320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jose Mourinho reports Zouma is fine. He was a bit dizzy and had a cut in his mouth but will be available for Stoke.Jose says he has been informed that the stretcher-bearers that came on for Zouma are not allowed by the regulations to run.

    Kommentaar


      CoCi poolfinaalis saime vastaseks Liverpooli ja teine poolfinaal Spurs vs Sheffield United kui ma ei eksi.
      FCTW

      Kommentaar


        Foorumi uuendamise ajal kadus mu postitus ära. Proovime uuesti. Ehk siis minu probleemiks on Remy ja tema mänguaeg. Ons mingit seletust ka miks ta ründes kolmas valik on? Nii palju, kui on õnnestunud teda näha (mängu lõppudes, paarkümend minutit) on ta alati millegi positiivsega hakkama saanud. Kas siis väravaga või nagu Derby vastu - punase kaardiga vastasele. Kusjuures väga otsustaval hetkel, kuna McClareni hoolealused olid just löödud värava näol tagasi mängu saanud. Ok, Costa on esimene valik. Nõus. Aga Drogbast peaks ta valikus küll eespool olema. Lisaks saab Remy väga edukalt ka ääres hakkama, kus ta tihtipeale eelnevalt nii Marseille's, kui ka koondises on pallinud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Foorumi uuendamise ajal kadus mu postitus ära. Proovime uuesti. Ehk siis minu probleemiks on Remy ja tema mänguaeg. Ons mingit seletust ka miks ta ründes kolmas valik on? Nii palju, kui on õnnestunud teda näha (mängu lõppudes, paarkümend minutit) on ta alati millegi positiivsega hakkama saanud. Kas siis väravaga või nagu Derby vastu - punase kaardiga vastasele. Kusjuures väga otsustaval hetkel, kuna McClareni hoolealused olid just löödud värava näol tagasi mängu saanud. Ok, Costa on esimene valik. Nõus. Aga Drogbast peaks ta valikus küll eespool olema. Lisaks saab Remy väga edukalt ka ääres hakkama, kus ta tihtipeale eelnevalt nii Marseille's, kui ka koondises on pallinud.
          Arvestades, et Drogba sai vigastada, siis igati loogiline, et ta ka rohkem võimalusi vähemalt lähiajal saab.
          Koosseisu vaadates tundub, et Mourinhol on äärele pisut paremaid valikuid.
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            Olid ajad olid majad. Klikkige piltidel

            Kommentaar


              Tohutult vahva. Üks asi, mida vanasti oli, aga enam mitte - avarus.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Mõnus vaatamine, tõeline nostalgialaks!

                Kommentaar


                  Üks lahedamaid linke lately. Tänud!

                  Kommentaar


                    Cahillile võib küll õnne soovida.
                    Tulevane Terry mantlipärija.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Amos Vaata postitust
                      Cahillile võib küll õnne soovida.
                      Tulevane Terry mantlipärija.
                      Millega hakkama sai? Põrutas kellegi naist?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Chelsea team v Stoke: Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Mikel, Matic; Willian, Fabregas, Hazard; Diego Costa.

                        Chelsea subs v Stoke: Cech, Filipe Luis, Zouma, Ake, Oscar, Schurrle, Drogba.

                        Kõik v.a. võit on pettumus. Cmon Blues!

                        Kommentaar


                          Costa vs Shawcross..
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Krt, miks Eval nii pikk jope peab olema?
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Kiire Chelsea löödud värav on ilmselt selle mängu surm. Kus muidu Remy on, et isegi enam pingile ei mahu?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Kiire värav on ilmselt selle mängu surm. Kus muidu Remy on, et isegi enam pingile ei mahu?
                                Vigastatud ilmselt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X