topitud..

    Kommentaar


      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
      Pole ju kunagi ühegi meeskonnakaaslase naist topitud..
      Et kui rautab päev pärast seda, kui üks on klubist lahkunud, siis on okei ja JOKK? Sul kuupäevad paigas, millal täpselt Terry Wayne Bridge naist panotas? Aga muidu kindlasti sümpaatne inimene.

      John Terry approves

      Kommentaar


        Asi läheb küll täiesti jalgpalli teemast välja, kuid vähemalt saad ise ka siis antud olukorras targemaks. Esiteks oli tegu juba tol hetkel Bridge eksnaisega ning teiseks http://www.theguardian.com/media/gre...rld-john-terry

        Kommentaar


          Algselt postitas wordprez Vaata postitust

          Aga seda, et ma ei tea, kuis senjoor malagari suhted Jaak Ratastooliga on, aga põhimõttel 'cunt, aga meie cunt' tiimi eest kõike andev (ja JT puhul JWga võrreldes kordades rohkem) suurepärane mängija läheb fännidele roppu moodi peale (cptobv) ja spekulatsioon on see keiss sinugi puhul ilmselt üksnes definitsiooni järgi (cuz we'll never know eks ole)
          Oh võin suht ausalt öelda, et mulle Wilshere ei meeldi. Ebapopulaarne vaade Arsenali fännide seas ma tean. Aga mida rohkem poisi tegevusi jälgin, seda antipaatsemaks muutub. Pluss poole pealt annab platsil endast kõik, tundub klubist tõesti hoolivat ka. Veidi annet nagu ka oleks. Negatiivselt poolelt on siiralt üks keskmine noorelt tipu tõusnud jobu. Ennast täis nagu sitikas. Selline noriv väike riiukukk, kellele kuluks üks kena keretäis ära. Klassikaline põhikooli ülbik ja intelligents on ka sinna põhikooli tasandile pidama jäänud. Mina ausalt teeks ta rahaks kuni veel keegi ta eest nõus maksma on. Ja siin tõesti ei ole isegi see suitsetamine teemaks. See üks patuke on aga pole see, mis mulle Jackist negatiivse kuvandi loob.

          Palun - aus vastus. Lähen toon nüüd mantli, sest selle ranti eest ma ilmselt kaasfännide käest saan nüüd

          Kommentaar


            Pean tunnistama, et tegelikult on endal üsnagi samasugune arvamus temast tekkinud. Eriti suurde kontrasti läheb ta hetkel Ramseyga, kes paistab nii väljakul kui eriti eraelus täielik vastand olema Jackile. Wilshere paistab elavat sellise tüüpilise inglise ossi, ehk siis chavi, kultuuriruumis. Klubid, joogid, suitsud, lapsed erinevate naistega ja lads holidayd kus tagasi ei hoita. Sekka palju juttu, kus nüüd kohe-kohe tahaks ikka suure puraka panna jalkaväljakul. Aga vot vigastused ja sada muud jama koguaeg segavad. Heaküll, viimasega tegin talle ilmselgelt natuke liiga - vigastused segavad tõesti. Aga seda enam peaks oma keha ja vaimu 100% jalgpallile pühendama. Muidu avastabki ennast ühel hommikul 27 aastasena West Hami särgis, lapsepõlveunistust ellu viimas.

            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Luis sai siiski nr 3 selja pääle, Zouma nr 5 ja seega vast laenule ei lähe. Täna Austrias mäng ka, ehk näeb mõned minutid uusi vendi ka
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Ja kolmas vorm ka väljas. Natuke meenutab WinAmp'i

                Kommentaar


                  Algselt postitas szandor Vaata postitust
                  Ja kolmas vorm ka väljas. Natuke meenutab WinAmp'i
                  Minu meelest see näeb lihtsalt vaimustav välja!

                  Kommentaar


                    Päris kena vorm tõesti. See equalizer seal ees on täitsa huvitav lahendus.
                    Warriori poisid peaksid eeskuju võtma!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Nitševoo, aga miks sokkidel Peugeoti logo on?
                      Sokkidel on imelik, aga logol okei?

                      Kommentaar


                        ah et friendly 1-1 viik no selge mina hakkan city fänniks
                        Algselt postitas zip
                        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                        Kommentaar


                          Terve mäng oli üsna eksperimentaalkoosseis sees, nii et suur pettumus see tulemus kindlasti pole. Wolfsbergeri näol oli tegu ka pisut tugevama vastasega, kui siiani mängitud on.

                          Kommentaar


                            Aga vaadakem siis noorisand Boga tabamus ka ära.* Mitu mitu meest kohvile ja väikese abiga Branislavilt asi kotis oligi. Priima!


                            *Paljudele sinistele kindlasti tuttav blogi, ent need kes varem jälginud ei ole, siis kindlasti soovitan. Põhjalikku arutlust, põnevaid fakte ja teinekord väärt humoreski ka.

                            Kommentaar


                              Ja Lamps jätkabki, nagu eeldati, jänkidemaal. Mingu tal hästi ja eks ta kunagi ka tee tagasi Stamford Bridge'ile leiab - tänud kõige eest, Super Frankie!

                              Kommentaar


                                Piazon Frankfurti laenule siis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X