320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Raisk

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Vähemalt Eva pepu oli kena. Gif-i?
       
      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        Ma suutsin tele-eetris seda kommenteerimata olla! Haifaiv!

        Kommentaar




          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            natuke vähem läks särgile kui loodetud
            Algselt postitas zip
            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

            Kommentaar


              Eriti midagi ei läinud.
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                natuke vähem läks särgile kui loodetud
                Duubeldan !

                Kommentaar


                  Eva ja Iva, polegi Terry

                  Kommentaar


                    Mis seis selle Torresega nüüd on? Reedel jäi Eurospordist silma et AS Roma´ga mingisugune aastane laenulepingu värk on tulemas... laupäeval polnud isegi pingil.

                    Täna jälle mingi teema, et kutt pole nõus oma palga lõikega ja lahkudes tahab saada oma saamata palka (vana teema, juba eelmisel hooajal oli kutil sama jutt).. praeguse seisuga siis 8,5m Ŗ hooaeg x 2.

                    Saadetakse Malouda kombel reservitrennidesse?

                    Kommentaar


                      Ma olen aru saanud, et pole mingit saamata palka, lihtsalt kui Chelsea tahab temast lahti saada siis tal on veel lepingut 2 aastat, aga samas ta ei ole nõus mujale väiksema palga eest minema, ehk siis ootabki kuni leping läbi saab ja läheb siis alles minema.

                      Kuid Chelseale see ei meeldi, sest Torrese väärtus ju langeb kui ta kolmas ründaja 1-2 hooaega on.
                      Agano mis seal ikka langeda on

                      Kommentaar


                        Tüüp lihtsalt tuima näoga paar tundi peale mängu võttis ATM-ist raha välja ja jalutas minema. Tuleb välja, et jalgpallurid siiski ikka ON inimesed :O

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Amos Vaata postitust
                          Ma olen aru saanud, et pole mingit saamata palka, lihtsalt kui Chelsea tahab temast lahti saada siis tal on veel lepingut 2 aastat, aga samas ta ei ole nõus mujale väiksema palga eest minema, ehk siis ootabki kuni leping läbi saab ja läheb siis alles minema.

                          Kuid Chelseale see ei meeldi, sest Torrese väärtus ju langeb kui ta kolmas ründaja 1-2 hooaega on.
                          Agano mis seal ikka langeda on
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar





                            Lord Richard Attenborough 1923-2014
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Midagi rõõmustavat ka- Oscar sai isaks.
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                                Midagi rõõmustavat ka- Oscar sai isaks.
                                1,5 tundi juba teade üleval olnud ja keegi polegi veel visanud nalja ala "laps oli John Terry nägu" või midagi...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X