320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma juhin tähelepanu sellele, et Schürrle oleks saanud tunduvalt odavama hinnaga kui 30milli euri ja kui Reusil on 25 milline lipik küljes, siis ma tahaks küll vaielda, et Schürrle rohkem väärt oleks. Mind häiribki see, et Chelsea otsib ju äärele asendust ja on teada, et Schürrle on minekul, täiesti kindlasti oleks odavama hinnaga ta kätte saanud. Ei kahtlegi, et turul ringi vaadates on ta väärtus 30milli euri, aga seda ainult tänu sellele, et igale sepale pannakse julm hinnalipik külge.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
      Kui Sürrle eest 30milli euri saate, siis props, kes selle hinnaga ta huntidele maha suutis ärida. Ma ei suuda mõista, mis kuradi valemiga Saksa klubidelt niimoodi lüpstakse, samal ajal kui BLi mängijad tulevad pm kommihinnaga.
      Antud juhul on veel faktoriks see, et Chelsea otsib ju võimalust, et sakslasest lahti saada. Ma ei mäleta palju te ta eest algselt maksite, aga minu arust oli see vähem kui 30milli€. Küsimus on siis selline, mis kuradi valemiga on a pricetag tõusnud? Pole õieti mängugi saanud või kui on, siis pole midagi erilist korda saatnud.
      Ainus vähegi loogiline lahendus oleks vast see, et lepiti kokku, et Wolfsburg saab first dibs mingitel mängijatel, kellest Chelsea tahab tulevikus lahti saada vms ja saab paremaga hinnaga. Tõsine mindfuck ikka, niimoodi Schürrle eest üle maksta, samas Chelseal on selle uue wingeri jaoks plekki vaja, nii et mingi keerulisem diil tundub loogiline.
      Sa unustad, et Chelsea on klubi, kes suutis David Luizi 50 milliga maha müüa.

      Õnnitlused aga Cuadrado soetamisel! Ise kolumbialase suur fänn, lootsin teda küll Barca särgis lähitulevikus nähe, aga noh, läks niipidi. Ärmiselt hea mängija, suurepärase kiiruse, tehnika, löögi ja töövõimega ning suudab mängida mitmel positsioonil ka pealekauba. Seega täispakett selle ~35 milli eest, mis antud turul kopikad sellise oskuste kogumi eest on, ning pole kahtlustki et ta selle parema ääre teil omaks teeb, kui Jose teda adekvaatselt utiliseerib.

      Kommentaar


        Algselt postitas BCfey Vaata postitust
        Sa unustad, et Chelsea on klubi, kes suutis David Luizi 50 milliga maha müüa.
        Paar lehte tagasi toodi välja, et Luizi tegelik hind oli 30 ja natuke peale mitte 50. Lihtsalt täpsustuseks.

        Kommentaar


          De Bruyne on viimasel ajal hakanud hullu panema, eile versus Bayern oli mees täiesti teisel planeedil. Äge. Tõenäoliselt saab Schürrle samamoodi regulaarse mänguajaga jalad alla.

          Kommentaar


            Tahtsingi just De Bruyne'i näiteks tuua, et tema puhul arvati ka, et Chelsea tõmbas tema müügist pikema kõrre aga vaadates, kuidas ta VW-i eest on lammutanud, siis mina selles nii kindel ei oleks. Ma usun, et belglasel ootab veel üks samm ees tõsiselt suurde klubisse (PSG olevat väga huvitatud), mille puhul Wolfsburg teenib suurema summa võrreldes sellega, mis ta eest maksti. 30 milli Schürrle eest tundub ka mulle ülemaksmisena.

            Ja David Luizi kohta - lollidelt tulebki raha ära võtta.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Tahtsingi just De Bruyne'i näiteks tuua, et tema puhul arvati ka, et Chelsea tõmbas tema müügist pikema kõrre aga vaadates, kuidas ta VW-i eest on lammutanud, siis mina selles nii kindel ei oleks. Ma usun, et belglasel ootab veel üks samm ees tõsiselt suurde klubisse (PSG olevat väga huvitatud), mille puhul Wolfsburg teenib suurema summa võrreldes sellega, mis ta eest maksti. 30 milli Schürrle eest tundub ka mulle ülemaksmisena.

              Ja David Luizi kohta - lollidelt tulebki raha ära võtta.
              Chelsea võitis sellest diilist igal juhul. Kui vend ei näita seda, mida talt oodatakse (ja sellises klubis ei pruugi selleks palju võimalusi tulla) ja väidetavalt ei anna ka trennis maksimumi, siis olgu asi vennas endas või klubis, kui temast lahti saadakse, siis on hästi saadud. Kui selle pealt ka mingi kopikas teenitakse - eriti hästi. Ta võib hiljem avaneda ja tõepoolest, kuhugi vingemassegi kohta saada omadega, aga Chelseas poleks seda tõenäoliselt juhtunud ja seega ma ise nt ei mõtle selle venna peale eriti, et mis oleks kui......

              Ei taha neid mehi võrrelda, aga Robben läks kah ja saavutas palju suuremaid asju, aga no mitte milligrammi ka ei kahetse või igatse teda.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Bruyne sai Chelsea eest platsile kolmes mängus, kindlalt ei oska öelda, mis mänguminutiteks, aga tundub, et ei saanud isegi erilist võimalust. Jah, raske on öelda, mis treeningutel toimus, aga kindel on see, et Mourinho on vankumatu isiksus ja kui talle midagi ei meeldi, siis võivad teised jaaloga seenele minna.

                Kommentaar


                  Hmm, huvitav kyll kellelt ta on p2rinud selle vankumatuse?
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Ära läinud mängija pärast nutta pole mõtet (kui tal hästi läheb).
                    Iga meeskond ja eelkõige liigad on niiiii erinevad, mitte paremad ega halvemad, vaid erinevad. Igale mängijale sobibki teatud liiga või keskkond rohkem kui teine.

                    DROGBA alustab! Ülimalt huvitav ja mõnus mäng on tulemas

                    Kommentaar


                      Ei alusta Drogba kuskilt ju? Sul vale informatsioon, Amos.
                      Remy alustamas täna siiski.
                      Võit tuleb siis võib 99% tõenäosusega öelda, et liiga tiitel on kotis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                        Võit tuleb siis võib 99% tõenäosusega öelda, et liiga tiitel on kotis.
                        umbes sama intelligentne steitment nagu see:



                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          postitab uuesti oma lingi, ei näe pilti.

                          ---
                          nüüd näen. Võit tuleb ja Chelsea peaks liiga kaotama olen mina loll aga kui võit tuleb ja Chelsea liiga võidab oled sina tainas. Pole mõtet enne haukuda ja ette laduda kellegi mõistuse kohta midagi enne kui kõik läbi on. Vanust ja mõistust peaks sul olema või ei?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                            Võit tuleb siis võib 99% tõenäosusega öelda, et liiga tiitel on kotis.
                            Võib öelda, et kui vanaemal oleks noku, oleks ta vanaisa.

                            Hetkel paraku mängupildi järgi ei näe seda võitu tulemast kahjuks. Madalale on vajutud. Loodan et Lamps karistama ei tule.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MMclub Vaata postitust
                              Võib öelda, et kui vanaemal oleks noku, oleks ta vanaisa.
                              Ma ei näeks kuidagi, et Mourinho sats kaks korda hooaja jooksul 8 punktise edu maha mängiks. Mängida on küll palju aga Liivatussi ja Manu ning Arsenali fännid isegi peaks seda tunnistama

                              Kommentaar


                                Igati loogiline käik Mourinholt viigiga pigem rahul olla ja asi lukku keerata... aga igav on nii ju ((

                                Kommentaar

                                Working...
                                X